Akcesoria WMF

Dysza powietrza pasuje do espresów WMF 800 i WMF 1000.
Dysza powietrza oraz przedłużka pasują do espresów WMF 800 i WMF 1000.
Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Jego waga - 1,2 kg czyni go jednym z najcięższych w swojej klasie, ze względu na wysokiej jakości materiały, z których został zbudowany. Masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 15 bar i wysokiej temperatury.
Łatwa do czyszczenia wylewka – składa się zaledwie z trzech części
Termos na mleko WMF wykonany jest ze stali chromoniklowej 18/10 (Cromargan - opatentowany i zarejestrowany przez firmę WMF skład stali szlachetnej 18/10).  To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie serwowana jest duża ilość napojów mlecznych. Duża pojemność (2 litry) oraz zastosowanie podwójnych  ścianek izolacyjnych zapewnią mleku świeżość i odpowiednią temperaturę przez dłuższy czas. Mleko możemy bezpośrednio wlać do termosu lub też wraz z kartonem umiejscowić wewnątrz pomiędzy dwoma wkładami chłodzącymi. Mleko zaciągane jest przez sylikonowy wężyk łączący termos z ekspresem. 
Termos na mleko WMF wykonany jest ze stali chromoniklowej 18/10 (Cromargan-             opatentowany i zarejestrowany przez firmę WMF skład stali szlachetnej 18/10).  To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie serwowana jest duża ilość napojów mlecznych. Duża pojemność (2 litry) oraz zastosowanie podwójnych  ścianek izolacyjnych zapewnią mleku świeżość i odpowiednią temperaturę przez dłuższy czas. Mleko możemy bezpośrednio wlać do termosu lub też wraz z kartonem umiejscowić wewnątrz pomiędzy dwoma wkładami chłodzącymi. Mleko zaciągane jest przez sylikonowy wężyk łączący termos z ekspresem.  
Wężyk mleka pasuje do espresów WMF 800 i WMF 1000.