Akcesoria do suszarek

Nowy
Gotowy zestaw do zamontowania sznura na ścianie do suszenia ubrań na strychu, łazience, pomieszczeniu gospodarczym, na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Linka pozostaje zawsze idealnie napięta, w odróżnieniu od tradycyjnego sznurka, który pod wpływem prania, się rozciąga. Ponadto jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, nie straszne jej deszcze, promienie słońca i mrozy. Linka jest pokryta materiałem antypoślizgowym. W zestawie znajdziesz: 12 metrów linki, instrukcję mocowania krok po kroku, uchwyty mocujące, przyrząd do napinania linki.
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Compact oraz Ecomomic. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 3,5 cm Wysokość: 41 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Topspinner oraz Lift-0-Matic. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 4,5 cm Wysokość: 41,3 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Advanced Lift-0-Matic oraz SmartLift. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 5 cm Wysokość: 41,3 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Nowy
Pakowny pojemnik  na spinacze do suszenia bielizny - zmieści aż 150 klamerek! Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Wymiary:  Wysokość: 28 cm Szerokość: 17,5 cm Głębokość: 18 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Pojemnik na klamerki, który będziesz mieć zawsze pod ręką w trakcie rozwieszania bielizny. Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Dostępny w kolorach: czarny, żółty, błękitny, granatowy, bordowy. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru. Wymiary:  Wysokość: 15 cm Szerokość: 17 cm Głębokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Pojemnik na klamerki, który będziesz mieć zawsze pod ręką w trakcie rozwieszania bielizny. Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Wymiary:  Wysokość: 15 cm Szerokość: 17 cm Głębokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Nowy
Pokrowiec na deskę do prasowania, idealnie dopasowany do desek marki Brabantia w rozmiarze B - 124 cm x 38 cm. Mocowany na desce za pomocą systemu sznurkowego napinania, dzięki czemu jest gładki i nie marszczy się. Pokrowiec składa się z 2 warstw: wierzchnia 100 % bawełna oraz 2 mm sprężystej pianki - dla większego komfortu prasowania. Nadruk na pokrowcu wykonany jest w technologii HD, dzięki czemu niemożliwe jest zabarwienie prasowanej tkaniny. Pokrowiec można prać w pralce. Wymiary: Długość: 124 cm Szerokość: 38 cm
Nowy Promocja
Wielofunkcyjny kosz składany do przechowywania czystej lub brudnej bielizny, a także zabawek, makulatury itp. Optymalna wielkość 35 litrów - pomieści całe pranie podczas zdejmowania z suszarki, praktyczne uchwyty po obu stronach są nieocenione podczas przenoszenia kosza. Kosz jest wykonany z trwałego materiału, jest mocny i wytrzymały. Można go prać na sucho i na mokro. Podczas przechowywania nie zajmuje miejsca, gdyż można go złożyć na płasko. Wymiary: Pojemność: 35 litrów Wysokość: 26 cm Szerokość: 64 cm Głębokość: 37 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!