Pojemniki na kawę i herbatę

Niezwykle funkcjonalny pojemnik do przechowywania kawy w padach Senseo®, a także herbaty ekspresowej. Wykonany jest z wysokiej jakości matowej stali nierdzewnej FPP (fingerprint proof - bez odcisków palców), która ma właściwości antykorozyjne, jest bezwonna i obojętna dla przechowywanej żywności.  Szczelna, transparentna pokrywa w kolorze czerwonym chroni aromat Twojej kawy lub herbaty. Wewnątrz wygodny podajnik ułatwiający wyjmowanie padów z pojemnika. Pojemnik zmieści jednorazowo opakowanie saszetek, czyli 18 sztuk. W zestawie naklejki z nazwami kawy/herbaty. Na zamówienie dostępne pojemniki z innymi kolorami pokryw (bezbarwna, niebieska i szara), tak abyś mógł dopasować je do swojego wnętrza lub po prostu mógł odróżnić zawartość za pomocą koloru pokrywy.  Wymiary pojemnika: Średnica: 8,5 cm Wysokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Efektywne rozwiązanie do przechowywania kapsułek kawy Nespresso®, które zawsze już będą uporządkowane i odnajdziesz je w odpowiednim miejscu. Stojak ma dużą pojemność, pomieśći aż 30 kapsułek! Po 10 sztuk z każdej strony. Kapsułki można łatwo wyjąć i są proste do uzupełniania. Na górze stojaka jest wyjmowany pojemnik na puste kubki, łyżeczki, cukier itp. Łatwy w utrzymaniu w czystości - można myć w zmywarce. Wykonany z trwałych materiałów: matowej stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa. Wymiary: Wysokość: 19,5 cm Szerokość: 11,1 cm Głębokość: 11,1 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Kompaktowy, elegancki i niezwykle dyskretny - to cechy stołowego kosza marki Brabantia. Produkty tej firmy są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na korozję. Wszystkie z nich cechuje niecodzienna dbałość o szczegóły, tak aby zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika. Kosz ze stali matowej idealnie sprawdzi się w jadalni, na kuchennym stole i blacie. Podczas posiłku, nie musisz wstawać od stołu, aby wyrzucić saszetkę herbaty, kostki czy skorupki jajka. Niewielki otwór w pokrywie z tworzywa dyskretnie skrywa zawartość kosza. Po opróżnieniu można pojemnik umyć w zmywarce. Przeznaczony na odpadki domowe, może być także używany w restauracji bądź kawiarni. Wymiary: Średnica: 11 cm Wysokość: 12,1 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Niezależnie czy dużo gotujesz czy robisz to tylko okazjonalnie posiadasz w swojej kuchni sypkie artykuły spożywcze. Do ich przechowywania idealnie nadają się stalowe pojemniki marki Brabantia. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, lakierowanej proszkowo, dzięki czemu zyskują oryginalny wygląd, który doskonale uzupełni wystrój Twojej kuchni. Stal z której są wykonane ma właściwości antykorozyjne, jest bezwonna i obojętna dla przechowywanej żywności. W pojemnikach z powodzeniem możesz przechowywać kawę, herbatę, mąkę, cukier, ryż, makarony i wiele innych. Szczelna pokrywka wydłuża świeżość przechowywanych produktów. Pojemnik ma pojemność 1,4 litra, z zewnątrz lakierowany na kolor czerwony. Wyposażony w okienko z antystatycznego tworzywa, dzięki któremu możesz kontrolować zawartość. Wymiary pojemnika: Pojemność: 1,4 litra Średnica: 11 cm Wysokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!  
Promocja
Niezależnie czy dużo gotujesz czy robisz to tylko okazjonalnie, posiadasz w swojej kuchni sypkie artykuły spożywcze. Do ich przechowywania idealnie nadają się stalowe pojemniki marki Brabantia. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, lakierowanej proszkowo, dzięki czemu zyskują oryginalny wygląd, który doskonale uzupełni wystrój Twojej kuchni. Stal z której są wykonane ma właściwości antykorozyjne, jest bezwonna i obojętna dla przechowywanej żywności. W pojemnikach z powodzeniem możesz przechowywać kawę, herbatę, mąkę, cukier, ryż, makarony i wiele innych. Szczelna pokrywka wydłuża świeżość przechowywanych produktów. Pojemnik ma pojemność 1,4 litra, z zewnątrz lakierowany na kolor platynowy. Wyposażony w okienko z antystatycznego tworzywa, dzięki któremu możesz kontrolować zawartość. Wymiary pojemnika: Pojemność: 1,4 litra Średnica: 11 cm Wysokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Niezależnie czy dużo gotujesz czy robisz to tylko okazjonalnie posiadasz w swojej kuchni sypkie artykuły spożywcze. Do ich przechowywania idealnie nadają się stalowe pojemniki marki Brabantia. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która ma właściwości antykorozyjne, jest bezwonna i obojętna dla przechowywanej żywności. W pojemnikach z powodzeniem możesz przechowywać kawę, herbatę, mąkę, cukier, ryż, makarony i wiele innych. Szczelna pokrywka wydłuża świeżość przechowywanych produktów. Pojemnik ma pojemność 1,4 litra, z zewnątrz jest wykonany ze stali polerowanej, pokrywa lakierowana na kolor czarny.  Wyposażony w okienko z antystatycznego tworzywa, dzięki któremu możesz kontrolować zawartość. Wymiary pojemnika: Pojemność: 1,4 litra Średnica: 11 cm Wysokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!