Zyliss

Szwajcarska firma z ponad 60-cio letnią tradycją. Założyciel firmy Zyliss - Karl Zysset w 1948 roku odniósł światowy sukces rozpoczynając produkucję wyciskacza do czosnku. Marka za swoje produkty była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, np Red Dot Award.
Ideą marki Zyliss jest przewidywać i rozumieć oczekiwania klientów, tak aby w jak największym stopniu je spełnić.
W ofercie firmy znajdziejmy ostre tarki, obieraki do warzyw, suszarki do sałaty oraz mnóstwo akcesoriów kuchennych, które pomogą na codzień w kuchni.

Promocja
Sprawnie i szybko, a do tego zdrowo i estetycznie to przesłanie towarzyszące marce Zyliss podczas projektowania spiralizera do warzyw. Przy jego pomocy w łatwy sposób uzyskamy  zdrowszą wersję makaronu, ponieważ jest on przygotowany z warzyw - cukini bądź marchwi. Ostre poprzeczne nożyki w parę chwil pokroją warzywa w zakręcone cienkie wstążki. Specjalna konstrukcja dwustronnej podstawy pozwala także na pokrojenie warzyw w grubsze spirale, które można wykorzystać do dekoracji lub do przygotowania "zakręconych frytek". Działanie spiralizera jest niezwykle proste, dzięki umieszczonemu wewnątrz popychaczowi nie zostają niewykorzystane resztki warzyw. Ukryte wewnątrz ostrze zapobiega także przypadkowemu skaleczeniu. Niezaprzeczalnym atutem urządzenia jest też jego kompaktowy rozmiar, dzięki któremu bez problemu zmieści się w każdej kuchennej szufladzie. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa w biało-zielonym kolorze. Produkt można myć w zmywarce. Wymiary: średnica 8 cm wysokość 14 cm Główne zalety: prosta konstrukcja odwracalna podstawa pozwala uzyskać cienkie paski oraz wstążki unikalny popychacz zabezpiecza dłonie przed przypadkowym skaleczeniem ostre nożyki łatwy w czyszczeniu oraz w przechowywaniu nadaje się do mycia w zmywarce 5 lat gwarancji producenta
Promocja
Niezastąpione w każdej kuchni, promocyjny zestaw dwóch wielofunkcyjnych obieraczek marki Zyliss, to wszystko czego potrzebujesz do obierania, oczywiście oprócz warzyw i owoców! Obieraczki posiadają dwustronne ruchome ostrza z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostają ostre przez długi czas. Konstrukcja ostrzy umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obierają cienko przez co minimalizują ilość odpadów.  Dzięki dwustronnym ostrzom mogą ich z łatwością używać osoby lewo- i praworęczne, a wygodny uchwyt sprawia, że doskonale leżą w dłoni. Posiadają ostre narzędzia ze stali do usuwania oczek, przebarwień z warzyw. Zielona obieraczka jest idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców.  Czerwona obieraczka ma ząbkowane ostrze idealne do obierania pomidorów oraz innych warzyw i owoców z miękką skórką, tj. róznego rodzaju śliwek, kiwi. Oczywiście obiera także marchew, ziemniaki, ogórki itd.
Promocja
Nożyczki domowe Zylliss będą niezastąpione podczas otwierania opakowań produktów spożywczych, cięcia ziół, przycięcia papieru do pieczenia, ale świetnie sprawdzą się gdy bawisz się z dzieckiem w wycinanki. Ostrza nożyczek są wykonane z japońskiej stali nierdzewnej, co zapewnia im ostrość na długi czas. Uchwyty z tworzywa są duże, miękkie w dotyku, a co najważniejsze antypoślizgowe, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas pracy. Posiadają zintegrowane narzędzie do otwierania pudełek i kartonów zabezpieczonych taśmą klejącą.