Stojaki, uchwyty, dodatki...

Nowy
Praktyczny stojak na noże kuchenne.  Wewnątrz bambusowego korpusu znajduje się wkład z syntetycznego włosia, który swobodnie można wyjąć, aby go wyczyścić. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wyciąganie potrzebnego noża. Przy jego użyciu można przechować nawet 10 noży. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Praktyczny stojak na noże kuchenne.  Wewnątrz bambusowego korpusu znajduje się wkład z syntetycznego włosia, który swobodnie można wyjąć, aby go wyczyścić. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wyciąganie potrzebnego noża. Przy jego użyciu można przechować nawet 10 noży. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Blok na noże, z którym Twoje noże bedą należycie przechowywane i uporządkowane.  Bukowy blok w czarnym kolorze, jest uniwersalny i elegancki, idealnie komponuje się z rękojeściami noży. Stojak ma wysokość 28 cm, a jego podstawa ma kształt prostokątu o wymiarach 17 cm x 11 cm. Przy jego użyciu można przechować nawet 10 noży. Wewnątrz bukowego korpusu znajduje się wkład z syntetycznego włosia, który swobodnie można wyjąć, aby go wyczyścić. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wyciąganie potrzebnego noża. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Pojemny blok na noże, z którym Twoje noże bedą należycie przechowywane i uporządkowane.  Bukowy blok w ciemno-brązowym kolorze, ma klasyczny wygląd, który idealnie komponuje się z rękojeściami noży. Podstawa bloku ma kształt prostokątu o wymiarach 29 cm x 15 cm. Przy jego użyciu można przechować 8 noży, nóż szeroki - tasak, ostrzarkę, nożyce oraz widelec do mięsa. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wyciąganie potrzebnego noża. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Blok na noże, z którym Twoje noże bedą należycie przechowywane i uporządkowane.  Bukowy blok w jasnym kolorze, ma klasyczny wygląd, który idealnie komponuje się z rękojeściami noży. Podstawa bloku ma kształt prostokątu o wymiarach 29 cm x 15 cm. Przy jego użyciu można przechować 8 noży, nóż szeroki - tasak, ostrzarkę, nożyce oraz widelec do mięsa. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wyciąganie potrzebnego noża. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowoczesny blok na noże, z którym Twoje noże bedą należycie przechowywane i uporządkowane. Oryginalny design oraz niezwykła praktyczność. Konstrukcja bloku pozwala na dużą elastyczność w zakresie długości (maks. 23 cm) oraz szerokości przechowywanych noży. W stojaku można maksymalnie umieścić 12 noży oraz ostrzarkę do noży. Blok wykonany jest z drewna bukowego, poddanego obróbce termicznej, dzięki czemu jest niezwykle twarde, odporne na niekorzystne warunki oraz zyskuje interesujący odcień. Stojak ma wysokość 27 cm, jego podstawa ma kształt kwadratu o wymiarach 15 cm x 15 cm. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Blok na noże, z którym Twoje noże bedą należycie przechowywane i uporządkowane.  Bukowy blok w jasnym kolorze, ma klasyczny wygląd, który idealnie komponuje się z rękojeściami noży. Podstawa bloku ma kształt prostokątu o wymiarach 26 cm x 11 cm. Przy jego użyciu można przechować 8 noży, ostrzarkę, widelec do mięsa oraz 6 noży stekowych. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wyciąganie potrzebnego noża. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Klasyczny blok na noże, z którym Twoje noże bedą należycie przechowywane, uporządkowane, jak również naostrzone.   Blok wykonany z drewna akacjowego, ma klasyczny wygląd, który idealnie komponuje się z rękojeściami noży. Drewno akacjowe ma przepiękne wybarwienie.  Podstawa bloku ma wymiary 17,5 cm x 15 cm. Blok został wyposażony w zintegrowane ostrzarki ze stali ostrzącej, umieszczone w czterech szczelinach (z pominięciem otworu przeznaczonego na nóż do pieczywa). Pomaga to w utrzymaniu właściwej ostrości Twoich noży - ostrzone są podczas wyciągania ze szczeliny oraz wkładania. Przy jego użyciu można przechować 5 noży, ostrza maksymalnie 20 cm długości. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wiąganie potrzebnego noża. Główne zalety: wykonany z drewna akacjowego zapewnia właściwe przechowywanie aż 5 noży wyposażony w zintegrowane ostrzarki umieszczone w szczelinach, które ostrzą noże podczas wyciągania i wkładania 2 lata gwarancji  
Nowy
Klasyczny blok na noże, z którym Twoje noże bedą należycie przechowywane, uporządkowane, jak również naostrzone.   Blok wykonany z drewna kauczukowego, ma klasyczny wygląd, który idealnie komponuje się z rękojeściami noży. Podstawa bloku ma wymiary 17,5 cm x 15 cm. Blok został wyposażony w zintegrowane ostrzarki ze stali ostrzącej, umieszczone w czterech szczelinach (z pominięciem otworu przeznaczonego na nóż do pieczywa). Pomaga to w utrzymaniu właściwej ostrości Twoich noży - ostrzone są podczas wyciągania ze szczeliny oraz wkładania. Przy jego użyciu można przechować 5 noży, ostrza maksymalnie 20 cm długości. Nachylony pod kątem ułatwia wkładanie oraz wiąganie potrzebnego noża. Główne zalety: wykonany z drewna kauczukowego zapewnia właściwe przechowywanie aż 5 noży wyposażony w zintegrowane ostrzarki umieszczone w szczelinach, które ostrzą noże podczas wyciągania i wkładania 2 lata gwarancji