Akcesoria do suszarek

Wyjątkowy zestaw składający sie z 8 praktycznych i funkcjonalnych klamerek do bielizny, które wyróżnia oryginalny oraz nowoczesny design. Każda z klamerek posiada specjalną konstrukcję gwarantującą doskonałą siłę zaczepienia. Wykonane są w całości z tworzywa co całkowicie eliminuje możliwość zabrudzenia nimi prania. Klamerki są odporne na warunki atmosferyczne.  Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Gotowy zestaw do zamontowania sznura na ścianie do suszenia ubrań na strychu, łazience, pomieszczeniu gospodarczym, na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Linka pozostaje zawsze idealnie napięta, w odróżnieniu od tradycyjnego sznurka, który pod wpływem prania, się rozciąga. Ponadto jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, nie straszne jej deszcze, promienie słońca i mrozy. Linka jest pokryta materiałem antypoślizgowym. W zestawie znajdziesz: 12 metrów linki, instrukcję mocowania krok po kroku, uchwyty mocujące, przyrząd do napinania linki.
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z rurką o średnicy 4,5 cm. Wykonane jest z tworzywa i jest odporne na korozję. W zestawie znajduje się instrukcja montażu oraz zatyczka chroniąca przed kurzem i wilgocią gdy mocowanie jest nie używane. Wymiary: Średnica: 4,5 cm Wysokość: 20,5 cm Szerokość: 13 cm Głębokość: 13 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z rurką o średnicy 5 cm. Wykonane jest z tworzywa i jest odporne na korozję. W zestawie znajduje się instrukcja montażu oraz zatyczka chroniąca przed kurzem i wilgocią gdy mocowanie jest nie używane. Wymiary: Średnica: 5 cm Wysokość: 20,5 cm Szerokość: 13 cm Głębokość: 13 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Compact oraz Ecomomic. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 3,5 cm Wysokość: 41 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Topspinner oraz Lift-0-Matic. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 4,5 cm Wysokość: 41,3 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Ogrodowa suszarka potrzebuje solidnego mocowania, które zapewni jej stabilność. Prezentowane mocowanie idealnie pasuje do suszarek z serii Advanced Lift-0-Matic oraz SmartLift. Wykonane jest z stali ocynkowanej, w pełni odpornej na korozję. Wymiary: Średnica: 5 cm Wysokość: 41,3 cm Szerokość: 10,2 cm Głębokość: 8,7 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Pakowny pojemnik  na spinacze do suszenia bielizny - zmieści aż 150 klamerek! Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Wymiary:  Wysokość: 28 cm Szerokość: 17,5 cm Głębokość: 18 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!
Pakowny pojemnik  na spinacze do suszenia bielizny - zmieści aż 150 klamerek!  Został wykonany z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka, zapobiega rozsypaniu się klamerek i chroni je przed kurzem i wilgocią. Pojemnik jest wyposażony w praktyczny karabińczyk, umożliwiający zamocowanie go na lince suszarki lub nawet pasku spodni czy szlufce, aby mieć je przy sobie podczas wieszania prania. Do wyboru trzy kolory - czarny, niebieski lub miętowy. Wymiary: Wysokość: 28 cm Szerokość: 17,5 cm Głębokość: 18 cm Wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja producenta!