Łyżeczki

Łyżeczka do soli stanowi wyśmienite uzupełnienie pojemnika na sól. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi będzie pasowała do każdego wnętrza. Wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej 18/10, wykończonej na wysoki połysk. Długość łyżeczki - 9,2 cm. Wraz z innymi sztućcami z serii Windsor marki GRUNWERG tworzy serię niezbędnych w każdej kuchni małych narzędzi.
Komplet 6 łyżeczek akrylowych, kolor biały.
Komplet 6 łyżeczek akrylowych, kolor zielony
Zestaw 4 długich łyżeczek do kawy latte macchiato. Długi trzonek idealnie pasuje do wysokich szklanek lub puhcarków. Łyżeczki sprawdzą się także podczas jedzenia deserów lub lodów. Wykonane z jednego kawałka stali nierdzewnej 18/10, wykończonej na wysoki połysk. Długość łyżeczki - 19,5 cm. Wraz z innymi sztućcami z serii Windsor marki GRUNWERG tworzą serię niezbędnych w każdej kuchni małych narzędzi.
Długa łyżka zakończona rozwidleniem jak widelec pomoże wydobyć oliwki i inne drobne pikle ze słoika. Łyżka posiada także dziurkę do odsączania wyjmowanych specjałów. Wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej 18/10, wykończonej na wysoki połysk. Długość łyżeczki - 19 cm. Wraz z innymi sztućcami z serii Windsor marki GRUNWERG tworzy serię niezbędnych w każdej kuchni małych narzędzi.