Narzędzia kuchenne Nylonowe

Wąska i długa łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Jest wyprofilowana, idealnie nadaje się do przewracania naleśników. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łopatkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 30,4 cm Szerokość: 3,3 cm Wysokość: 2,5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Duża łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Łopatka posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łopatkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 33,9 cm Szerokość: 8 cm Wysokość: 3,7 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!  
Mała łopatka, której bez obaw o zarysowania możesz używać podczas smażenia na patelniach z powłoką typu non-stick, np, teflonowych. Łopatka posiada otwory, które odsączają nadmiar tłuszczu. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łopatkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 24,8 cm Szerokość: 5 cm Wysokość: 2,2 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Szeroka łyżka cedzakowa z licznymi otworami z serii Black Nylon. Przy jej pomocy odcedzisz, np. ugotowane pierogi, zbierzesz szum wytworzony podczas gotowania zupy. Ponadto wyjmiesz produkty smażone w głębokim tłuszczu, a nadmiar oleju zostanie odcedzony, dzięki otworom w łyżce. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łyżkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 33,3 cm Szerokość: 11,9 cm Wysokość: 5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Łyżka do sosu z serii Black Nylon to niezbędne wyposażenie kuchni. Przy jej pomocy nalejesz, polejesz sosem swoje potrawy, bez rozlewania. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łyżkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 29,6 cm Szerokość: 7,3 cm Wysokość: 5,8 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Łyżka do spaghetti z serii Black Nylon sprawi, że nakładanie długich nitek makaronu będzie dziecinnie proste. Jej specjalna konstrukcja - długie wystające zęby przytrzymują makaron. Możesz jej też użyć podczas wyjmowania jajek z garnka. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łyżkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 33,8 cm Szerokość: 7 cm Wysokość: 4,2 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Łyżka do warzyw z serii Black Nylon, z której pomocą sprawnie zamieszasz danie podczas gotowania, a także nałożysz gotową potrawę na talerze.  Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łyżkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 32,5 cm Szerokość: 6,4 cm Wysokość: 5,1 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Łyżka do zupy z serii Black Nylon to niezbędne wyposażenie Twojej kuchni. Przy jej pomocy nalejesz swoją zupę, bez rozlewania. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Łyżkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 32,6 cm Szerokość: 9,8 cm Wysokość: 7,5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Duża trzepaczka o kulistym kształcie, z której pomocą wymieszasz suche i mokre składniki, a także ubijesz, np. pianę z białek. Wykonana z trwałego nylonu, odpornego na wysokie temperatury (maks. 220°C). Nylonowa rękojeść zakończona otworem, umożliwiającym zawieszenie łyżki na relingu. Narzędzie jest łatwe w czyszczeniu, nie posiada zbędnych łączeń, przez co jest bardziej higieniczne.  Trzepaczkę można myć w zmywarce. Wymiary: Długość: 27,6 cm Szerokość: 6,2 cm Wysokość: 6,2 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!