Ochronna obudowa do suszarki ściennej Wallfix. Obudowa wykonana jest z matowej stali nierdzewnej, wygląda niezwykle stylowo. Obudowa ma celu ochronę i zabezpieczenie ściennej suszarki wtdy gdy nie jest używana. Prosta w montażu - możliwość założenia obudowy, nawet wtedy gdy suszarka jest już przymocowana do ściany. Obudowa może być używana jedną ręką - wystarczy nacisnąć przycisk, aby ją otworzyć. Wymiary: Wysokość: 109 cm Szerokość: 18,4 cm Głębokość: 18,8 cm  Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta! Główne zalety: obudowa wykonana z matowej stali nierdzewnej elegancki wygląd łatwy montaż możliwość zamocowania do już istniejącej suszarki Wallfix zabezpiecza suszarkę przed wilgocią i kurzem 5 lat gwarancji producenta
Wyjątkowy zestaw składający sie z 8 praktycznych i funkcjonalnych klamerek do bielizny, które wyróżnia oryginalny oraz nowoczesny design. Każda z klamerek posiada specjalną konstrukcję gwarantującą doskonałą siłę zaczepienia. Wykonane są w całości z tworzywa co całkowicie eliminuje możliwość zabrudzenia nimi prania. Klamerki są odporne na warunki atmosferyczne.  Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Zestaw 3 siatek niezbędnych podczas prania delikatnych ubrań oraz bielizny. Włożone do siatek tkaniny są chronione podczas prania, płukania i wirowania. Siatki zapobiegają uszkodzeniom innych pranych ubrań oraz uszkodzeniu pralki przez klipy biustonosza itp. W komplecie znajduje się duża siatka (45 x 33 cm) oraz dwie małe torby (33 x 25 cm). Łatwy w obsłudze zamek ma nawet specjalną osłonę, aby zabezpieczyć pozostałe pranie i pralkę. Kolorowe osłonki na suwaki i metki, pomagają podczas segregowania prania.  
Składana i niezwykle funkcjonalna suszarka, którą rozstawisz wszędzie gdzie tego chcesz, czy w domu, na balkonie, czy nawet w ogrodzie. Suszarka marki Brabantia jest idealna do suszenia prania, nawet w dużej ilości, łączna powierzchnia do zawieszania bielizny wynosi aż 20 metrów! Jest solidna i wytrzymała, w całości wykonana z materiału odpornego na korozję, lakierowana proszkowo na kolor metaliczny szary. Suszarka wyposażona jest w blokadę przed złożeniem podczas przenoszenia,  nawet z wiszącym na niej praniem. Jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada regulowane "skrzydła" umożliwiające zmianę pozycji jej ramion, które możesz regulować w zależności od rozmiarów suszonej bielizny. Nie musisz obawiać się o zarysowaną podłogę, podstawa suszarki jest wyposażona w nakładki ochronne, które także zapewniają jej stabilność.  Dolna  półka idealnie sprawdza się podczas suszenia bielizny, która wymaga suszenia na płasko. Wymiary: Długość linek: 20 metrów Wysokość: 153 cm Szerokość: 191 cm Głębokość: 61 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Uchwyt zarówno do folii aluminiowej, jak i folii spożywczej, który oszczędza miejsce.  Można go mocować w pozycji pionowej na relingu z serii Kitchen Today lub bezpośrednio do ściany w pozycji poziomej. Gdy decydujemy się na przywieszenie na relingu możemy decydować czy wyciągać folię z lewej czy z prawej strony. Ostre, ząbkowane ostrze pomoże uciąć żądany kawałek folii. Podajnik jest łatwy w obsłudze i zmieści się w nim rolka folii o wymiarach maks. 305 x Ø 35 mm. Wykonany z trwałych materiałów: matowej stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa. Cała seria Kitchen Today pasuje do wnętrz w każdym stylu, ma elegancki wygląd i ponadczasowy design. Wymiary: Wysokość: 37,2 cm Szerokość: 6,7 cm Głębokość: 11 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Składana i niezwykle funkcjonalna suszarka, którą rozstawisz wszędzie gdzie tego chcesz, czy w domu, na balkonie, czy nawet w ogrodzie. Suszarka marki Brabantia jest idealna do suszenia prania, nawet w dużej ilości, łączna powierzchnia do zawieszania bielizny wynosi aż 20 metrów! Jest solidna i wytrzymała, w całości wykonana z materiału odpornego na korozję, lakierowana proszkowo na czarny kolor. Suszarka wyposażona jest w blokadę przed złożeniem podczas przenoszenia,  nawet z wiszącym na niej praniem. Jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada regulowane "skrzydła" umożliwiające zmianę pozycji jej ramion, które możesz regulować w zależności od rozmiarów suszonej bielizny. Nie musisz obawiać się o zarysowaną podłogę, podstawa suszarki jest wyposażona w nakładki ochronne, które także zapewniają jej stabilność.  Dolna  półka idealnie sprawdza się podczas suszenia bielizny, która wymaga suszenia na płasko. W zestawie praktyczny pojemnik na klamerki. Wymiary: Długość linek: 20 metrów Wysokość: 153 cm Szerokość: 191 cm Głębokość: 61 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Zestaw 3 napinaczy do pokrowców na deski do prasowania. Nic tak nie frustruje podczas prasowania, jak przesuwający się lub marszczący pokrowiec. Firma Brabantia znalazła na to sposób. Za pomocą 3 gumek ustabilizujesz swój pokrowiec na deskę do prasowania, ponadto będzie on idealnie napięty!  Pasuje do każdego pokrowca. Łatwy montaż, uniwersalne zaciski po obu stronach napinaczy.
Wygodna deska do prasowania ze składaną podstawą na generator pary oraz systemem Aqua Bowl. Deska do prasowania marki Brabantia wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było sprawne i przyjemne. Rosnąca popularność domowych stacji parowych wyznacza nowe potrzeby dotyczące desek do prasowania. Większa i mocniejsza para daje lepsze efekty podczas prasowania, wiąże się to jednak ze zwiększoną wilgocią - para ulega kondensacji i przecieka na podłogę lub wnika w deskę z zwartego materiału (np. z płyt pilśniowych). Aby rozwiązać ten problem marka Brabantia opracowała specjalną kontrolę skraplania się pary podczas prasowania. Umieszczony pod deską pojemnik zbiera skondensowaną parę. Pojemnik w łatwy sposób można opróżnić. Rama deski wykonana z stali nierdzewnej lakierowanej na kolor metaliczny szary o przekroju 25 mm, z czterema nogami. Silikonowe nakładki zabezpieczają deskę przed przypadkowym przemieszczeniem się po podłodze oraz chronią podłogę przez zniszczeniem.  Deska posiada 7 poziomów ustawienia wysokości od 75 cm do 98 cm oraz blokadę przez przypadkowym złożeniem i zabezpieczenie przeciw rozłożeniu podczas przechowywania i przenoszenia. Deska jest wyposażona w składaną podstawę na generator pary (maksymalnie 39,5x22,5cm). Pokrowiec jest wykonany z 100 % bawełny, z podbiciem ze sprężystej pianki.  Z deski mogą korzystać osoby lewo- i praworęczne.  Wymiary: Średnica ramy: 2,5 cm Wysokość: 99 cm Szerokość: 149,5 cm Głębokość: 49 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Rozwiesisz całe pranie stojąc w jednym miejscu! Dzięki obracającym się ramionom suszarki, nie musisz nosić ciężkiej misy z praniem, ramiona suszarki się obracają płynnie, nawet z ciężkim praniem.  Bardzo proste składanie i rozkładanie - 'Umbrella system' - jak parasolka. Wykonana jest z metalu, pokrytego proszkowo lakierem w kolorze srebrnym zapewniającym mu odporność na działanie warunków atmosferycznych. Linki pokryte są antypoślizgowym tworzywem, odpornym na działanie promieni UV. System ich mocowania sprawia, że linki są zawsze mocno napięte, a gdy zajdzie potrzeba łatwo wymienić pojedynczą linkę. Ma trzyramienną konstrukcję o łącznej powierzchni wieszania 30m! Z powodzeniem zmieści normalne pranie. Ponadto w każdym ramieniu znajduje się otwór na wieszak - bardzo dobre rozwiązanie podczas suszenia delikatnych ubrań. Suszarka posiada mocowanie z tworzywa do betonu. Dostępny oddzielnie jest praktyczny pokrowiec (wyposażony w zamek błyskawiczny) do przechowywania suszarki, np. w okresie zimowym.  Rurka o średnicy 3,5 cm zawiera nakładkę, która zapobiega pozostawaniu wody deszczowej i brudu w rurze, gdy nie jest używana.  Posiada regulowaną wysokość nawet do 177 cm. Najniższe ustawienie idealnie nadaje się do wietrzenia pościeli. Wymiary: Wysokość: 177 cm Średnica masztu: 3,5 cm Długość linki: 30 m Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta! Główne zalety: wykonana z metalu, pokrytego lakierem trzy ramiona z łączną powierzchnią 30 metrów łatwe rozkładanie i składanie - system 'Umbrella' płynne obracanie ramion nawet zapełnionych praniem regulowana wysokość do 177 cm w zestawie mocowanie z tworzywa do betonu całość odporna na działanie warunków atmosferycznych 5 lat gwarancji producenta
Od wielu lat włoscy projektanci słyną ze swej nieograniczonej wyobraźni. Tym razem projektant Roberto Giacomucci stworzył zwykły kosz na pranie jednak o zjawiskowej formie Wyjątkowy design połączony z dopracowanymi detalami tworzy kosz prawdziwą ozdobą. Patrząc na kosz mamy wrażenie iż rozkwita on w naszych oczach jak pąk kwiatu budzący sie do życia. Ta wyjątkowa forma występuje w pięciu kolorach i wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wymaga jednak samodzielnego montażu który zajmuje zaledwie 5 minut. średnica 43 cm wysokość 65 cm
Promocja
Wieszak na papier toaletowy wykonany ze stali nierdzewnej, lakierowanej proszkowo na biały kolor. Materiał, z którego jest wykonany uchwyt jest w pełni antykorozyjny, więc idealnie nadaje się do łazienki.  Zestaw mocujący w komplecie. Wymiary:  Średnica: 12,3 cm  Wysokość: 13,2 cm  Głębokość: 1,7 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!