Wüsthof

Niemiecka marka WÜSTHOF od prawie 200 lat zajmuje się produkcją noży kuchennych. Na rynku znana jest z szerokiej gamy produktów, oferujących noże zarówno do użytku profesjonalnego, jaki i domowego. Noże marki WÜSTHOF produkowane są w niemieckiej fabryce w Solingen. Ten fakt stanowi o ich wysokiej jakości i precyzyjności wykonania. Oferuje głównie noże kute wykonane  z jednego kawałka specjalnie hartowanej stali węglowej, dzięki czemu tną i kroją z niezwykła siłą.

Nowy
Obieraczka wyposażona w ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostra przez długi czas. Idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów.  Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą ją z łatwością używać osoby lewo- i praworęczne. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Nowoczesna deska do krojenia - niezastąpiona w każdej kuchni. Mata wykonana jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU). Materiał ten zapewnia wysoki poziom elastyczności, dzięki czemu działa jak bufor zapobiegający tępieniu się ostrzy noży, w wyniku czego ostrza dłużej pozostają ostre. Tworzywo TPU nie przyjmuje smaku i zapachu, jak również jest antybakteryjne. Deskę można również wysterelizować, w tym celu należy zalać deskę wrzącą wodą i pozostawić na około 30 sekund. Mata ma wytrzymałość na temperaturę od -20°C do 150°C. Można ją myć w zmywarce. Mata jest dwustronna - z jednej strony posiada gładką powierzchnię, z drugiej delikatne wgłębienie, które umożliwia zatrzymywanie się soku z krojonej potrawy. Matę oprócz krojenia lub siekania można również wykorzystywać do serwowania i podawania posiłków oraz przekąsek. Mata ma rozmiar 53 cm x 32 cm x 0,4 cm. Dostępna jest w trzech kolorach oraz w trzech rozmiarach. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Nożyczki do modelowania wąsów oraz brody. Wykonane ze stali, dodatkowo niklowane, są trwałe i odporne na korozję. Specjalny rozstaw ostrzy ułatwia delikatne przycinanie, a także modelowanie wąsów i brody. Nożyczki mają długość 12 cm. Nie należy ich używać do cięcia innych rzeczy niż włosy, aby pozostały ostre na dłużej. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.