Zawsze gotowa do użycia suszarka, którą otworzysz jednym ruchem ręki. Niezwykle poręczna suszarka WallFix zmieści się nawet na niewielkim tarasie lub balkonie. Ponadto nieużywana składa się do kompaktowych rozmiarów. Przymocowana do ściany, nie ma potrzeby przenoszenia, nie zajmuje miejsca, nawet wtedy gdy suszysz na niej pranie. Wykonana jest z metalu, pokrytego proszkowo lakierem w kolorze srebrnym zapewniającym mu odporność na działanie warunków atmosferycznych. Ma mocną i stabilną konstrukcję. Linki pokryte są antypoślizgowym tworzywem, odpornym na działanie promieni UV. System ich mocowania sprawia, że linki są zawsze mocno napięte, a gdy zajdzie potrzeba łatwo wymienić pojedynczą linkę. Bezproblemowa obsługa jedną ręką - jednym ruchem masz 24 metrów idealnie napiętej linki do suszenia Twojej bielizny.  Najdłuższa linka ma 120 cm długości - możesz więc suszyć dużą bieliznę pościelową itp. Można ją zamocować na dowolnej wysokości. Ponadto w każdym ramieniu znajduje się otwór na wieszak - bardzo dobre rozwiązanie podczas suszenia delikatnych ubrań. W zestawie znajduje się praktyczny pokrowiec (wyposażony w zamek błyskawiczny) do przechowywania suszarki, np. w okresie zimowym oraz pojemnik na klamerki. Wymiary: Wysokość: 105 cm Szerokość: 179,5 cm Głębokość: 182 cm  Długość linki: 24 m Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Compact oraz Ecomomic. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 3,5 cm Wysokość: 41 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Nowy Promocja
Zestaw 3 siatek niezbędnych podczas prania delikatnych ubrań oraz bielizny. Włożone do siatek tkaniny są chronione podczas prania, płukania i wirowania. Siatki zapobiegają uszkodzeniom innych pranych ubrań oraz uszkodzeniu pralki przez klipy biustonosza itp. W komplecie znajduje się duża siatka (45 x 33 cm) oraz dwie małe torby (33 x 25 cm). Łatwy w obsłudze zamek ma nawet specjalną osłonę, aby zabezpieczyć pozostałe pranie i pralkę. Kolorowe osłonki na suwaki i metki, pomagają podczas segregowania prania.  
Składana i niezwykle funkcjonalna suszarka, którą rozstawisz wszędzie gdzie tego chcesz, czy w domu, na balkonie, czy nawet w ogrodzie. Suszarka marki Brabantia jest idealna do suszenia prania, nawet w dużej ilości, łączna powierzchnia do zawieszania bielizny wynosi aż 20 metrów! Jest solidna i wytrzymała, w całości wykonana z materiału odpornego na korozję, lakierowana proszkowo na kolor metaliczny szary. Suszarka wyposażona jest w blokadę przed złożeniem podczas przenoszenia,  nawet z wiszącym na niej praniem. Jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada regulowane "skrzydła" umożliwiające zmianę pozycji jej ramion, które możesz regulować w zależności od rozmiarów suszonej bielizny. Nie musisz obawiać się o zarysowaną podłogę, podstawa suszarki jest wyposażona w nakładki ochronne, które także zapewniają jej stabilność.  Dolna  półka idealnie sprawdza się podczas suszenia bielizny, która wymaga suszenia na płasko. Wymiary: Długość linek: 20 metrów Wysokość: 153 cm Szerokość: 191 cm Głębokość: 61 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Uchwyt zarówno do folii aluminiowej, jak i folii spożywczej, który oszczędza miejsce.  Można go mocować w pozycji pionowej na relingu z serii Kitchen Today lub bezpośrednio do ściany w pozycji poziomej. Gdy decydujemy się na przywieszenie na relingu możemy decydować czy wyciągać folię z lewej czy z prawej strony. Ostre, ząbkowane ostrze pomoże uciąć żądany kawałek folii. Podajnik jest łatwy w obsłudze i zmieści się w nim rolka folii o wymiarach maks. 305 x Ø 35 mm. Wykonany z trwałych materiałów: matowej stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa. Cała seria Kitchen Today pasuje do wnętrz w każdym stylu, ma elegancki wygląd i ponadczasowy design. Wymiary: Wysokość: 37,2 cm Szerokość: 6,7 cm Głębokość: 11 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Składana i niezwykle funkcjonalna suszarka, którą rozstawisz wszędzie gdzie tego chcesz, czy w domu, na balkonie, czy nawet w ogrodzie. Suszarka marki Brabantia jest idealna do suszenia prania, nawet w dużej ilości, łączna powierzchnia do zawieszania bielizny wynosi aż 20 metrów! Jest solidna i wytrzymała, w całości wykonana z materiału odpornego na korozję, lakierowana proszkowo na czarny kolor. Suszarka wyposażona jest w blokadę przed złożeniem podczas przenoszenia,  nawet z wiszącym na niej praniem. Jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada regulowane "skrzydła" umożliwiające zmianę pozycji jej ramion, które możesz regulować w zależności od rozmiarów suszonej bielizny. Nie musisz obawiać się o zarysowaną podłogę, podstawa suszarki jest wyposażona w nakładki ochronne, które także zapewniają jej stabilność.  Dolna  półka idealnie sprawdza się podczas suszenia bielizny, która wymaga suszenia na płasko. W zestawie praktyczny pojemnik na klamerki. Wymiary: Długość linek: 20 metrów Wysokość: 153 cm Szerokość: 191 cm Głębokość: 61 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Nowy
Zestaw 3 napinaczy do pokrowców na deski do prasowania. Nic tak nie frustruje podczas prasowania, jak przesuwający się lub marszczący pokrowiec. Firma Brabantia znalazła na to sposób. Za pomocą 3 gumek ustabilizujesz swój pokrowiec na deskę do prasowania, ponadto będzie on idealnie napięty!  Pasuje do każdego pokrowca. Łatwy montaż, uniwersalne zaciski po obu stronach napinaczy.
Nowy Promocja
Niewielka, a zarazem wygodna do prasowania rękawów i nogawek. Kto prasuje dużo koszul, doskonale wie, jak ciężko uprasować rękawy, poręczna deska do prasowania marki Brabantia sprawi, że prasowanie nie będzie przykrym obowiązkiem lecz przyjemnością. Deska jest oparta na solidnej stalowej ramie w kolorze kremowym, z nogami zakończonymi antypoślizgowymi nakładkami, które zapewniają jej stabilność. Ma konstrukcję siatki, pokrowiec w kolorze Ecru wykonany z bawełny oraz sprężystej pianki, która podnosi komfort prasowania. Jest przystosowana do prasowania tradycyjnym żelazkiem oraz stacją pary. Złożona zajmuje bardzo mało miejsca. Wymiary:  Wysokość: 13 cm Szerokość: 67,5 cm Głębokość: 12 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Suszarka obrotowa. Mocowanie stalowe do gruntu. Posiada podsnośnik. Kolor: metaliczny szary
Od wielu lat włoscy projektanci słyną ze swej nieograniczonej wyobraźni. Tym razem projektant Roberto Giacomucci stworzył zwykły kosz na pranie jednak o zjawiskowej formie Wyjątkowy design połączony z dopracowanymi detalami tworzy kosz prawdziwą ozdobą. Patrząc na kosz mamy wrażenie iż rozkwita on w naszych oczach jak pąk kwiatu budzący sie do życia. Ta wyjątkowa forma występuje w pięciu kolorach i wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wymaga jednak samodzielnego montażu który zajmuje zaledwie 5 minut.
Mydelniczka montowana do ściany. Wykonana z matowej stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa. Jest w pełni odporna na korozję, więc idealna do łazienki. Mydelniczka jest trwała i solidna, łatwa w utrzymaniu w czystości. Bardzo łatwy montaż- w zestawie znajduje się mocowanie do ściany. Wymiary: Wysokość: 6,3 cm Szerokość: 11,3 cm Głębokość: 13 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!