Płatności i dostawy

Wykorzystaj znajdujące się w lewej, górnej części strony odnośniki prowadzące do stron dotyczących logowania i rejestracji do serwisu.

 

Przy składaniu zamówienia powinieneś wybrać, sposób dostawy.
Jeśli wybierzesz odbiów osobisty - możesz wybrać w którym ze sklepów w kraju odbierzesz zamówiony produkt.
Wybierz również sposób płatności. Dla produktów powyżej pewnej wartości masz możliwość skorzystania z rat firmy LUKAS lub Leasingu na produkty.
Dodatkowo - możesz w formulażu poniżej, opisać specjalne wymagania dotyczące realizacji zamówienia.
Po wybraniu opcji "płatność online" zostaniesz przekierowany do systemu płatności.pl
  • Po wysłaniu zamówienia na podany przez ciebie mail przjdzie jego potwierdzenie.
  • W przypadku zamawiani produktów których aktualnie nie ma w magazynie o odebraniu zamówienia przez Administratora, status zamównienia zostanie zmieniony z "NOWE" na "PRZYJĘTE". Zostaniesz o tym automatycznie poinformowany drogą mailową.
  • W przypadku zamówienia dotyczącego produktów które znajdują się w magazynie, status zamówienia automatycznie zmieni się na "DO ZAPŁATY"
  • W przypadku braku jednego lub kilku wybranych produktów, skontaktuje się poprzez Panel zamówienia na twoim koncie Administrator sklepu informując o możliwyc zmianach i terminie realizacji. W momęcie gdy Uzgodnicie Państwo wszystkie szczegóły status zamównienia zostanie zmieniony z "NOWE" na "PRZYJĘTE". Informacja o tym  zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana drogą mailową.
  • Po potwierdzeniu dostepności zamówionych przez Ciebie produktów  -status zamówienia zmieni sie na "DO ZAPŁATY".
  • W momencie gdy dokonasz wpłaty (Nasz Serwis posiada zintegrowaną usługę Płatności.pl) status zamówienia zmieni się na "ZAPŁACONE".
  • Zmiana statusu na "W REALIZACJI". oznacza Pakowanie zamówionych produktów i przekazanie ich Kurierowi.
  • Po prawidłowym dostarzceniu przesyłki - status zamówienia zmienia sie na "ZAKOŃCZONE". a samo zamówienie zostaje przeniesione do ARCHIWUM