Zyliss

Szwajcarska firma z ponad 60-cio letnią tradycją. Założyciel firmy Zyliss - Karl Zysset w 1948 roku odniósł światowy sukces rozpoczynając produkucję wyciskacza do czosnku. Marka za swoje produkty była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, np Red Dot Award.
Ideą marki Zyliss jest przewidywać i rozumieć oczekiwania klientów, tak aby w jak największym stopniu je spełnić.
W ofercie firmy znajdziejmy ostre tarki, obieraki do warzyw, suszarki do sałaty oraz mnóstwo akcesoriów kuchennych, które pomogą na codzień w kuchni.

49.00 zł 95.00 zł
Promocja
Podczas rozbijania mięsa zwykłym tłuczkiem do mięsa spłaszczamy jego włókna, mięso rozbijane w ten sposób traci dużo soku.  Przy nacinaniu mięsa nie zmieniamy jego struktury, skracamy czas marynowania a także smażenia lub pieczenia. Kawałki mięsa przygotowane w ten sposób zyskują na smaku, stają się delikatniejsze, nie kurczą się podczas smażenia. Idealny do wszystkich rodzajów mięs, w tym wołowiny, wieprzowiny, indyka, cielęciny, jagnięciny i dziczyzny.  30 ostrzy specjalnie zaprojektowanych i ułożonych pod specjalnym kątem zapewnia szybkie i dokładne nacinanie, nawet grubych kawałków mięsa.  Podczas nacinania mięsa ostrza są osłonięte, co zapewnia bezpieczną pracę.
Promocja
Z nożykiem do julienne marki Zyliss sprawnie pokroisz różnego rodzaju twarde warzywa i owoce i w kilka chwil uzyskasz cienkie, długie paski. Tak przygotowane warzywa i owoce nadadzą świeżego wyglądu i smaku Twoim daniom. Pokrojone warzywa dodaj do zupy, sałatek, jako ozdoba dań, świetnie sprawdzą się w daniach kuchni azjatyckiej oraz w potrawach typu stir-fry. Ergonomiczna rączka wygodnie mieści się w dłoni, minimalizując tym samym jej zmęczenie podczas krojenia. Z boku posiada narzędzie do usuwania oczek, przebarwień z warzyw.
Promocja
Deska do krojenia Zyliss wykonana z wysokiej jakości tworzywa jest doskonałym codziennym narzędziem w Twojej kuchni. Wyposażona w wiele szczegółów, aby korzystanie z niej było łatwe i efektywne.  Deska ma wymiary 20x25 cm.  Z jednej storny idealnie płaska, z drugiej posiada rowki, gdzie spływają soki z krojonych produktów. Silikonowe antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczne krojenie, a wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie deski i zsypywanie z niej pokorojonych produktów. Deska nie tępi noży, jest antybakteryjna, nie przyjmuje zapachów, bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Oryginalny design i wesoły kolor sprawią, że korzystanie z deski będzie jeszcze przyjemniejsze.