Worki na pranie

Zestaw 3 siatek niezbędnych podczas prania delikatnych ubrań oraz bielizny. Włożone do siatek tkaniny są chronione podczas prania, płukania i wirowania. Siatki zapobiegają uszkodzeniom innych pranych ubrań oraz uszkodzeniu pralki przez klipy biustonosza itp. W komplecie znajduje się duża siatka (45 x 33 cm) oraz dwie małe torby (33 x 25 cm). Łatwy w obsłudze zamek ma nawet specjalną osłonę, aby zabezpieczyć pozostałe pranie i pralkę. Kolorowe osłonki na suwaki i metki, pomagają podczas segregowania prania.  
Chroni biustonosze i inne małe przedmioty oraz pralkę podczas prania, płukania lub wirowania. Elastyczny kosz zamykany na zamek błyskawiczny ze specjalną osłoną na końcówkę zamka zadba o delikatne biustonosze, małe przedmioty oraz chroni pralkę i pozostałe pranie przed uszkodzeniem, np. klipem biustonosza. Ponadto dba o właściwy kształt biustonosza i zapobiega jego deformacji, której ta część garderoby ulega podczas prania w pralce automatycznej.
Bawełniany worek idealnie dopasowany do koszy na bieliznę marki Brabantia o pojemności 30 oraz 35 litrów. Gęsto tkana, lecz mimo to przewiewna bawełna pozwala praniu "oddychać". Pranie nie wilgotnieje i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. Tkanina jest miła w dotyku i bardzo trwała. Worek można prać w pralce, można go wyjąć i przenieść do pralki, łatwo jest go ponownie założyć. Dopasowany kształt sprawia, że przylega do kosza, a dzięki systemowi Velcro pozostaje solidnie zamocowany i nie zsuwa się z kosza.
Bawełniany worek idealnie dopasowany do koszy na bieliznę marki Brabantia o pojemności 60 litrów.Gęsto tkana, lecz mimo to przewiewna bawełna pozwala praniu "oddychać". Pranie nie wilgotnieje i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. Tkanina jest miła w dotyku i bardzo trwała. Worek można prać w pralce, można go wyjąć i przenieść do pralki, łatwo jest go ponownie założyć. Dopasowany kształt sprawia, że przylega do kosza, a dzięki systemowi Velcro pozostaje solidnie zamocowany i nie zsuwa się z kosza.
Bawełniany worek idealnie dopasowany do koszy na bieliznę marki Brabantia model Selector 55 litrów.Gęsto tkana, lecz mimo to przewiewna bawełna pozwala praniu "oddychać". Pranie nie wilgotnieje i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. Tkanina jest miła w dotyku i bardzo trwała. Worek można prać w pralce, można go wyjąć i przenieść do pralki, łatwo jest go ponownie założyć. Dopasowany kształt sprawia, że przylega do kosza, a dzięki systemowi Velcro pozostaje solidnie zamocowany i nie zsuwa się z kosza.