Zyliss

Szwajcarska firma z ponad 60-cio letnią tradycją. Założyciel firmy Zyliss - Karl Zysset w 1948 roku odniósł światowy sukces rozpoczynając produkucję wyciskacza do czosnku. Marka za swoje produkty była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, np Red Dot Award.
Ideą marki Zyliss jest przewidywać i rozumieć oczekiwania klientów, tak aby w jak największym stopniu je spełnić.
W ofercie firmy znajdziejmy ostre tarki, obieraki do warzyw, suszarki do sałaty oraz mnóstwo akcesoriów kuchennych, które pomogą na codzień w kuchni.

Promocja
Koniec ery wirówek na korbkę od których używania bolą ręce. Suszarka Easy Spin marki Zyliss jest niezwykle pomocna przy codziennym przygotowywaniu sałatek, to z nią bez użycia wysiłku w kilka chwil osuszysz liście sałaty, szpinaku i in.  Wirówka ma transparentną  obudowę , dla lepszej kontroli podczas odwirowywania. Na dnie antypoślizgowa podstawa, zapobiega przesuwaniu się i zabiezpiecza blat. Pokrywa jest biała, na niej znajduje się uchwyt mechanizmu sznurkowego, który wprawia w ruch kosz wewnątrz suszarki. Wystarczy parę razy pociągnąć aby szybko osuszyć umyte liście, w ciągu minuty suszarka osiąga nawet 1800 obrotów. Wszystko odbywa się bez większego wysiłku i w parę chwil. Gdy skończysz suszenie, przycisk stop pomoże Ci zatrzymać wirujący kosz. Pokrywę łatwo można zdemonotwać i wyczyścić pod bieżącą wodą. Główne zalety: oryginalny design (nagrodzony prestiżową nagrodą "reddot design") suszenie sałaty za pomocą pociągania za sznurek - łatwo i bez wysiłku sznurek automatycznie się chowa misę można wykorzystać jako naczynie na sałatkę misa i koszyk nadaje się do mycia w zmywarce, pokrywę można myć pod bieżącą wodą 5 lat gwarancji producenta
Promocja
Doskonale wyważona łyżka do lodów, której nie straszne nawet bardzo zmarznięte lody. Specjalny kształt rączki sprawia, że nakładanie lodów odbywa się bez wysiłku, a nieprzywierająca powłoka łyżki powoduje, że lody się do niej nie przyklejają, Tutaj dostępna w dwóch kolorach: różowym lub fioletowym. Preferowany kolor prosimy wpisać podczas składania zamówienia w rubryce uwagi. Możliwość zakupu koloru białego lub limonka.
Promocja
Listwa na noże w przepięknym,naturalnym kolorze drewna, z która uporządkujesz swoje noże! Listwa magnetyczna wykonana z mocnego magnesu pokrytego drewnyem, do zamontowania na ścianie, wewnątrz szafki czy szuflady. Pomoże na przechowywanie noży w bezpieczny sposób oraz oszczędza miejsce, tak potrzebne w małych kuchniach. Do listwy dołączone są śruby do mocowania. Magnes jest na tyle silny, że utrzyma ciężar nawet ciężkich noży. Długość listwy to 45,7 cm.  Główne zalety: magnes do noży, obudowany drewnem pomoże lepiej zorganizować kuchenną przestrzeń oraz ułatwi bezpieczne przechowywanie noży do listwy dołączone są śruby mocujące 5 lat gwarancji producenta