Narzędzia kuchenne Kichen Today

Uchwyt zarówno do folii aluminiowej, jak i folii spożywczej, który oszczędza miejsce.  Można go mocować w pozycji pionowej na relingu z serii Kitchen Today lub bezpośrednio do ściany w pozycji poziomej. Gdy decydujemy się na przywieszenie na relingu możemy decydować czy wyciągać folię z lewej czy z prawej strony. Ostre, ząbkowane ostrze pomoże uciąć żądany kawałek folii. Podajnik jest łatwy w obsłudze i zmieści się w nim rolka folii o wymiarach maks. 305 x Ø 35 mm. Wykonany z trwałych materiałów: matowej stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa. Cała seria Kitchen Today pasuje do wnętrz w każdym stylu, ma elegancki wygląd i ponadczasowy design. Wymiary: Wysokość: 37,2 cm Szerokość: 6,7 cm Głębokość: 11 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Reling kuchenny to doskonała alternatywa dla przechowywania narzędzi kuchennych. Zamiast chować je w szufladzie, możesz umieścić je na stylowym wieszaku i mieć je zawsze pod ręką. Ponadto seria Kitchen Today to wiele kuchennych akcesoriów, które możesz umieścić na relingu, oszczędzając w ten sposób miejsce na blacie. W serii znajdziesz m.in. uchywyty na folię i ręcznik papierowy, pojemniki na narzędzia, magnes do noży i wiele innych.  Reling jest wyposażony w 5 haczyków oraz łącznik - możesz połączyć dwa lub trzy relingi w jeden długi, w zależności ile narzędzi i akcesoriów chcesz na nim przechowywać. Łatwy do zamocowania na ścianie, w komplecie instrukcja i zestaw montażowy. Reling, haczyki, łącznik oraz boczne uchwyty wraz z zaślepkami są wykonane z matowej stali nierdzewnej. Całość prezentuje się niezwykle stylowo, pasuje do każdego wnętrza i wyróżnia się ponadczasowym designem.  Wymiary: Wysokość: 2,5 cm Szerokość: 40 cm Głębokość: 3,7 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Reling kuchenny to doskonała alternatywa dla przechowywania narzędzi kuchennych. Zamiast chować je w szufladzie, możesz umieścić je na stylowym wieszaku i mieć je zawsze pod ręką. Ponadto seria Kitchen Today to wiele kuchennych akcesoriów, które możesz umieścić na relingu, oszczędzając w ten sposób miejsce na blacie. W serii znajdziesz m.in. uchywyty na folię i ręcznik papierowy, pojemniki na narzędzia, magnes do noży i wiele innych.  Reling jest wyposażony w 7 haczyków oraz łącznik - możesz połączyć dwa lub trzy relingi w jeden długi, w zależności ile narzędzi i akcesoriów chcesz na nim przechowywać. Łatwy do zamocowania na ścianie, w komplecie instrukcja i zestaw montażowy. Reling, haczyki, łącznik oraz boczne uchwyty wraz z zaślepkami są wykonane z matowej stali nierdzewnej. Całość prezentuje się niezwykle stylowo, pasuje do każdego wnętrza i wyróżnia się ponadczasowym designem.  Wymiary: Wysokość: 2,5 cm Szerokość: 60 cm Głębokość: 3,8 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Wieszak do rolki ręczników papierowych, który jest obsługiwany jest jedną ręką, a dodatkowo oszczędza miejsce. Można go mocować w pozycji pionowej na relingu z serii Kitchen Today lub bezpośrednio do ściany w pozycji poziomej. Podajnik jest łatwy w obsłudze i zmieści się w nim rolka folii o wymiarach maks. 270 x Ø 125 mm. Wykonany z trwałych materiałów: matowej stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa. Cała seria Kitchen Today pasuje do wnętrz w każdym stylu, ma elegancki wygląd i ponadczasowy design. Wymiary: Wysokość: 33 cm Szerokość: 6,5 cm Głębokość: 12 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!