Zyliss

Szwajcarska firma z ponad 60-cio letnią tradycją. Założyciel firmy Zyliss - Karl Zysset w 1948 roku odniósł światowy sukces rozpoczynając produkucję wyciskacza do czosnku. Marka za swoje produkty była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, np Red Dot Award.
Ideą marki Zyliss jest przewidywać i rozumieć oczekiwania klientów, tak aby w jak największym stopniu je spełnić.
W ofercie firmy znajdziejmy ostre tarki, obieraki do warzyw, suszarki do sałaty oraz mnóstwo akcesoriów kuchennych, które pomogą na codzień w kuchni.

Promocja
Listwa na noże w przepięknym,naturalnym kolorze drewna, z która uporządkujesz swoje noże! Listwa magnetyczna wykonana z mocnego magnesu pokrytego drewnyem, do zamontowania na ścianie, wewnątrz szafki czy szuflady. Pomoże na przechowywanie noży w bezpieczny sposób oraz oszczędza miejsce, tak potrzebne w małych kuchniach. Do listwy dołączone są śruby do mocowania. Magnes jest na tyle silny, że utrzyma ciężar nawet ciężkich noży. Długość listwy to 45,7 cm.  Główne zalety: magnes do noży, obudowany drewnem pomoże lepiej zorganizować kuchenną przestrzeń oraz ułatwi bezpieczne przechowywanie noży do listwy dołączone są śruby mocujące 5 lat gwarancji producenta
Promocja
Sałatka owocowa z dodatkiem arbuza, melona... z kulkownicą marki Culinare zapomnij o tradycyjnym krojeniu. Wyczaruj kulki z owoców i zachwyć swoich gości! Łyżeczka z powodzeniem wydrąży kształt niewielkich kulek z melona, arbuza. Możesz jej także użyć do wycinania kształtu kulki z ziemniaka, z jej pomocą sprawniej usuniesz nasiona z pomidora, papryki, cukinii oraz ogórka. Rękojeść zakończona otworem umożliwiającym zawieszenie narzędzia, np. na relingu kuchennym. Kulkownicę można myć zmywarce. Główne zalety:  idealna do wycinania kulek z miękich owoców i warzyw pomocna przy usuwaniu nasion z pomidora, papryki, cukinii i ogórka haczyk umożliwiający powieszenie narzędzia na relingu można myć w zmywarce 5 lat gwarancji producenta
Promocja
Doskonale wyważona łyżka do lodów, której nie straszne nawet bardzo zmarznięte lody. Specjalny kształt rączki sprawia, że nakładanie lodów odbywa się bez wysiłku, a nieprzywierająca powłoka łyżki powoduje, że lody się do niej nie przyklejają, Tutaj dostępna w dwóch kolorach: różowym lub fioletowym. Preferowany kolor prosimy wpisać podczas składania zamówienia w rubryce uwagi. Możliwość zakupu koloru białego lub limonka.