Wüsthof - Seria Silverpoint

Półokrągły nożyk do wydrążania gniazd nasiennych z jabłek, gruszek. Ostre ostrze z łatwością wbija się w owoc. Seria Silverpoint to noże, których kształty są wycinane metodą laserową z arkusza stalowej blachy. Jest to tańszy sposób produkcji, ale nie ma to wpływu na jakość końcowego wyrobu. Ostrze noża jest wykonane ze stali, dodatkowo wzbogacanej pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Rękojeść wykonana jest z polipropylenu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto uchwyt ma ergonomiczny kształt. Na końcu uchwytu umieszczone jest srebrne koło, z wytłoczonym trójzębem - logo firmy, stąd też nazwa ‘silverpoint’ z jęz. angielskiego to  „srebrny punkt”.  Wymiary: Średnica ostrza: 2 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Szerokie ostrze, unikalny kształt noża Santoku z kuchni wschodniej. Nóż Santoku z serii Silverpoint ma 17 cm długości, można go używać do przygotowywania dań kuchni azjatyckiej, a także zachodniej. Z powodzeniem nadaje się do krojenia mięs, wędlin, warzyw i owoców oraz sprawdza się podczas siekania ziół czy szatkowania kapusty. Nóż można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Seria Silverpoint to noże, których kształty są wycinane metodą laserową z arkusza stalowej blachy. Jest to tańszy sposób produkcji, ale nie ma to wpływu na jakość końcowego wyrobu. Ostrze noża jest wykonane ze stali, dodatkowo wzbogacanej pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Rękojeść wykonana jest z polipropylenu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto uchwyt ma ergonomiczny kształt. Na końcu uchwytu umieszczone jest srebrne koło, z wytłoczonym trójzębem - logo firmy, stąd też nazwa ‘silverpoint’ z jęz. angielskiego to  „srebrny punkt”.  Wymiary: Długość ostrza: 17 cm Długość całkowita: 29 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.  
Szerokie ostrze, unikalny kształt noża Santoku z kuchni wschodniej. Nóż Santoku z serii Silverpoint ma 17 cm długości, można go używać do przygotowywania dań kuchni azjatyckiej, a także zachodniej. Specjalne wgłębienia na ostrzu tworzą kieszonki powietrzne ułatwiające krojenie w cienkie plastry, które nie przyklejają się do ostrza. Z powodzeniem nadaje się do krojenia mięs, wędlin, warzyw i owoców oraz sprawdza się podczas siekania ziół czy szatkowania kapusty. Nóż można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Seria Silverpoint to noże, których kształty są wycinane metodą laserową z arkusza stalowej blachy. Jest to tańszy sposób produkcji, ale nie ma to wpływu na jakość końcowego wyrobu. Ostrze noża jest wykonane ze stali, dodatkowo wzbogacanej pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Rękojeść wykonana jest z polipropylenu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto uchwyt ma ergonomiczny kształt. Na końcu uchwytu umieszczone jest srebrne koło, z wytłoczonym trójzębem - logo firmy, stąd też nazwa ‘silverpoint’ z jęz. angielskiego to  „srebrny punkt”.  Wymiary: Długość ostrza: 17 cm Długość całkowita: 29 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nóż z elastycznym ostrzem (flexible)  z serii  Silverpoint niemieckiej marki Wusthof. Nóż nadaje się idealnie do rozbioru mięsa od kości oraz filetowania ryb. Cienkie i niezwykle elastyczne ostrze o długości 16 cm umożliwia wykonywanie bardzo precyzyjnych cięć. Seria Silverpoint to noże, których kształty są wycinane metodą laserową z arkusza stalowej blachy. Jest to tańszy sposób produkcji, ale nie ma to wpływu na jakość końcowego wyrobu. Ostrze noża jest wykonane ze stali, dodatkowo wzbogacanej pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Rękojeść wykonana jest z polipropylenu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto uchwyt ma ergonomiczny kształt. Na końcu uchwytu umieszczone jest srebrne koło, z wytłoczonym trójzębem - logo firmy, stąd też nazwa ‘silverpoint’ z jęz. angielskiego to  „srebrny punkt”.  Wymiary: Długość ostrza: 16 cm Długość całkowita: 27,7 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.  
Nóż do obierania grapefriutów i pomarańczy. Ostrze znajduje się po obydwu stronach noża, ułatwiając obieranie grubej skóry z owoców cytrusowych. Seria Silverpoint to noże, których kształty są wycinane metodą laserową z arkusza stalowej blachy. Jest to tańszy sposób produkcji, ale nie ma to wpływu na jakość końcowego wyrobu. Ostrze noża jest wykonane ze stali, dodatkowo wzbogacanej pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Rękojeść wykonana jest z polipropylenu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto uchwyt ma ergonomiczny kształt. Na końcu uchwytu umieszczone jest srebrne koło, z wytłoczonym trójzębem - logo firmy, stąd też nazwa ‘silverpoint’ z jęz. angielskiego to  „srebrny punkt”.   Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nóż ze specjalistycznym ostrzem przeznaczonym do krojenia w cienkie jak papier plastry. Nóż jest elastyczny, co ułatwia plastrowanie Nóż jest idealny do krojenia bardzo cienkich plasterków, np. szynki, łososia. Seria Silverpoint to noże, których kształty są wycinane metodą laserową z arkusza stalowej blachy. Jest to tańszy sposób produkcji, ale nie ma to wpływu na jakość końcowego wyrobu. Ostrze noża jest wykonane ze stali, dodatkowo wzbogacanej pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Rękojeść wykonana jest z polipropylenu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto uchwyt ma ergonomiczny kształt. Na końcu uchwytu umieszczone jest srebrne koło, z wytłoczonym trójzębem - logo firmy, stąd też nazwa ‘silverpoint’ z jęz. angielskiego to  „srebrny punkt”.  Wymiary: Długość ostrza: 29 cm Długość całkowita: 42 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.  
Nóż do obierania warzyw i owoców z nowej serii kolorowych noży niemieckiej marki Wusthof. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni - 8 cm nóż, który służy do obierania warzyw i owoców. Z jego pomocą pokroisz także małe warzywa czy owoce lub zioła.  Ostrze wykonane z stali nierdzewnej, ma specjalny spłaszczony z jednej strony kształt. Czarna rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Wymiary: Długość ostrza: 8 cm Długość całkowita: 18,5 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nóż do obierania warzyw i owoców z nowej serii kolorowych noży niemieckiej marki Wusthof. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni - 8 cm nóż, który służy do obierania warzyw i owoców. Z jego pomocą pokroisz także małe warzywa czy owoce lub zioła.  Ostrze wykonane z stali nierdzewnej, ma specjalny spłaszczony z jednej strony kształt. Czerwona rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Wymiary: Długość ostrza: 8 cm Długość całkowita: 18,5 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nóż do obierania warzyw i owoców z nowej serii kolorowych noży niemieckiej marki Wusthof. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni - 8 cm nóż, który służy do obierania warzyw i owoców. Z jego pomocą pokroisz także małe warzywa czy owoce lub zioła.  Ostrze wykonane z stali nierdzewnej, ma specjalny spłaszczony z jednej strony kształt. Pomarańczowa rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Wymiary: Długość ostrza: 8 cm Długość całkowita: 18,5 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.