Narzędzia kuchenne Profile

Stojak odpowiedni do przechowywania noży marki Brabantia i nie tylko.  Wykonany z litego drewna dębowego, posiadającego certyfikat FSC®. Podstawa stojaka jest nieruchoma, a część z nożami jest obrotowa. Łatwo jest wyjmować i wkładać noże.  Łatwy do czyszczenia, stabliny i wyposażony w antypoślizgową podstawę zapobiegającą przesuwaniu się stojaka. Wymiary: Wysokość: 23,8 cm Szerokość: 11 cm Głębokość: 11 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Z zesterem z serii Profile uzyskacz perfekcyjnie otartą skórkę z cytryn, pomarańczy limonek, którą dodasz do swych dań. Zest - to aromatyczna skórka cytrusów, która wzbogaci smakiem i aromatem potrawy zarówno wytrawne, jak i na słodko. Mniejsze nożyki ścierają skórkę, która świetnie przyprawi dania, a jedno większe umieszczone z boku służy do ścinania, tzw. twistów - dłuższych, lekko zakręconych kawałków skórki - wyśmienitych do dekoracji dań i deserów, a nawet drinków i koktajli. Drapak możesz użyć też np. do czekolady. Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym. Obieraczkę można myć zmywarce   Wymiary: Długość: 16,5 cm Szerokość: 2,2 cm Wysokość: 1,4 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Stalowa łopatka do przewracania i wyjmowania smażonych potraw. Posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wyprofilowany kształt ułatwia przewracanie smażonych produktów.  Jej konstrukcja jest niezwykle higieniczna, bez spoin i zagłębień. Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym. Łopatkę można myć zmywarce   Wymiary: Długość: 35,7 cm Szerokość: 7,3 cm Wysokość: 5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Wąska i długa łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Jest wyprofilowana, idealnie nadaje się do przewracania naleśników. Wykonana z trwałych materiałów: nylonu odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C) oraz stali nierdzewnej. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne. Można ją myć zmywarce Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym.   Wymiary: Długość: 33,7 cm Szerokość: 3 cm Wysokość: 2,7 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Łopatka, która nie tylko serwuje, ale także kroi! Łopatka z dwóch stron posiada zaostrzone krawędzie, dzięki czemu bez problemu ukroi pizzę, ciasto, tartę, tak aby potem z jej pomocą przełożyć ją na paterę lub talerz. Mogą jej używać osoby lewo- i praworęczne. Jej konstrukcja jest niezwykle higieniczna, bez spoin i zagłębień. Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym. Łopatkę można myć zmywarce   Wymiary: Długość: 30,3 cm Szerokość: 6,5 cm Wysokość: 2,8 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Duża łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Łopatka posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wykonana z trwałych materiałów: nylonu odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C) oraz stali nierdzewnej. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne. Można je myć zmywarce Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym.   Wymiary: Długość: 35,5 cm Szerokość: 8 cm Wysokość: 2 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Mała łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Łopatka posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wykonana z trwałych materiałów: nylonu odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C) oraz stali nierdzewnej. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne. Można je myć zmywarce Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym.   Wymiary: Długość: 28,2 cm Szerokość: 5 cm Wysokość: 2 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Sałatka owocowa z dodatkiem arbuza, melona... z kulkownicą Profile zapomnij o tradycyjnym krojeniu. Wyczaruj kulki z owoców i zachwyć swoich gości! Łyżeczka z powodzeniem wydrąży kształt niewielkich kulek z melona, arbuza. Możesz jej także użyć do wycinania kształtu kulki z ziemniaka, z jej pomocą sprawniej usuniesz nasiona z pomidora, papryki, cukinii oraz ogórka. Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym. Łyżeczkę można myć zmywarce   Wymiary: Długość: 18,5 cm Szerokość: 3,1 cm Wysokość: 1,3 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Szeroka łyżka cedzakowa z licznymi otworami. Przy jej pomocy odcedzisz, np. ugotowane pierogi, zbierzesz szum wytworzony podczas gotowania zupy. Ponadto wyjmiesz produkty smażone w głębokim tłuszczu, a nadmiar oleju zostanie odcedzony, dzięki otworom w łyżce. Wykonana z trwałych materiałów: nylonu odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C) oraz stali nierdzewnej. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne. Można ją myć zmywarce Rączka ze stali matowej, zakończona jest niewielkim haczykiem, umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym.   Wymiary: Długość: 38,6 cm Szerokość: 11,6 cm Wysokość: 5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!