Korkociągi

Otwieracz do wina, z którym otwieranie butelki wina to czysta przyjemność. Chcesz napić się dobrego wina, szybko i sprawnie je otworzyć, tak aby w środku nie znalazły się okruszki z korka? Korkociąg marki Brabantia to korkociąg idealny! Duży uchwyt sprawia, że otwieranie butelek wina jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy parę razy obrócić go w prawo, aby wyjąć korek z butelki.  Wyposażony w nożyk do odcinania folii oraz spiralę z powłoką, która nie kruszy korka, ponadto końcówka spirali ukryta jest w obudowie korkociągu, więc możesz go bez obaw o zarysowania postawić na stole lub blacie. Pierścień centrujący zadba, aby spirala zawsze była wkręcana w środek korka, a sam korkociąg jest na tyle szeroki, że otworzy większość butelek z winem. Korkociąg jest wykonany z białego tworzywa. Wymiary: Wysokość: 17,5 cm Szerokość: 7,4 cm Głębokość: 4,6 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!  
Otwieracz do wina, z którym otwieranie butelki wina to czysta przyjemność. Chcesz napić się dobrego wina, szybko i sprawnie je otworzyć, tak aby w środku nie znalazły się okruszki z korka?  Korkociąg marki Brabantia to korkociąg idealny! Duży uchwyt sprawia, że otwieranie butelek wina jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy parę razy obrócić go w prawo, aby wyjąć korek z butelki.  Wyposażony w nożyk do odcinania folii oraz spiralę z powłoką, która nie kruszy korka, ponadto końcówka spirali ukryta jest w obudowie korkociągu, więc możesz go bez obaw o zarysowania postawić na stole lub blacie. Pierścień centrujący zadba, aby spirala zawsze była wkręcana w środek korka, a sam korkociąg jest na tyle szeroki, że otworzy większość butelek z winem. Korkociąg jest wykonany z czarnego tworzywa. Wymiary: Wysokość: 17,5 cm Szerokość: 7,4 cm Głębokość: 4,6 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Otwieracz do wina, z którym otwieranie butelki wina to czysta przyjemność. Chcesz napić się dobrego wina, szybko i sprawnie je otworzyć, tak aby w środku nie znalazły się okruszki z korka?  Korkociąg marki Brabantia to korkociąg idealny! Duży uchwyt sprawia, że otwieranie butelek wina jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy parę razy obrócić go w prawo, aby wyjąć korek z butelki.  Wyposażony w nożyk do odcinania folii oraz spiralę z powłoką, która nie kruszy korka, ponadto końcówka spirali ukryta jest w obudowie korkociągu, więc możesz go bez obaw o zarysowania postawić na stole lub blacie. Pierścień centrujący zadba, aby spirala zawsze była wkręcana w środek korka, a sam korkociąg jest na tyle szeroki, że otworzy większość butelek z winem. Korkociąg jest wykonany z matowej stali nierdzewnej oraz czarnego tworzywa. Wymiary: Wysokość: 17,5 cm Szerokość: 7,4 cm Głębokość: 4,6 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Korkociąg Colt marki Zest for Life to korkociąg automatyczny umożliwi Ci otworzenie wina w szybki i efektowny sposób! Urządzenie jest wykonane z stopu cynku, pokryte satyną oraz czarnym gumowanym tworzywem, prezentuje się niezwykle elegancko. W komplecie znajdziemy praktyczny obcinacz do folii oraz zapasowy gwint. Jeśli chcesz otworzyć butelkę z winem, podnieś dźwignię do góry, zaciśnij boczny uchytw korkociągu na butelce. Teraz możesz opuszczać górny uchwyt, a on wkręci końcówkę korkociągu w korek, żeby wyjąć korek z butelki, wystarczy teraz pociągnąć dźwignię ku górze. Gotowe! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Korkociąg Combo marki Zest for Life, to niekwestionowany hit wśród korkociągów! Wygląda bardzo efektownie, a w dodatku otwiera wino w kilka sekund. Urządzenie jest wykonane z stopu cynku, pokryte satyną oraz czarnym lakierem, prezentuje się niezwykle elegancko, W komplecie znajdziemy podstawę z tworzywa, na którą odstawiamy nieużywany korkociąg oraz zapasowy gwint. W stojaku umieszczony jest obcinacz do folii.  Jeśli chcesz otworzyć butelkę z winem, podnieś dźwignię do góry, zaciśnij boczne ramiona korkociągu na butelce. Teraz możesz opuszczać górny uchwyt, a on wkręci końcówkę korkociągu w korek, żeby wyjąć korek z butelki, wystarczy teraz pociągnąć dźwignię ku górze. Gotowe! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję.
Korkociąg kelnerski - trybuszon używany przez somellierów, koneserów i znawców wina, posługują się nim także profesjonalni barmani i kelnerzy. Korkociąg Kelner Tip marki Zest for Life to korkociąg z dwustopniową dźwignią oraz nożyk-obcinacz do folii.  Trybuszon został wykonany ze stali nierdzewnej z dodatkiem drewna. Korkociąg jest bardzo praktyczny, poręczny, wygodny i niezawodny, dzięki niemu z łatwością otworzysz każdą butelkę! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz dealny prezent na każdą okazję.
Korkociąg kelnerski - trybuszon używany przez somellierów, koneserów i znawców wina, posługują się nim także profesjonalni barmani i kelnerzy. Korkociąg Senator marki Zest for Life to korkociąg z dwustopniową dźwignią oraz nożyk-obcinacz do folii.  Trybuszon został wykonany ze stali nierdzewnej z dodatkiem drewna. Korkociąg jest bardzo praktyczny, poręczny, wygodny i niezawodny, dzięki niemu z łatwością otworzysz każdą butelkę! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz dealny prezent na każdą okazję. Główne zalety: wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, z dodatkiem drewna poręczny przez swe niewielkie rozmiary wygodny i praktyczny  uniwersalny otwieracz do butelek korkowanych z dwustopiową dźwignią polecany do użytku profesjonalnego oraz domowego 2 lata gwarancji
 Korkociąg kelnerski - trybuszon używany przez somellierów, koneserów i znawców wina, posługują się nim także profesjonalni barmani i kelnerzy. Korkociąg Rapid marki Zest for Life to korkociąg (wysokiego gatunku spiralny drut stalowy o długości 8 cm, nożyk-obcinacz do folii ukryty w półkolistej obudowie oraz otwieracz do kapsli,przez co przyrząd pełni rolę uniwersalnego otwieracza zarówno do wina, jak i do napojów kapslowanych. Po usunięciu folii chroniącej korek należy wkręcić w niego spiralny, odchylić i wesprzeć metalową dźwignię na krawędzi butelki. Jeżeli nie możemy tego zrobić być może za mocno wkręciliśmy spirale, należy więc ją trochę wykręcić. Następnie z wykorzystaniem dźwigni wyciągnąć korek z butelki. Korkociąg jest bardzo praktyczny, poręczny, wygodny i niezawodny, dzięki niemu z łatwością otworzysz każdą butelkę! Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz dealny prezent na każdą okazję.
Znany i lubiany typ otwieracza do wina, łatwy w obsłudze korkociąg pomoże otworzyć każdą butelkę wina. Otwierając wino należy nałożyć korkociąg na butelkę, chwytając za jego górną część wkręcić spiralę w korek. Skrzydła otwieracza będą unosić się ku górze, gdy cała spirala zostanie wkęcona, trzeba nacisnąć oba skrzydła w dół. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak delektować się smakiem ulubionego wina. Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz dealny prezent na każdą okazję. Główne zalety: wykonany ze chromowanego metalu klasyczny kształt wygodny i praktyczny  uniwersalny otwieracz do butelek korkowanych  wyposażony w otwieracz do kapsli polecany do użytku domowego 2 lata gwarancji