Wüsthof

Niemiecka marka WÜSTHOF od prawie 200 lat zajmuje się produkcją noży kuchennych. Na rynku znana jest z szerokiej gamy produktów, oferujących noże zarówno do użytku profesjonalnego, jaki i domowego. Noże marki WÜSTHOF produkowane są w niemieckiej fabryce w Solingen. Ten fakt stanowi o ich wysokiej jakości i precyzyjności wykonania. Oferuje głównie noże kute wykonane  z jednego kawałka specjalnie hartowanej stali węglowej, dzięki czemu tną i kroją z niezwykła siłą.

Nowy Promocja
Świetny zestaw kuchenny, który można podarować jako drobny upominek. W skład zestawu wchodzą Wielofunkcyjny i uniwersalny nóż z ząbkowanym ostrzem o długości 10 cm. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, posiada zaokrąglony czubek i jest niezastąpiony podczas drobnych prac kuchennych. Świetnie radzi sobie z krojeniem warzyw i owoców z miękką skórką, np. pomidorów. Nadaje się również do krojenia bułek, twardych wędlin czy sera. Czerwona rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Nóż ceniony przez profesjonalistów sztuki kulinarnej oraz początkujących domowych kucharzy. Wymiary noża: Długość ostrza: 10 cm Długość całkowita: 20,5 cm Obieraczka wyposażona w ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostra przez długi czas. Idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów. Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą jej używać osoby lewo- i praworęczne. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy Promocja
Świetny zestaw kuchenny, który można podarować jako drobny upominek. W skład zestawu wchodzą Wielofunkcyjny i uniwersalny nóż z ząbkowanym ostrzem o długości 10 cm. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, posiada zaokrąglony czubek i jest niezastąpiony podczas drobnych prac kuchennych. Świetnie radzi sobie z krojeniem warzyw i owoców z miękką skórką, np. pomidorów. Nadaje się również do krojenia bułek, twardych wędlin czy sera. Czarna rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Nóż ceniony przez profesjonalistów sztuki kulinarnej oraz początkujących domowych kucharzy. Wymiary noża: Długość ostrza: 10 cm Długość całkowita: 20,5 cm Obieraczka wyposażona w ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostra przez długi czas. Idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów. Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą jej używać osoby lewo- i praworęczne. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Deska do krojenia wykonana z naturalnego drewna bukowego. Drewno bukowe to doskonały surowiec do produkcji desek do krojenia - ostrza noży nie tępią się podczas krojenia. Ponadto deski z drewna bukowego charakteryzują się większą trwałością, przy jednoczesnym zachowaniu niezbędnej w kuchni higieny. Deskę oprócz krojenia lub siekania można również wykorzystywać do serwowania i podawania posiłków oraz przekąsek. Deska ma rozmiar 50 cm x 40 cm x 5 cm. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.