Wiórki aromatyczne z drewna nadają potrawom autentyczny aromat wędzenia. Wiórki należy namoczyć w wodzie, a wędzarkę umieścić pod rusztem.
Sovereign 90 urządzenie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności i trwałości. Wykonane ze stali nierdzewnej trwałe i stylowe części i panel sterowania sprawiają, że są one porównywalne z ekskluzywnymi urządzeniami kuchennymi. Elementy budowy zapewniają lepszą wydajność, dłuższą żywotność i jeszcze większą radość z grillowania na świeżym powietrzu. Sovereign 90 dzięki nadzwyczajnym zdolnością zatrzymywania ciepła, oprócz możliwości grillowania bezpośrednio na ruszcie, może być używany także do pieczenia konwekcyjnego, grillowania na rożnie i przygotowania dodatków na palniku bocznym.
Grille z serii Signet, to jedne z najpopularniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki trzem palnikom Dual-Tube ze stali nierdzewnej możesz grillować i podgrzewać różne potrawy jednocześnie. Aluminiowy piekarnik Therma-Cast oraz ruszty wykonane z najwyższej jakości żeliwa zapewniają znakomite warunki do przyrządzania potraw. Przestronna szafka z dodatkowymi rozkładanymi półkami zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie przybory i akcesoria.
2799.00 zł
Grill Crown to urządzenie, na którym zawsze możesz polegać. Dzięki wysokiej technologii wykonania grill zachowuje świetny wygląd przez długie lata. Prosty w obsłudze,  wystarczy przekręcić pokrętło i wcisnąć przycisk zapalarki, a po kilku minutach możesz rozpoczynać grillowanie. Można grillować powoli i równomiernie lub szybko w bardzo dużej temperaturze. Legendarny palnik Super 8 Infinity jest gwarancją najlepszych efektów. Budowa palnika gwarantuje doskonałe rozprowadzanie ciepła, równomierne nagrzewanie piekarnika i długotrwałość. 360 otworów pozwala na rozgrzanie się  grilla do temperatury 315°C w ciągu paru minut.
Nawet najmniejsze grille w ofercie Broil King oferują wyposażenie i jakość, której próżno szukać w podstawowych modelach konkurencji. Niewielkie gabaryty, piekarniki wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ( zamiast blachy), palnik główny ze stali nierdzewnej ( zamiast stali aluminiowej czy żeliwa), system Flav-R-Wave ( zamiast ) taniego grilla lawowego, opuszczane półki na niezbędne akcesoria oraz solidne ramy zapewniające odpowiednią sztywność konstrukcji. Wszystko to sprawia, że model Monarch 40 stanowi idealne rozwiązanie dla mniej licznych rodzin dysponujących mniejszą przestrzenią bez konieczności poświęcania jakości grillowania.
Mniejszy, lecz równie wydajny. Przedstawiamy nowy grill z serii Royal. Nawet najmniejsze grille w ofercie Broil King® zapewniają wyposażenie i jakość, której próżno szukać w podstawowych modelach konkurencji. Produkty ze serii Royal spełniają równie rygorystyczne standardy, co wszystkie pozostałe grille firmy Broil King® i wyróżniają się szerokim wachlarzem możliwości: atrakcyjnych funkcji i elementów wyposażenia. Dzięki niewielkim gabarytom oraz opuszczanym półkom bocznym model Royal 30 stanowi idealne rozwiązanie dla małych rodzin lub osób dysponujących mniejszą przestrzenią i to bez konieczności poświęcania jakości grillowania.  
Grill gazowy „KRAB” łączy w sobie cechy prawdziwych mistrzów. Palnik ze stali INOX, żeliwny ruszt, składane nóżki  oraz niska masa to cechy tego grilla. O-Grill „KRAB” to jeden z najbardziej mobilnych grillów na świecie.  Grillowanie poza domem nie było nigdy wcześniej tak wygodne jak przy użyciu przenośnego grilla gazowego Krab by IRODA. Grill Krab wybitnym wśród  grilli przenośnych. Składany - zajmuje bardzo mało miejsca. Mocny i trwały uchwyt wpływa na niezwykłą mobilność urządzenia. Dodatkową opcją grilla jest składany stolik - szybko i łatwo rozkładany za pomocą dwóch expressowych przycisków. Gwarantowana stabilność całego grilla.  Stalowy, rurowy palnik o mocy 3,8 kWh umożliwia przygotowywanie doskonale wypieczonych steków, a okrągły piekarnik i ruszt żeliwny pozwala na gotowanie dla całej rodziny.