Obieraki

Poprzeczna pomarańczowa obieraczka z ostrzem wykonanym z ceramiki.  Obiera cienko skórkę, minimalizując odpady. Ostrze obieraczki wykonane jest z trwałego materiału - Zirconium Oxide, o twardości 87 stopni w skali HRC, twardszy jest już tylko diament, dla porównania noże stalowe mają najwyżej 64 HRC. Dzięki temu, obieraczka pozostanie niezwykle ostra przez długi czas. Ponadto materiał ma znikomą porowatość, przez co nie przyjmuje posmaku i zapachu krojonej żywności i jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy przemyć wodą i wytrzeć do sucha. Ostrze obieraczki jest odporne na korozję, nie wchodzi w reakcję z sokami z warzyw i owoców, przez co obierane owoce czy warzywa nie ciemnieją oraz nie tracą witamin. Rączka wykonana z tworzywa wysokiej jakości w żywym, pomarańczowym kolorze. Po bokach umieszczone praktyczne małe ostrza do usuwania niedoskonałości w obieranych warzywach i owocach.
Prosta obieraczka, która są wszechstronnością zdobywa ogromne uznanie wśród domowych i profesjonalnych kucharzy. To niewielkie narzędzie służy przede wszystkim do obierania warzyw i owoców, jego rękojeść skrywa dodatkowe funkcje, które czynią ten niepozorny obierak niezastąpionym! Ostrze jest ruchome, dwustronne, dlatego mogą go używać osoby lewo- i praworęczne. Za pomocą rączki z tworzywa możesz wykonać kilka czynności.  Plastikowe oczko umieszczone na górze obieraka pomaga usunąć niedoskonałości w obieranych warzywach i owocach. Karbowana część rączki służy do wycinania gniazd nasiennych i drylowania, np. jabłek, gruszek. Górne oczko jest idealne do wycinania skórki w cytrusach. Wyprodukowany w Niemczech przez firmę Borner, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezwykłą funkcjonalnością. Dostępny w dwóch kolorach: białym i pomarańczowym.
Nie możesz się zdecydować czy wolisz obierać nożykiem czy obieraczką? Firma Zyliss ma dla Ciebie urządzenie 2w1, obieraczka z jednej strony, a z drugiej krótki nożyk.  Obieraczka posiada dwustronne ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostra przez długi czas. Idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów.  Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą ją z łatwością używać osoby lewo- i praworęczne, a wygodny uchwyt sprawia, że doskonale leży w dłoni.  Nożyk posiada ostrze ze stali nierdzewnej. Pokrywa zabezpiecza nieużywaną część, pęłniąc rolę rękojeści.
Nie możesz się zdecydować czy wolisz obierać nożykiem czy obieraczką? Firma Zyliss ma dla Ciebie urządzenie 2w1, obieraczka z jednej strony, a z drugiej krótki nożyk.  Obieraczka posiada dwustronne ruchome ząbkowane ostrze idealne do obierania pomidorów oraz innych warzyw i owoców z miękką skórką, tj. róznego rodzaju śliwek, kiwi. Oczywiście obiera także marchew, ziemniaki, ogórki itd. Świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów.  Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą ją z łatwością używać osoby lewo- i praworęczne, a wygodny uchwyt sprawia, że doskonale leży w dłoni. Nożyk posiada ostre ząbkowane ostrze ze stali nierdzewnej. Pokrywa zabezpiecza nieużywaną część, pęłniąc rolę rękojeści.
Prosta obieraczka z ostrzem wykonanym z ceramiki. Ostrze obieraczki wykonane jest z trwałego materiału - Zirconium Oxide, o twardości 87 stopni w skali HRC, twardszy jest już tylko diament, dla porównania noże stalowe mają najwyżej 64 HRC. Dzięki temu, obieraczka pozostanie niezwykle ostra przez długi czas. Ponadto materiał ma znikomą porowatość, przez co nie przyjmuje posmaku i zapachu krojonej żywności i jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy przemyć wodą i wytrzeć do sucha. Ostrze obieraczki jest odporne na korozję, nie wchodzi w reakcję z sokami z warzyw i owoców, przez co obierane owoce czy warzywa nie ciemnieją oraz nie tracą witamin. Rączka jest wykonana z gumowanego tworzywa, bardzo dobrze trzyma się nawet wilgotną dłonią.
To niewielkie narzędzie służy przede wszystkim do obierania warzyw i owoców, jego rękojeść skrywa dodatkowe funkcje, które czynią ten niepozorny obierak niezastąpionym! Poprzecznie ułożone ruchome ostrze ze stali nierdzewnej cienko obiera warzywa i owoce. Uchwyt z tworzywa posiada 4 końcówki do wyciania dekoracyjnych nacięć w warzywach i owocach. Stanowi doskonały początek przygody z carvingiem, jest także jest niezbędny podczas tworzenia prostych dekoracji w Twojej kuchni. Wyprodukowany w Niemczech przez firmę Borner, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezwykłą funkcjonalnością. Dostępny w dwóch kolorach: białym i pomarańczowym.
Nowy
Obierak do obierania szparagów. Specjalna konstrukcja obieraka ułatwia obieranie cienkich szpargów. Ruchome, dwustronne ostrze bez problemu chwyta zewnętrzną skórkę warzyw, a dodatkowe ramię pozwala na stabilne utrzymanie warzywa podczas obierania. Obierak wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej. Obierak ma długość 17,5 cm. Główne zalety: wykonany z polerowanej stali nierdzewnej dwustronne, ruchome ostrze uchwyt utrzymujący szparag podczas obierania łatwy w czyszczeniu 2 lata gwarancji
Nowy
Obieraczka posiada dwustronne ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostra przez długi czas. Idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów.  Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą ją z łatwością używać osoby lewo- i praworęczne, a wygodny uchwyt sprawia, że doskonale leży w dłoni. Posiada ostre narzędzie ze stali do usuwania oczek, przebarwień z warzyw. Główne zalety: ergonomiczna rękojeść ruchome dwustronne ostrze trwałe ostrze ze stali hartowanej 2 lata gwarancji 
Nowy
Obieraczka w kształcie litery "Y" posiada dwustronne ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej. Idealna do ziemniaków, jabłek, marchwi i innych warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów.  Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą ją z łatwością używać osoby lewo- i praworęczne, a wygodny uchwyt doskonale leży w dłoni. Z boku posiada narzędzie do usuwania oczek, przebarwień z warzyw. Główne zalety: ergonomiczna rękojeść ruchome dwustronne ostrze trwałe ostrze ze stali hartowanej 5 lat gwarancji producenta