Młynki do przypraw

W swojej kuchni stosujesz marynaty? Serwujesz gościom i domownikom różne sosy i dipy?  Z moździerzem ceramicznym marki Cole & Mason samodzielnie przygotujesz swoje mieszanki przypraw do sosów i mięs, a Twoje dania będą jeszcze prostsze i smaczniejsze.  Ucierając zioła, przyprawy w moździerzu ceramicznym nie nadajemy im żadnych chemicznych dodatków, granit jest w pełni naturalnym i neutralnym materiałem, nie wchodzi w żadne reakcje, w odróżnieniu, np. do stali.  Moździerz ma średnicę 14 cm , w całości wykonany z ceramiki, na zewnątrz jest polerowany, co nadaje mu eleganckiego wyglądu. We wnątrz ma porowatą powierzchnię ułatwiającą ucieranie. Posiada praktyczny dzióbek ułatwiający przesypywanie. Tłuczek również jest ceramiczny, a jego zaokrąglona, szorstka końcówka zwiększa tarcie i przyśpiesza rozdrabnianie.  Moździerz po użyciu możesz umyć w zmywarce. Zachwyć wszystkich własnymi mieszankami przypraw w dowolnych proporcjach!
Promocja
Elektryczny młynek Greenwich Gourmet wyprodukowany przez angielską markę Cole & Mason, znanej na rynkach międzynarodowych, jako producenta wysokiej jakości młynków do przypraw, to najwyższej klasy urządzenie do mielenia przypraw. Młynki elektryczne mają ogromną zaletę - do ich używania musisz mieć wolną tylko jedną rękę, drugą jednocześnie możesz coś mieszać. Z młynkiem Greenwich Gourmet zmielisz przyprawy bez wysiłku, czy to podczas gotowania czy przy stole! Obudowa młynka Greenwich Gourmet  jest wykonana ze matowej stali i ma wysokość 21 cm. Komora na przyprawę jest akrylowa, przez co możesz kontrolować przyprawę i jej ilość.  Mechanizm mielący precision jest wykonany z utwardzonej stali węglowej, który jest trwalszy od innych mechanizmów stalowych, co potwierdza dożywotnia gwarancja na ten element udzielana przez producenta. Młynek posiada krokową regulację mielenia, pozwalającą na precyzyjne ustawienie stopnia zmielenia pieprzu w 6 ustawieniach grubości, przez co zmienia się smak i aromat przyprawy. Grubszy pieprz możesz dodać do steków, a drobniej zmielony, np. do sosu czy zupy.  Młynek jest zasilany bateriami - 6xAAA. Podczas korzystania z młynka pamiętaj o : przechowuj pieprz w suchym miejscu, młynek nie zmieli wilgotnego pieprzu nie używaj młynka nad mocno parującymi potrawami, np. nad gotującą się zupą Stosując się do tych zaleceń, będziesz cieszył się zakupionymi młynkami przez długie lata!
Elektryczny młynek Greenwich Gourmet wyprodukowany przez angielską markę Cole & Mason, znanej na rynkach międzynarodowych, jako producenta wysokiej jakości młynków do przypraw, to najwyższej klasy urządzenie do mielenia przypraw. Młynki elektryczne mają ogromną zaletę - do ich używania musisz mieć wolną tylko jedną rękę, drugą jednocześnie możesz coś mieszać. Z młynkiem Greenwich Gourmet  zmielisz przyprawy bez wysiłku, czy to podczas gotowania czy przy stole! Obudowa młynka Greenwich Gourmet  jest wykonana ze matowej stali i ma wysokość 21 cm. Komora na przyprawę jest akrylowa, przez co możesz kontrolować przyprawę i jej ilość.  Mechanizm mielący precision jest wykonany z ceramiki i jest niezwykle wydajny i wytrzymały, co potwierdza dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący udzielana przez producenta. Mechanizm ceramiczny odporny jest na korozję, więc idealnie nadaje się do mielenia soli, pieprzu kolorowego i ziół. Młynek posiada krokową regulację mielenia, pozwalającą na precyzyjne ustawienie stopnia zmielenia soli w 3 ustawieniach grubości. Grubszą sól możesz dodać do sałatki, a drobniejszą, np. do sosu czy zupy. Sól morska jest o wiele bogatsza w jod, fosfor, wapń, żelazo, magnez i potas i inne pierwiastki, tak więc mielenie soli morskiej choćby do sałatek i na kanapki jest zdrowsze niż używanie zwykłej soli kuchennej. Poza względami zdrowotnymi, docenisz walory smakowe soli morskiej, która ma mocniejszy smak, a w efekcie potrzebna jest jej mniejsza ilość.  Młynek jest zasilany bateriami - 6xAAA. Podczas korzystania z młynka pamiętaj o: miel tylko sól morską, nie używaj soli kamienniej, która może uszkodzić mechanizm nie używaj młynka nad mocno parującymi potrawami, np. nad gotującą się zupą  Stosując się do tych zaleceń, będziesz cieszył się zakupionymi młynkami przez długie lata!
W swojej kuchni stosujesz marynaty? Serwujesz gościom i domownikom różne sosy i dipy?  Z moździerzem granitowym marki Cole & Mason samodzielnie przygotujesz swoje mieszanki przypraw do sosów i mięs, a Twoje dania będą jeszcze prostsze i smaczniejsze.  Ucierając zioła, przyprawy w moździerzu granitowym nie nadajemy im żadnych chemicznych dodatków, granit jest w pełni naturalnym i neutralnym materiałem, nie wchodzi w żadne reakcje, w odróżnieniu, np. do stali.  Moździerz ma średnicę 18 cm, w całości wykonany z granitu, na zewnątrz jest polerowany, co nadaje mu eleganckiego wyglądu. Tłuczek również jest granitowy, a jego matowa końcówka zwiększa tarcie i przyśpiesza rozdrabnianie.  Zachwyć wszystkich własnymi mieszankami przypraw w dowolnych proporcjach!
Komplet elektrycznych młynków Battersea wyprodukowanych przez angielską markę Cole & Mason, znanej na rynkach międzynarodowych, jako producenta wysokiej jakości młynków do przypraw. Młynki elektryczne mają ogromną zaletę - do ich używania musisz mieć wolną tylko jedną rękę, drugą jednocześnie możesz coś mieszać. Z młynkami Battersea  zmielisz przyprawy bez wysiłku, czy to podczas gotowania czy przy stole! Świeżo zmielony pieprz nada Twoim potrawom głębszego smaku, a sól morska wzbogaci dania o wiele niezbędnych w naszej diecie pierwiastków (jod, fosfor, wapń, żelazo, magnez i potas i in.) Obudowa młynków Battersea ma stalowe wykończenie i wysokość 21 cm. Komora na przyprawę jest akrylowa, przez co możesz kontrolować przyprawę i jej ilość.  Mechanizmy mielące są wykonane z ceramiki i są niezwykle wydajne i wytrzymałe. Mechanizmy ceramiczne odporne są na korozję, więc idealnie nadają się do mielenia soli, pieprzu czarnego i kolorowego, ziół. Młynki posiadają regulację mielenia, dzięki czemu Twoje potrawy od dziś będą smakować różnorodnie. Młynki są zasilane bateriami - 6xAAA, dodatkowo wyposażone w zintegrowane światło LED. Podczas korzystania z młynków pamiętaj o kilku zasadach: przechowuj pieprz w suchym miejscu, młynek nie zmieli wilgotnego pieprzu miel tylko sól morską, nie używaj soli kamienniej, która może uszkodzić mechanizm nie używaj młynka nad mocno parującymi potrawami, np. nad gotującą się zupą nie dokręcaj śruby regulacji do oporu - powoduje to ścieranie mechanizmu i utrudnia mielenie Stosując się do tych kilku zasad, będziesz cieszył się zakupionymi młynkami przez długie lata!
Komplet elektrycznych młynków do soli i pieprzu z serii Cheltenham wyprodukowanych przez angielską markę Cole & Mason, znanej na rynkach międzynarodowych, jako producenta wysokiej jakości młynków do przypraw. Młynki elektryczne mają ogromną zaletę - do ich używania musisz mieć wolną tylko jedną rękę, drugą jednocześnie możesz coś mieszać. Z młynkami Richmond zmielisz przyprawy bez wysiłku, czy to podczas gotowania czy przy stole! Obudowa młynków Cheltenham jest wykonana z drewna bukowego, barwionego na kolor orzecha i ma wysokość 21 cm. Komora na przyprawę jest akrylowa, przez co możesz kontrolować przyprawę i jej ilość. Połączono tutaj tradycyjny materiał, jakim jest drewno z nowoczesnymi - matową stalą oraz akrylem, tak aby młynek prezentował się doskonale w każdym wnętrzu. Młynek do pieprzu posiada mechanizm mielący precision, wykonany z utwardzonej stali węglowej, który jest trwalszy od innych mechanizmów stalowych, co potwierdza dożywotnia gwarancja na ten element udzielana przez producenta.  Mechanizm mielący precision młynka do soli jest wykonany z ceramiki, niezwykle wydajny i wytrzymały, co potwierdza dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący udzielana przez producenta. Mechanizm ceramiczny odporny jest na korozję, więc idealnie nadaje się do mielenia soli, pieprzu kolorowego i ziół.  Młynki posiadają regulację mielenia, dzięki czemu Twoje potrawy od dziś będą smakować różnorodnie. Młynki w bardzo prosty sposób można napełnić przyprawami.   Młynki są zasilane bateriami - 4xAAA. Podczas korzystania z młynków pamiętaj o kilku zasadach: przechowuj pieprz w suchym miejscu, młynek nie zmieli wilgotnego pieprzu miel tylko sól morską, nie używaj soli kamienniej, która może uszkodzić mechanizm nie używaj młynków nad mocno parującymi potrawami, np. nad gotującą się zupą nie dokręcaj śruby regulacji do oporu - powoduje to ścieranie mechanizmu i utrudnia mielenie Stosując się do tych kilku zasad, będziesz cieszył się zakupionymi młynkami przez długie lata! Główne zalety: młynek do soli: ceramiczny mechanizm odporny na korozję - przystosowany do mielenia: soli, pieprzu kolorowego i ziół trwały mechanizm z utwardzanej stali węglowej - idealny do mielenia czarnego pieprzu obudowy z drewna bukowego - kolor orzech oraz matowej stali i akrylu zasilane bateryjnie 4xAAA regulacja grubości mielenia proste uzupełnianie przyprawy dożywotnia gwarancja producenta na mechanizmy mielące 2 lata gwarancji na silnik
Komplet elektrycznych młynków do soli i pieprzu z serii Richmond wyprodukowanych przez angielską markę Cole & Mason, znanej na rynkach międzynarodowych, jako producenta wysokiej jakości młynków do przypraw. Młynki elektryczne mają ogromną zaletę - do ich używania musisz mieć wolną tylko jedną rękę, drugą jednocześnie możesz coś mieszać. Z młynkami Richmond zmielisz przyprawy bez wysiłku, czy to podczas gotowania czy przy stole! Obudowy młynków Richmond są w kolorze stalowo-czarnym i mają wysokość 21,5 cm. Komory na przyprawy są akrylowe, przez co możesz kontrolować przyprawę i jej ilość.  Młynek do pieprzu posiada mechanizm mielący precision, wykonany z utwardzonej stali węglowej, który jest trwalszy od innych mechanizmów stalowych, co potwierdza dożywotnia gwarancja na ten element udzielana przez producenta.  Mechanizm mielący precision młynka do soli jest wykonany z ceramiki, niezwykle wydajny i wytrzymały, co potwierdza dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący udzielana przez producenta. Mechanizm ceramiczny odporny jest na korozję, więc idealnie nadaje się do mielenia soli, pieprzu kolorowego oraz ziół. Młynki posiadają regulację mielenia, dzięki czemu Twoje potrawy od dziś będą smakować różnorodnie. Młynki w bardzo prosty sposób można napełnić przyprawami.   Młynki są zasilane bateriami - 6xAAA. Podczas korzystania z młynków pamiętaj o kilku zasadach: przechowuj pieprz w suchym miejscu, młynek nie zmieli wilgotnego pieprzu miel tylko sól morską, nie używaj soli kamienniej, która może uszkodzić mechanizm nie używaj młynków nad mocno parującymi potrawami, np. nad gotującą się zupą nie dokręcaj śruby regulacji do oporu - powoduje to ścieranie mechanizmu i utrudnia mielenie Stosując się do tych kilku zasad, będziesz cieszył się zakupionymi młynkami przez długie lata! Główne zalety: młynek do soli: ceramiczny mechanizm odporny na korozję - przystosowany do mielenia: soli, pieprzu kolorowego i ziół trwały mechanizm z utwardzanej stali węglowej - idealny do mielenia czarnego pieprzu obudowa w kolorze stalowo-czarnym zasilane bateryjnie 6xAAA regulacja grubości mielenia proste uzupełnianie przyprawy dożywotnia gwarancja producenta na mechanizmy mielące 2 lata gwarancji na silnik
Promocja
Komplet elektrycznych młynków Zelios wyprodukowanych przez angielską markę Cole & Mason, znanej na rynkach międzynarodowych, jako producenta wysokiej jakości młynków do przypraw. Młynki elektryczne mają ogromną zaletę - do ich używania musisz mieć wolną tylko jedną rękę, drugą jednocześnie możesz coś mieszać. Z młynkami Zelios zmielisz przyprawy bez wysiłku, czy to podczas gotowania czy przy stole! Świeżo zmielony pieprz nada Twoim potrawom głębszego smaku, a sól morska wzbogaci dania o wiele niezbędnych w naszej diecie pierwiastków (jod, fosfor, wapń, żelazo, magnez i potas i in.) Obudowa młynków Zelios ma stalowe wykończenie i wysokość 19 cm. Komora na przyprawę jest akrylowa, przez co możesz kontrolować przyprawę i jej ilość.  Mechanizmy mielące są wykonane z ceramiki i są niezwykle wydajne i wytrzymałe. Mechanizmy ceramiczne odporne są na korozję, więc idealnie nadają się do mielenia soli, pieprzu czarnego i kolorowego, ziół. Młynki posiadają regulację mielenia, dzięki czemu Twoje potrawy od dziś będą smakować różnorodnie. Młynki są zasilane bateriami - 6xAAA. Podczas korzystania z młynków pamiętaj o kilku zasadach: przechowuj pieprz w suchym miejscu, młynek nie zmieli wilgotnego pieprzu miel tylko sól morską, nie używaj soli kamienniej, która może uszkodzić mechanizm nie używaj młynka nad mocno parującymi potrawami, np. nad gotującą się zupą nie dokręcaj śruby regulacji do oporu - powoduje to ścieranie mechanizmu i utrudnia mielenie Stosując się do tych kilku zasad, będziesz cieszył się zakupionymi młynkami przez długie lata! Główne zalety: ceramiczne mechanizmy odporne na korozję młynki przystosowane są do mielenia soli, pieprzu czarnego i kolorowego, ziół stalowe wykończenie obudowy zasilane bateryjnie 6xAAA regulacja grubości mielenia proste uzupełnianie przyprawy 2 lata gwarancji
Świeżo zmielona gałka muszkatołowa nada Twoim potrawom głębszego smaku, dodaj ją zwłaszcza do sosów, kremów, puree. Z młynkiem Cole & Mason uzyskasz aromatyczną, zmieloną gałkę bez skaleczonych palcy na tarce. Młynek ma wysokość 10 cm. Wysokiej jakości konstrukcja akrylowa w eleganckim kształcie klepsydry, wewnątrz skrywa ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej, które uwalniają pełny smak przyprawy. Mechanizm jest efektywny i trwały, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta. Główne zalety: wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej i akrylu bezproblemowe uzyskanie zmielonej gałki muszkatołowej ostre ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej dożywotnia gwarancja producenta na mechanizm mielący