Zaparzacze do herbaty

Zaparzacz do kawy ze szklaną rączką. Filtr ze stali nierdzewnej.
Zaparzacz do herbaty typu Tea Press. Filtr tłokowy i przykrywka ze stali nierdzewnej. Pojemność: 1,7 l
Zaparzacz do herbaty typu Tea Press. Filtr tłokowy i przykrywka ze stali nierdzewnej. Pojemność: 1l.
Zaparzacz do herbaty typu Tea Press. Szkło borokrzemianowe.Filtr tlokowy ze stali nierdzewnej.Uchwyt i przykrywka czarne - z tworzywa. Pojemność: 1, 0 l.
Dzbanek do herbaty. Wykonany ze szkła borokrzemianowego długo utrzymuje wysoką temperaturę zaparzonej herbaty. Uchwyt i przykrywka - czarna - z tworzywa. Pojemność: 1,5 l.
Zaparzacz do herbaty z fltrem tłokowym. Szkło borokrzemianowe utrzymuje długo wysoką temperaturę, uchwyt i przykrywka czarne, z tworzywa. Pojemność: 1,7 l.
Dzbanek do herbaty. Wykonany ze szkła borokrzemianowego długo utrzymuje wysoką temperaturę zaparzonej herbaty. Uchwyt i przykrywka - czarne z tworzywa. Pojemność: 1 l.
Dzbanek do zaparzania herbaty z filtrem stalowym. Wykonany ze szkła borokrzemianowego utrzymuje długo wysoką temperaturę. Umieszczony w charakterystycznym koszyczku ze stali nierdzewnej z czarnym uchwytem z tworzywa. Przykrywka stalowa. Pojemność: 1,5 l .
Dzbanek do zaparzania herbaty z filtrem stalowym. Wykonany ze szkła borokrzemianowego utrzymuje długo wysoką temperaturę. Umieszczony w charakterystycznym koszyczku ze stali nierdzewnej z czarnym uchwytem z tworzywa. Przykrywka stalowa. Pojemność: 1 l .