Korkociągi

Otwieranie butelki z winem nigdy nie było tak proste, jak przy użyciu elektrycznego otwieracza Elektor marki Zest for Life. Mało tego podczas otwierania tym korkociągiem Twoi goście będą zaskoczeni innowacyjnym sposobem otwieraniem wina. Wszystko co musisz zrobić to za pomocą obcinacza do folii, który znajduje się w statywie usunąć folię z butelki i nacisnąć przycisk, a korkociąg sam wkręci się w korek, wyciągnie go z butelki, a następnie zdejmie ze spirali. Wszystko odbywa się bez użycia siły, poza tym korkociągiem możemy też ponownie zakorkować butelkę. Przed pierwszym użyciem korkociąg powinien ładować się przez 10 h, po naładowaniu jest w stanie otworzyć 30 butelek! Kokociąg ma wysokość 26,5 cm. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Otwieracz do wina, z którym otwieranie butelki wina to czysta przyjemność. Chcesz napić się dobrego wina, szybko i sprawnie je otworzyć, tak aby w środku nie znalazły się okruszki z korka? Korkociąg marki Brabantia to korkociąg idealny! Duży uchwyt sprawia, że otwieranie butelek wina jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy parę razy obrócić go w prawo, aby wyjąć korek z butelki.  Wyposażony w nożyk do odcinania folii oraz spiralę z powłoką, która nie kruszy korka, ponadto końcówka spirali ukryta jest w obudowie korkociągu, więc możesz go bez obaw o zarysowania postawić na stole lub blacie. Pierścień centrujący zadba, aby spirala zawsze była wkręcana w środek korka, a sam korkociąg jest na tyle szeroki, że otworzy większość butelek z winem. Korkociąg jest wykonany z białego tworzywa. Wymiary: Wysokość: 17,5 cm Szerokość: 7,4 cm Głębokość: 4,6 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!  
Otwieracz do wina, z którym otwieranie butelki wina to czysta przyjemność. Chcesz napić się dobrego wina, szybko i sprawnie je otworzyć, tak aby w środku nie znalazły się okruszki z korka?  Korkociąg marki Brabantia to korkociąg idealny! Duży uchwyt sprawia, że otwieranie butelek wina jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy parę razy obrócić go w prawo, aby wyjąć korek z butelki.  Wyposażony w nożyk do odcinania folii oraz spiralę z powłoką, która nie kruszy korka, ponadto końcówka spirali ukryta jest w obudowie korkociągu, więc możesz go bez obaw o zarysowania postawić na stole lub blacie. Pierścień centrujący zadba, aby spirala zawsze była wkręcana w środek korka, a sam korkociąg jest na tyle szeroki, że otworzy większość butelek z winem. Korkociąg jest wykonany z czarnego tworzywa. Wymiary: Wysokość: 17,5 cm Szerokość: 7,4 cm Głębokość: 4,6 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Otwieracz do wina, z którym otwieranie butelki wina to czysta przyjemność. Chcesz napić się dobrego wina, szybko i sprawnie je otworzyć, tak aby w środku nie znalazły się okruszki z korka?  Korkociąg marki Brabantia to korkociąg idealny! Duży uchwyt sprawia, że otwieranie butelek wina jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy parę razy obrócić go w prawo, aby wyjąć korek z butelki.  Wyposażony w nożyk do odcinania folii oraz spiralę z powłoką, która nie kruszy korka, ponadto końcówka spirali ukryta jest w obudowie korkociągu, więc możesz go bez obaw o zarysowania postawić na stole lub blacie. Pierścień centrujący zadba, aby spirala zawsze była wkręcana w środek korka, a sam korkociąg jest na tyle szeroki, że otworzy większość butelek z winem. Korkociąg jest wykonany z matowej stali nierdzewnej oraz czarnego tworzywa. Wymiary: Wysokość: 17,5 cm Szerokość: 7,4 cm Głębokość: 4,6 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Korkociąg Colt marki Zest for Life to korkociąg automatyczny umożliwi Ci otworzenie wina w szybki i efektowny sposób! Urządzenie jest wykonane z stopu cynku, pokryte satyną oraz czarnym gumowanym tworzywem, prezentuje się niezwykle elegancko. W komplecie znajdziemy praktyczny obcinacz do folii oraz zapasowy gwint. Jeśli chcesz otworzyć butelkę z winem, podnieś dźwignię do góry, zaciśnij boczny uchytw korkociągu na butelce. Teraz możesz opuszczać górny uchwyt, a on wkręci końcówkę korkociągu w korek, żeby wyjąć korek z butelki, wystarczy teraz pociągnąć dźwignię ku górze. Gotowe! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Korkociąg Combo marki Zest for Life, to niekwestionowany hit wśród korkociągów! Wygląda bardzo efektownie, a w dodatku otwiera wino w kilka sekund. Urządzenie jest wykonane z stopu cynku, pokryte satyną oraz czarnym lakierem, prezentuje się niezwykle elegancko, W komplecie znajdziemy podstawę z tworzywa, na którą odstawiamy nieużywany korkociąg oraz zapasowy gwint. W stojaku umieszczony jest obcinacz do folii.  Jeśli chcesz otworzyć butelkę z winem, podnieś dźwignię do góry, zaciśnij boczne ramiona korkociągu na butelce. Teraz możesz opuszczać górny uchwyt, a on wkręci końcówkę korkociągu w korek, żeby wyjąć korek z butelki, wystarczy teraz pociągnąć dźwignię ku górze. Gotowe! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Korkociąg kelnerski - trybuszon używany przez somellierów, koneserów i znawców wina, posługują się nim także profesjonalni barmani i kelnerzy. Korkociąg Kelner Tip marki Zest for Life to korkociąg z dwustopniową dźwignią oraz nożyk-obcinacz do folii.  Trybuszon został wykonany ze stali nierdzewnej z dodatkiem drewna. Korkociąg jest bardzo praktyczny, poręczny, wygodny i niezawodny, dzięki niemu z łatwością otworzysz każdą butelkę! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz dealny prezent na każdą okazję.
Nowy
Korkociąg kelnerski - trybuszon używany przez somellierów, koneserów i znawców wina, posługują się nim także profesjonalni barmani i kelnerzy. Korkociąg Senator marki Zest for Life to korkociąg z dwustopniową dźwignią oraz nożyk-obcinacz do folii.  Trybuszon został wykonany ze stali nierdzewnej z dodatkiem drewna. Korkociąg jest bardzo praktyczny, poręczny, wygodny i niezawodny, dzięki niemu z łatwością otworzysz każdą butelkę! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz dealny prezent na każdą okazję. Główne zalety: wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, z dodatkiem drewna poręczny przez swe niewielkie rozmiary wygodny i praktyczny  uniwersalny otwieracz do butelek korkowanych z dwustopiową dźwignią polecany do użytku profesjonalnego oraz domowego 2 lata gwarancji