Zyliss

Szwajcarska firma z ponad 60-cio letnią tradycją. Założyciel firmy Zyliss - Karl Zysset w 1948 roku odniósł światowy sukces rozpoczynając produkucję wyciskacza do czosnku. Marka za swoje produkty była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, np Red Dot Award.
Ideą marki Zyliss jest przewidywać i rozumieć oczekiwania klientów, tak aby w jak największym stopniu je spełnić.
W ofercie firmy znajdziejmy ostre tarki, obieraki do warzyw, suszarki do sałaty oraz mnóstwo akcesoriów kuchennych, które pomogą na codzień w kuchni.

Promocja
Lubisz wiedzieć co jesz i co serwujesz swoim gościom? W swojej kuchni przygotowujesz wszystko od podstaw? Czasem niezbędni są więc mali pomocnicy, którzy nadadzą Twoim daniom idealny kształt. Praska do hamburgerów marki Zyliss sprawi, że produkcja domowych hamburgerów będzie prostsza, nada ona bowiem mięsu odpowiedni kształt, grubość i wagę.  Po doprawieniu mięsa wystarczy je włożyć w praskę, która je właściwie uformuje, a czarna wysuwana tacka pomoże Ci w ułożeniu gotowego burgera na patelnii lub grillu. Możesz wybrać jaki rozmiar soczystego hamburgera chcesz uzyskać - 1/2 albo 1/4 lb (funt).  
Promocja
Doskonale wyważona łyżka do lodów, której nie straszne nawet bardzo zmarznięte lody. Specjalny kształt rączki sprawia, że nakładanie lodów odbywa się bez wysiłku, a nieprzywierająca powłoka łyżki powoduje, że lody się do niej nie przyklejają, Tutaj dostępna w dwóch kolorach: różowym lub fioletowym. Preferowany kolor prosimy wpisać podczas składania zamówienia w rubryce uwagi. Możliwość zakupu koloru białego lub limonka.
Promocja
Z nożykiem do julienne marki Zyliss sprawnie pokroisz różnego rodzaju twarde warzywa i owoce i w kilka chwil uzyskasz cienkie, długie paski. Tak przygotowane warzywa i owoce nadadzą świeżego wyglądu i smaku Twoim daniom. Pokrojone warzywa dodaj do zupy, sałatek, jako ozdoba dań, świetnie sprawdzą się w daniach kuchni azjatyckiej oraz w potrawach typu stir-fry. Ergonomiczna rączka wygodnie mieści się w dłoni, minimalizując tym samym jej zmęczenie podczas krojenia. Z boku posiada narzędzie do usuwania oczek, przebarwień z warzyw.