Naczynia do gotowania, sztućce oraz rozmaite akcesoria kuchenne – te wszystkie produkty znajdziemy w katalogu marki wymienionej w tytule. Jest to solidna, szwajcarska firma, która istnieje już od 1951 roku. Co sprawiło, że noże Zyliss zostały pokochane przez domowych i zawodowych kucharzy? Jakie doskonałe zalety mają wszystkie produkty spod tego znaku? I dlaczego także Ty powinieneś mieć je w swoim domu?

Zyliss – spiralizer, garnek, nóż i wiele więcej

Sprzęty sygnowane powyższym brandem od początku były tworzone po to, by zachwycać. Zachwycać wyglądem, wygodą użytkowania i wreszcie efektem końcowym, który dzięki nim uzyskujemy. Bo według projektantów marki sam produkt powinien być równie piękny co ostateczne efekty które gwarantuje. Dlatego też każda Zyliss patelnia, obierak, pojemnik do przechowywania czy tarka do warzyw będą na każdym kroku spełniały najwyższe standardy wymagających użytkowników.

Warto podkreślić, że akcesoria kuchenne Zyliss były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach, takich jak Red Dot Award. Tak ważne wyróżnienia świadczą o tym, że projektanci nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale też przewidują to, co dopiero będzie im potrzebne, kreując zupełnie nową rzeczywistość gotowania. Mimo kilkudziesięciu lat istnienia produkty marki Zyliss nie starzeją się nawet w najmniejszym stopniu. Wręcz przeciwnie – kochają je kolejne pokolenia kucharek i kucharzy, którzy nie wyobrażają sobie bez nich codziennych pracy.