Narzędzia kuchenne Accent

Z zesterem z serii Accent uzyskacz perfekcyjnie otartą skórkę z cytryn, pomarańczy limonek, którą dodasz do swych dań. Zest - to aromatyczna skórka cytrusów, która wzbogaci smakiem i aromatem potrawy zarówno wytrawne, jak i na słodko. Mniejsze nożyki ścierają skórkę, która świetnie przyprawi dania, a jedno większe umieszczone z boku służy do ścinania, tzw. twistów - dłuższych, lekko zakręconych kawałków skórki - wyśmienitych do dekoracji dań i deserów, a nawet drinków i koktajli. Drapak możesz użyć też np. do czekolady. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, rękojeść ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Można go myć w zmywarce Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 17 cm Szerokość: 2,5 cm Głębokość: 1,5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Stalowa łopatka do przewracania i wyjmowania smażonych potraw. Posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wyprofilowany kształt ułatwia przewracanie smażonych produktów.  Jej konstrukcja jest niezwykle higieniczna, bez spoin i zagłębień. Łopatka wykonana jest ze stali nierdzewnej, rękojeść ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Można ją myć w zmywarce. Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 36 cm Szerokość: 7,5 cm Głębokość: 5,5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Wąska i długa łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Jest wyprofilowana, idealnie nadaje się do przewracania naleśników. Wykonana z trwałych materiałów: nylonu odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C) oraz stali nierdzewnej. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne. Można ją myć w zmywarce. Rękojeść jest ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 33,5 cm Szerokość: 3,4 cm Głębokość: 2,4 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Duża łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Łopatka posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wykonana z trwałych materiałów: nylonu odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C) oraz stali nierdzewnej. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne. Można ją myć w zmywarce. Rękojeść jest ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 35,5 cm Szerokość: 8,5 cm Głębokość: 5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Mała łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Łopatka posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wykonana z trwałych materiałów: nylonu odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C) oraz stali nierdzewnej. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne. Można ją myć w zmywarce. Rękojeść jest ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 28,5 cm Szerokość: 5 cm Głębokość: 3 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Sałatka owocowa z dodatkiem arbuza, melona... z kulkownicą Profile zapomnij o tradycyjnym krojeniu. Wyczaruj kulki z owoców i zachwyć swoich gości! Łyżeczka z powodzeniem wydrąży kształt niewielkich kulek z melona, arbuza. Możesz jej także użyć do wycinania kształtu kulki z ziemniaka, z jej pomocą sprawniej usuniesz nasiona z pomidora, papryki, cukinii oraz ogórka. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, rękojeść ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Można ją myć w zmywarce Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 19 cm Szerokość: 3,2 cm Głębokość: 1,8 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Wąska łyżka cedzakowa zakończona otworami. Przy jej pomocy odcedzisz, np. ugotowane pierogi. Jej konstrukcja jest niezwykle higieniczna, nie posiada spoin i łączeń, w których mogłyby się zbierać resztki jedzenia. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, rękojeść ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Można ją myć w zmywarce Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 35,5 cm Szerokość: 5,5 cm Głębokość: 5,5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Szeroka łyżka cedzakowa z licznymi otworami. Przy jej pomocy odcedzisz, np. ugotowane pierogi, zbierzesz szum wytworzony podczas gotowania zupy. Ponadto wyjmiesz produkty smażone w głębokim tłuszczu, a nadmiar oleju zostanie odcedzony, dzięki otworom w łyżce. Jej konstrukcja jest niezwykle higieniczna, bez spoin i zagłębień. Łyżka wykonana jest ze stali nierdzewnej, rękojeść ze stali matowej, zakończona grafitową końcówką i otworem umożliwiającym powieszenie na relingu. Można ją myć w zmywarce. Seria Accent daje Ci możliwość dopasowania koloru końcówek do wystroju Twojej kuchni. W każdej chwili możesz dokupić czerwone lub miętowe końcówki i odświeżyć swoją kuchnię!   Wymiary: Długość: 36 cm Szerokość: 10,5 cm Głębokość: 7 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!