Zestawy orientalne

Miseczka do ryżu w eleganckim pudełku.
Miseczka do ryżu w eleganckim pudełku.
Orginalna miseczka, która służy nie tylko do ryżu, ale również do różnego rodzaju makaronów i zup. Wyposażona w specjalne wgłębienia na pałeczki.
Pałeczki mają w Chinach już wielowiekową historię. Można nimi wykonywać czynności chwytania, podnoszenia, szarpania, przecinania, wybierania. Stanowią więc doskonałe akcesorium służące do jedzenia. 2 komplety pałeczek w jasnym kolorze.
Pałeczki mają w Chinach już wielowiekową historię. Można nimi wykonywać czynności chwytania, podnoszenia, szarpania, przecinania, wybierania. Stanowią więc doskonałe akcesorium służące do jedzenia. 2 komplety pałeczek.
Oryginalne czarne miseczki z pałeczkami do ryżu i czarną matą na stół. Zestaw czteroosobowy.
Zestaw składa się z dwóch kompletów, każdy z nich zawiera: matę w kolorze czerwono-czarnym oraz naczynia w kolorze czarnym: miskę, talerzyk, małą miseczkę i pałeczki. Całość ładnie opakowana - znakomite na prezent.
Zestaw dla dwóch osób składający się z 2 talerzyków, miseczek, mat oraz dwóch kompletów pałeczek. Całość w kolorze zielonym, z motywem kwiatowym. Całość ładnie opakowana - znakomite na prezent.
Zestaw składa się z dwóch kompletów, każdy z nich zawiera: matę w kolorze czerwonym, biały talerzyk z chińskimi znakami oraz pałeczki. Całość ładnie opakowana - znakomite na prezent.