Wüsthof

Niemiecka marka WÜSTHOF od prawie 200 lat zajmuje się produkcją noży kuchennych. Na rynku znana jest z szerokiej gamy produktów, oferujących noże zarówno do użytku profesjonalnego, jaki i domowego. Noże marki WÜSTHOF produkowane są w niemieckiej fabryce w Solingen. Ten fakt stanowi o ich wysokiej jakości i precyzyjności wykonania. Oferuje głównie noże kute wykonane  z jednego kawałka specjalnie hartowanej stali węglowej, dzięki czemu tną i kroją z niezwykła siłą.

Nowy Promocja
Świetny zestaw kuchenny, który można podarować jako drobny upominek. W skład zestawu wchodzą Wielofunkcyjny i uniwersalny nóż z ząbkowanym ostrzem o długości 10 cm. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, posiada zaokrąglony czubek i jest niezastąpiony podczas drobnych prac kuchennych. Świetnie radzi sobie z krojeniem warzyw i owoców z miękką skórką, np. pomidorów. Nadaje się również do krojenia bułek, twardych wędlin czy sera. Czarna rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Nóż ceniony przez profesjonalistów sztuki kulinarnej oraz początkujących domowych kucharzy. Wymiary noża: Długość ostrza: 10 cm Długość całkowita: 20,5 cm Obieraczka wyposażona w ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostra przez długi czas. Idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów. Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą jej używać osoby lewo- i praworęczne. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy Promocja
Świetny zestaw kuchenny, który można podarować jako drobny upominek. W skład zestawu wchodzą Wielofunkcyjny i uniwersalny nóż z ząbkowanym ostrzem o długości 10 cm. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, posiada zaokrąglony czubek i jest niezastąpiony podczas drobnych prac kuchennych. Świetnie radzi sobie z krojeniem warzyw i owoców z miękką skórką, np. pomidorów. Nadaje się również do krojenia bułek, twardych wędlin czy sera. Czerwona rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Nóż ceniony przez profesjonalistów sztuki kulinarnej oraz początkujących domowych kucharzy. Wymiary noża: Długość ostrza: 10 cm Długość całkowita: 20,5 cm Obieraczka wyposażona w ruchome ostrze z hartowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostra przez długi czas. Idealna do obierania ziemniaków, jabłek, marchwi i in., świetnie sprawdzi się także do tworzenia wstążek z warzyw i owoców. Konstrukcja ostrza umożliwia szybkie obieranie bez wysiłku, obiera cienko przez co minimalizuje ilość odpadów. Dzięki dwustronnemu ostrzu mogą jej używać osoby lewo- i praworęczne. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Zestaw do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp w eleganckim etui. Niewielki rozmiar, a także poręczne etui sprawi, że możesz zabrać swój osobisty zestaw kosmetyczny wszędzie tam gdzie go potrzebujesz. Idealnie sprawdzi się podczas podróży, jest również wyśmienitym uzupełniem łazienkowej szafki. Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kobiety lub mężczyzny na wiele okazji. W zestawie znajdują się: nożyczki do paznokci i skórek o długości 9 cm, wykonane ze stali, dodatkowo niklowane, są trwałe i odporne na korozję. Nożyczki są w wykończeniu satynowym. Szerokie i spiczaste zakończenie sprawia, że doskonale poradzą sobie z skracaniem paznokci. pilniczek do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp o długości 9 cm. Wykonany ze stali powlekanej szafirowym pyłem. Z jednej strony gruboziarnisty - szybko nada pazokciom pożądany kształt, z drugiej drobnoziarnisty do ich wygładzania.  Podczas korzystania należy przesuwać pilnik jednym pociągnięciem, tylko w jedną stronę, odchylając lekko pilnik od paznokcia. pęseta kosmetyczna o długości 9 cm bez trudu chwyta i usuwa najmniejsze włoski. Z powodzeniem może być używana podczas regulacji brwi, jak również do usuwania różnych opiłków czy ciał obcych. Wykonana ze stali nierdzewnej, można ją poddawać procesowi sterylizacji. Posiada satynowe wykończenie. Etui zostało wykonane z miękkiej cielęcej skóry i jest zapinane na zatrzask. Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.