Noże stalowe Zest for Life

Nowy
Nóż do pieczywa o długości ostrza 20 cm z nowej linii Ivory to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Ivory zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Ivory ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż można ostrzyć na ostrzarace szczelinowej przeznaczonej do tego typu ostrzy. Rękojeści noży Ivory mają białe, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż do pieczywa długości ostrza 20 cm nadaje się do krojenia pieczywa, ciast, pieczeni oraz owoców i warzyw z twardą skórą a miekkim wnętrzem. Ze względu na ząbkowane ostrze krojenie świeżego i chrupiącego pieczywa odbywa się precyzyjnie, nie gniotąc chleba, a sam nóż jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż do pieczywa o długości ostrza 20 cm z nowej linii Onyx to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Onyx zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Onyx ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż można ostrzyć na ostrzarace szczelinowej przeznaczonej do tego typu ostrzy. Rękojeści noży Onyx mają czarne, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż do pieczywa długości ostrza 20 cm nadaje się do krojenia pieczywa, ciast, pieczeni oraz owoców i warzyw z twardą skórą a miekkim wnętrzem. Ze względu na ząbkowane ostrze krojenie świeżego i chrupiącego pieczywa odbywa się precyzyjnie, nie gniotąc chleba, a sam nóż jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż kuchenny 20 cm z nowej linii Ivory to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Ivory zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Ivory ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Rękojeści noży Ivory mają białe, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż o długości ostrza 20 cm nadaje się do krojenia mięs, wędlin, warzyw i owoców, ze względu na swą uniwersalność i poręczną długość jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż kuchenny 20 cm z nowej linii Onyx to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Onyx zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Onyx ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Rękojeści noży Onyx mają czarne, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż o długości ostrza 20 cm nadaje się do krojenia mięs, wędlin, warzyw i owoców, ze względu na swą uniwersalność i poręczną długość jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż kuchenny 13 cm z nowej linii Ivory to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Ivory zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Ivory ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Rękojeści noży Ivory mają białe, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż o długości ostrza 13 cm nadaje się do krojenia warzyw, owoców, ziół, ze względu na swą uniwersalność i poręczną długość jest podstawowym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż kuchenny 13 cm z nowej linii Onyx to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Onyx zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Onyx ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Rękojeści noży Onyx mają czarne, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż o długości ostrza 13 cm nadaje się do krojenia warzyw, owoców, ziół, ze względu na swą uniwersalność i poręczną długość jest podstawowym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż kuchenny 16 cm z nowej linii Ivory to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Ivory zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Ivory ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Rękojeści noży Ivory mają białe, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż o długości ostrza 16 cm nadaje się do krojenia mięs, wędlin, warzyw i owoców, ze względu na swą uniwersalność i poręczną długość jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż kuchenny 16 cm z nowej linii Onyx to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Onyx zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Onyx ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Rękojeści noży Onyx mają czarne, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż o długości ostrza 16 cm nadaje się do krojenia mięs, wędlin, warzyw i owoców, ze względu na swą uniwersalność i poręczną długość jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Nóż do obierania o długości ostrza 9 cm z nowej linii Ivory to propozycja marki Zest for Life. Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnych noży, to właśnie beż tego narzędzia nie jesteśmy w stanie w sprawny sposób przygotować choćby kanapki czy prostej sałatki. Noże z serii Ivory zostały wykonane z niemieckiej stali ostrzowej o kodzie 1.4116, której stopień twardości to 55 +/-2 HRC. Stal ta gwarantuje nożom Ivory ostrość i łatwość ponownego naostrzenia, należy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby cieszyć się z przyjemnego krojenia. Noży nie należy myć w zmywarkach, zaleca się używanie desek drewnianych, bambusowych, z tworzywa. Nie kroić kości i zmrożonej żywności oraz regularnie ostrzyć. Ponadto nie uderzać ostrzem, co może spowodować wyszczerbienie krawędzi ostrza i używać noży wyłącznie do krojenia żywności.  Nóż z powodzeniem można ostrzyć na ostrzarkach szczelinowych, np. marki EDGEWARE. Rękojeści noży Ivory mają białe, ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa. Nóż o długości ostrza 9 cm nadaje się do obierania i krojenia warzyw i owoców, ze względu na swą podstawową funkcję i poręczną długość jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.