Wüsthof - Seria Xline

Nóż z niewielkim ostrzem do krojenia warzyw i owoców z serii Xline niemieckiej marki Wusthof.  Ostrze noża jest gładkie i ma 9 cm długości, co sprawia, że nóż jest niezwykle poręczny podczas obierania i krojenia warzyw, owoców, kiełbas, sera i wielu innych produktów spożywczych.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Seria Xline zawdzięcza swoją nazwę literze X, która jest widoczna na osłonie noża, w miejscu przejścia ostrza z uchwytem. Rękojeść ma ergonomiczny kształt i nowoczesny design. Nóż jest wykuty z jednego kawałka hartowanej wysokowęglowej stali. Ostrze noża dodatkowo wzbogacane są pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Ostrze ma optymalną twardość 58 HRC. Ostrość noża przez dłuższy czas jest zapewniona przez zastosowanie precyzyjnej technologii jego ostrzenia PEtec.  Nowa przezroczysta powłoka ceramiczna na ostrzu to optymalna ochrona przed korozją. bardzo dobre właściwości antyadhezyjne oraz lepsza ochrona przed zarysowaniami i ogólnym zużyciem.  Wymiary: Długość ostrza: 9 cm Długość całkowita: 20,2 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nóż do pieczywa z najnowszej serii Xline, ma specjalny wzór ząbków, tak aby kroić pieczywo precyzyjnie, z jak najmniejszą ilością okruszków. Ostrze ma długość 23 cm, przydatne podczas krojenia chleba i ciast. Seria Xline zawdzięcza swoją nazwę literze X, która jest widoczna na osłonie noża, w miejscu przejścia ostrza z uchwytem. Rękojeść ma ergonomiczny kształt i nowoczesny design. Nóż jest wykuty z jednego kawałka hartowanej wysokowęglowej stali. Ostrze noża dodatkowo wzbogacane są pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Ostrze ma optymalną twardość 58 HRC. Ostrość noża przez dłuższy czas jest zapewniona przez zastosowanie precyzyjnej technologii jego ostrzenia PEtec.  Nowa przezroczysta powłoka ceramiczna na ostrzu to optymalna ochrona przed korozją. bardzo dobre właściwości antyadhezyjne oraz lepsza ochrona przed zarysowaniami i ogólnym zużyciem.  Wymiary: Długość ostrza: 23 cm Długość całkowita: 35,3 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.      
Nóż ze spiczastym zakończeniem ostrza z serii Xline niemieckiej marki Wusthof.  Ostrze noża do połowy ma niewielkie ząbki oraz specjalnie wyprofilowany kształt, te cechy sprawiają, że nóż jest perfekcyjny do krojenia steków, pieczeni oraz innych potraw mięsnych. Seria Xline zawdzięcza swoją nazwę literze X, która jest widoczna na osłonie noża, w miejscu przejścia ostrza z uchwytem. Rękojeść ma ergonomiczny kształt i nowoczesny design. Nóż jest wykuty z jednego kawałka hartowanej wysokowęglowej stali. Ostrze noża dodatkowo wzbogacane są pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Ostrze ma optymalną twardość 58 HRC. Ostrość noża przez dłuższy czas jest zapewniona przez zastosowanie precyzyjnej technologii jego ostrzenia PEtec.  Nowa przezroczysta powłoka ceramiczna na ostrzu to optymalna ochrona przed korozją. bardzo dobre właściwości antyadhezyjne oraz lepsza ochrona przed zarysowaniami i ogólnym zużyciem.  Wymiary: Długość ostrza: 12 cm Długość całkowita: 23 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nóż szefa kuchni posiada szerokie ostrze o długości 20 cm nadaje się do krojenia mięs, wędlin, warzyw i owoców, świetnie sprawdza się także podczas siekania ziół czy szatkowaniu kapusty. Ze względu na swą uniwersalność i poręczną długość jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni, zarówno dla profesjonalnego, jak i początkującego szefa kuchni. Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Seria Xline zawdzięcza swoją nazwę literze X, która jest widoczna na osłonie noża, w miejscu przejścia ostrza z uchwytem. Rękojeść ma ergonomiczny kształt i nowoczesny design. Nóż jest wykuty z jednego kawałka hartowanej wysokowęglowej stali. Ostrze noża dodatkowo wzbogacane są pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Ostrze ma optymalną twardość 58 HRC. Ostrość noża przez dłuższy czas jest zapewniona przez zastosowanie precyzyjnej technologii jego ostrzenia PEtec.  Nowa przezroczysta powłoka ceramiczna na ostrzu to optymalna ochrona przed korozją. bardzo dobre właściwości antyadhezyjne oraz lepsza ochrona przed zarysowaniami i ogólnym zużyciem.  Wymiary: Długość ostrza: 20 cm Długość całkowita:35,2 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nóż uniwersalny do krojenia z serii Xline niemieckiej marki Wusthof, który będzie wiódł prym w Twojej kuchni. Ostrze noża jest gładkie, końcówka noża jest lekko wygięta do góry. Ostrze ma 16 cm długości, co sprawia, że nóż jest niezwykle poręczny podczas krojenia warzyw, owoców, kiełbas, ryb, sera i wielu innych produktów spożywczych.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Seria Xline zawdzięcza swoją nazwę literze X, która jest widoczna na osłonie noża, w miejscu przejścia ostrza z uchwytem. Rękojeść ma ergonomiczny kształt i nowoczesny design. Nóż jest wykuty z jednego kawałka hartowanej wysokowęglowej stali. Ostrze noża dodatkowo wzbogacane są pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Ostrze ma optymalną twardość 58 HRC. Ostrość noża przez dłuższy czas jest zapewniona przez zastosowanie precyzyjnej technologii jego ostrzenia PEtec.  Nowa przezroczysta powłoka ceramiczna na ostrzu to optymalna ochrona przed korozją. bardzo dobre właściwości antyadhezyjne oraz lepsza ochrona przed zarysowaniami i ogólnym zużyciem.  Wymiary: Długość ostrza: 16 cm Długość całkowita: 27,7 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.