Akcesoria do suszarek

Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Compact oraz Ecomomic. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 3,5 cm Wysokość: 41 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Topspinner oraz Lift-0-Matic. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 4,5 cm Wysokość: 41,3 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Advanced Lift-0-Matic oraz SmartLift. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 5 cm Wysokość: 41,3 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Nowy
Pakowny pojemnik  na spinacze do suszenia bielizny - zmieści aż 150 klamerek! Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Wymiary:  Wysokość: 28 cm Szerokość: 17,5 cm Głębokość: 18 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Pojemnik na klamerki, który będziesz mieć zawsze pod ręką w trakcie rozwieszania bielizny. Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Dostępny w kolorach: czarny, żółty, błękitny, granatowy, bordowy. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru. Wymiary:  Wysokość: 15 cm Szerokość: 17 cm Głębokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Pojemnik na klamerki, który będziesz mieć zawsze pod ręką w trakcie rozwieszania bielizny. Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Wymiary:  Wysokość: 15 cm Szerokość: 17 cm Głębokość: 17 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Nowy Promocja
Wielofunkcyjny kosz składany do przechowywania czystej lub brudnej bielizny, a także zabawek, makulatury itp. Optymalna wielkość 35 litrów - pomieści całe pranie podczas zdejmowania z suszarki, praktyczne uchwyty po obu stronach są nieocenione podczas przenoszenia kosza. Kosz jest wykonany z trwałego materiału, jest mocny i wytrzymały. Można go prać na sucho i na mokro. Podczas przechowywania nie zajmuje miejsca, gdyż można go złożyć na płasko. Wymiary: Pojemność: 35 litrów Wysokość: 26 cm Szerokość: 64 cm Głębokość: 37 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Nowy
Praktyczna i poręczna szczotka do czyszczenia Twoich ubrań z pyłku, kurzu, sierści zwierząt. Wychodzisz z domu, śpieszysz się, w ostatniej chwili zauważasz, że wczoraj bawiłeś się ze swoim pupilem i do Twojej bluzki jest przyczepione mnóstwo sierści...znasz to? Oto rozwiązanie Twojego problemu - niewielka szczotka, zmieści się w każdej szafie, szufladzie przedpokoju lub garderobie. Ergonomiczny uchwyt zapewnia maksymalną wydajność, kilka ruchów wystarczy aby oczyścić ubranie Dzięki podwójnym welurowym poduszkom można używać szczotki w dwóch kierunkach. Nadaje się do czyszczenia obrusów, firan i zasłon. Przy delikatnych tkaninach, zaleca się wykonanie testu w niewidocznym miejscu, tak aby welur nie uszkodził materiału. Wymiary:  Wysokość: 24,5 cm Szerokość: 6,5 cm Głębokość: 3,5 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Wymienna linka do suszarek Brabantia. Pokryta antypoślizgowym tworzywem, odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Bardzo łatwy montaż, dzięki zawartym w zestawie z linką 16 plastikowych złączkom. Linka w kolorze szarym.