Royal Gem & Porta Chef

Mniejszy, lecz równie wydajny. Przedstawiamy nowy grill z serii Royal. Nawet najmniejsze grille w ofercie Broil King® zapewniają wyposażenie i jakość, której próżno szukać w podstawowych modelach konkurencji. Produkty ze serii Royal spełniają równie rygorystyczne standardy, co wszystkie pozostałe grille firmy Broil King® i wyróżniają się szerokim wachlarzem możliwości: atrakcyjnych funkcji i elementów wyposażenia. Dzięki niewielkim gabarytom oraz opuszczanym półkom bocznym model Royal 30 stanowi idealne rozwiązanie dla małych rodzin lub osób dysponujących mniejszą przestrzenią i to bez konieczności poświęcania jakości grillowania.  
Doskonała jakość nawet w najmniejszych modelach grilli firmy Broil King.  Dzięki niewielkim rozmiarom i opuszczanym półkom bocznym, grille z serii Royal i Sterling są idealnym rozwiązaniem dla spotkań w mniejszym gronie przyjaciół i rodziny. Nadają się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej powierzchni.
Grillowanie poza domem stało się niebywale wygodne przy użyciu przenośnego grilla gazowego Porta-ChefTM. Grill Porta-ChefTM uznawany jest za jeden z najlepszych grilli przenośnych. Mocne i trwałe uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Mocne nóżki, które szybko i łatwo się rozkładają  - gwarantują stabilność całego grilla. Stalowy palnik o mocy 5 kWh umożliwia przygotowywanie doskonale wypieczonych potraw, a duży piekarnik i ruszt pozwala na gotowanie dla wielu osób.