Pozostałe noże i nożyce Wüsthof

Cążki do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. Wykonane ze stali, dodatkowo niklowane, są trwałe i odporne na korozję. Ostre i mocne zakończenie sprawia, że doskonale poradzą sobie z skracaniem nawet twardych paznokci. Mają długość 12 cm. Nie należy ich używać do cięcia innych rzeczy niż paznokcie, aby pozostały ostre na dłużej. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Cążki do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. Wykonane ze stali, dodatkowo niklowane, są trwałe i odporne na korozję. Ostre i mocne zakończenie sprawia, że doskonale poradzą sobie z skracaniem nawet twardych paznokci. Mają długość 14 cm. Nie należy ich używać do cięcia innych rzeczy niż paznokcie, aby pozostały ostre na dłużej. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Niezwykle precyzyjne i dokładne cążki do wycinania skórek wokół paznokci. Cążki mają długość 10 cm. Wykonane z stali, dodatkowo niklowane, są trwałe i odporne na korozję. Spiczasto wykończone doskonale poradzą sobie z niepożądanymi skórkami. Nie należy ich używać do cięcia innych rzeczy niż skórki, aby pozostały ostre na dłużej. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Niezwykle precyzyjne i dokładne cążki do wycinania skórek wokół paznokci. Cążki mają długość 10 cm. Wykonane z matowej stali nierdzewnej, są trwałe i odporne na korozję. Spiczasto wykończone doskonale poradzą sobie z niepożądanymi skórkami. Nie należy ich używać do cięcia innych rzeczy niż skórki, aby pozostały ostre na dłużej. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Uporządkuj swoje noże! Listwa magnetyczna wykonana z czarnego tworzywa do zamontowania na ścianie, wewnątrz szafki czy szuflady. Pomoże na przechowywanie noży w bezpieczny sposób oraz oszczędza miejsce, tak potrzebne w małych kuchniach. Do listwy dołączone jest mocowanie, które po zamontowaniu jest niewidoczne. Magnes jest na tyle silny, że utrzyma ciężar nawet ciężkich noży. Długość listwy to 30 cm. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.  
Uporządkuj swoje noże! Listwa magnetyczna wykonana z termobuku (drewno bukowe poddane obróbce cieplnej) do zamontowania na ścianie, wewnątrz szafki czy szuflady. Pomoże na przechowywanie noży w bezpieczny sposób oraz oszczędza miejsce, tak potrzebne w małych kuchniach. Do listwy dołączone jest mocowanie, które po zamontowaniu jest niewidoczne. Magnes jest na tyle silny, że utrzyma ciężar nawet ciężkich noży. Długość listwy to 40 cm. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Uporządkuj swoje noże! Listwa magnetyczna wykonana z czarnego tworzywa do zamontowania na ścianie, wewnątrz szafki czy szuflady.Pomoże na przechowywanie noży w bezpieczny sposób oraz oszczędza miejsce, tak potrzebne w małych kuchniach. Do listwy dołączone jest mocowanie, które po zamontowaniu jest niewidoczne. Magnes jest na tyle silny, że utrzyma ciężar nawet ciężkich noży. Długość listwy to 45 cm. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Uporządkuj swoje noże! Listwa magnetyczna wykonana z czarnego tworzywa do zamontowania na ścianie, wewnątrz szafki czy szuflady.Pomoże na przechowywanie noży w bezpieczny sposób oraz oszczędza miejsce, tak potrzebne w małych kuchniach. Do listwy dołączone jest mocowanie, które po zamontowaniu jest niewidoczne. Magnes jest na tyle silny, że utrzyma ciężar nawet ciężkich noży. Długość listwy to 35 cm. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Uporządkuj swoje noże! Listwa magnetyczna wykonana z czarnego tworzywa do zamontowania na ścianie, wewnątrz szafki czy szuflady. Pomoże na przechowywanie noży w bezpieczny sposób oraz oszczędza miejsce, tak potrzebne w małych kuchniach. Do listwy dołączone jest mocowanie, które po zamontowaniu jest niewidoczne. Magnes jest na tyle silny, że utrzyma ciężar nawet ciężkich noży. Długość listwy to 50 cm. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.