Zestawy do grilla

Nowy
W zestawie znajduje się kamień odporny na wysoką temperaturę, termometr zamontowany w obudowie, oraz składana łopatka ułatwiająca wkładanie i wyjmowanie pizzy po upieczeniu..  Pierścień wykonany jest z 1,2 mm wysokiej jakości nierdzewnej stali, z 10 mm dużymi uchwytami. Zestaw w kształcie kołyski, co zapobiega przesuwaniu się pizzy po wierzchu kamienia podczas wyjmowania z grilla.  Pizza Śródziemnomorska Składniki: Ciasto na pizze, kupione w sklepie                                      Świeża bazylia 1 pierś z kurczaka                                                               3 łyżki oliwy z oliwek 200g sera feta                                                                   3 łyżki octu balsamicznego Oliwki bez pestek                                                                Posiekany czosnek Suszone pomidory                                                              Czerwona cebula Wszystkie składniki mieszamy , układamy na cieście i posypujemy rozdrobnionym serem feta. Następnie całość pokropić octem balsamicznym.Na koniec dodać posiekaną bazylię. 1. Kamień do pizzy należy umieścić na środku rusztu. Grill rozgrzać to temperatury 280 stopni. 2. Naszykowaną pizzę kładziemy na rozgrzanym kamieniu. 3.Gdy ciasto już się zarumieni a ser rozpuści, pizza będzie gotowa. 4.Kamień należy pozostawić do całkowitego ostygnięcia przed jego wyjęciem. Życzymy smacznych dań.
Nowy
Praktyczny zestaw przyborów do grilla w eleganckiej aluminiowej walizce. W skład kompletu wchodzą szczypce, szczotka z mosiężnym włosiem do czyszczenia grilla oraz łopatka. Narzędzia mają duże, ergonomiczne i nienagrzewające się uchwyty. Sztućce zostały wykonane ze stali nierdzewnej.   Wymiary walizkii: długość - 37 cm szerokość - 11 cm wysokość - 8 cm
Nowy
Praktyczny zestaw przyborów do grilla. W skład kompletu wchodzą szczypce, widelec oraz łopatka. Sztućce zostały wykonane ze stali chromowanej, rękojeści dla większego komfortu są drewniane.   Długość 43,5 cm. 
Nowy
Praktyczny zestaw przyborów do grilla. W skład kompletu wchodzą szczypce, widelec oraz łopatka. Sztućce zostały wykonane ze stali nierdzewnej.   Długość 37,5 cm. 
Nowy
Praktyczny zestaw przyborów do grilla. W skład kompletu wchodzą szczypce, widelec, pędzelek, szpikulec do szaszłyków oraz łopatka. Sztućce zostały wykonane ze stali chromowanej, rękojeści dla większego komfortu są drewniane.   Długość 43 cm.
Nowy
Duży zestaw do grillowania, który zawiera wszystko co niezbędne do tej kulinarnej przygody.  Wszystkie części zostały wykonane ze stali chromowanej, z uchwytami z drewna.  Całość zapakowania w praktyczną walizkę z tworzywa PCV. Główne narzędzia mają długość 54 cm. W skład zestawu wchodzi 12 elementów: • łopatka • szczypce • widelec • nóż • szczotka • szpilki do szaszłyków(x3) • uchwyty do trzymania kukurydzy(x4)
Ułatwia grillowanie hot dogów. Za jednym przesunięciem uzyskujemy  obrót pięciu kiełbasek.