Worki na pranie

Nowy
Zestaw 3 siatek niezbędnych podczas prania delikatnych ubrań oraz bielizny. Włożone do siatek tkaniny są chronione podczas prania, płukania i wirowania. Siatki zapobiegają uszkodzeniom innych pranych ubrań oraz uszkodzeniu pralki przez klipy biustonosza itp. W komplecie znajduje się duża siatka (45 x 33 cm) oraz dwie małe torby (33 x 25 cm). Łatwy w obsłudze zamek ma nawet specjalną osłonę, aby zabezpieczyć pozostałe pranie i pralkę. Kolorowe osłonki na suwaki i metki, pomagają podczas segregowania prania.  
Nowy
Chroni biustonosze i inne małe przedmioty oraz pralkę podczas prania, płukania lub wirowania. Elastyczny kosz zamykany na zamek błyskawiczny ze specjalną osłoną na końcówkę zamka zadba o delikatne biustonosze, małe przedmioty oraz chroni pralkę i pozostałe pranie przed uszkodzeniem, np. klipem biustonosza. Ponadto dba o właściwy kształt biustonosza i zapobiega jego deformacji, której ta część garderoby ulega podczas prania w pralce automatycznej.
Wymienny worek na pranie dopasowany do 30 litrowych koszy na bieliznę marki Brabantia. Worek ułatwia opróżnianie kosza, dzięki elastycznym antypoślizgowym lamówkom jest też łatwy w użyciu. Można go prać. Wykonany ze 100 % bawełny w kolorze ecry pozwala oddychać zgromadzonej w nim bieliźnie. Wymiary: Wysokość: 70 cm Szerokość: 45 cm
Nowy
Bawełniany worek idealnie dopasowany do koszy na bieliznę marki Brabantia o pojemności 35 litrów. Gęsto tkana, lecz mimo to przewiewna bawełna pozwala praniu "oddychać". Pranie nie wilgotnieje i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. Tkanina jest miła w dotyku i bardzo trwała. Worek można prać w pralce, można go wyjąć i przenieść do pralki, łatwo jest go ponownie założyć. Dopasowany kształt sprawia, że przylega do kosza, a dzięki systemowi Velcro pozostaje solidnie zamocowany i nie zsuwa się z kosza.
Wymienny worek na pranie dopasowany do 30 litrowych koszy na bieliznę marki Brabantia. Worek ułatwia opróżnianie kosza, dzięki elastycznym antypoślizgowym lamówkom jest też łatwy w użyciu. Można go prać. Wykonany ze 100 % bawełny w kolorze ecry pozwala oddychać zgromadzonej w nim bieliźnie. Wymiary: Wysokość: 78 cm Szerokość: 48 cm
Nowy
Bawełniany worek idealnie dopasowany do koszy na bieliznę marki Brabantia o pojemności 60 litrów. Gęsto tkana, lecz mimo to przewiewna bawełna pozwala praniu "oddychać". Pranie nie wilgotnieje i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. Tkanina jest miła w dotyku i bardzo trwała. Worek można prać w pralce, można go wyjąć i przenieść do pralki, łatwo jest go ponownie założyć.   Dopasowany kształt sprawia, że przylega do kosza, a dzięki systemowi Velcro pozostaje solidnie zamocowany i nie zsuwa się z kosza.
Nowy
Bawełniany worek idealnie dopasowany do koszy na bieliznę marki Brabantia, model Selector o pojemności 55 litrów. Gęsto tkana, lecz mimo to przewiewna bawełna pozwala praniu "oddychać". Pranie nie wilgotnieje i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. Tkanina jest miła w dotyku i bardzo trwała. Worek można prać w pralce, można go wyjąć i przenieść do pralki, łatwo jest go ponownie założyć.   Dopasowany kształt sprawia, że przylega do kosza, a dzięki systemowi Velcro pozostaje solidnie zamocowany i nie zsuwa się z kosza.
Wymienny worek na pranie zaprojektowany dla 40 litrowych koszy Brabantia przystosowanych do segregacji brudnej bielizny. Worek ułatwia opróżnianie kosza, dzięki elastycznym antypoślizgowym lamówkom jest też łatwy w użyciu. Można go prać. Wykonany ze 100 % bawełny w kolorze ecry pozwala oddychać zgromadzonej w nim bieliźnie. Wymiary: Wysokość: 72 cm Szerokość: 55 cm