Wüsthof

Niemiecka marka WÜSTHOF od prawie 200 lat zajmuje się produkcją noży kuchennych. Na rynku znana jest z szerokiej gamy produktów, oferujących noże zarówno do użytku profesjonalnego, jaki i domowego. Noże marki WÜSTHOF produkowane są w niemieckiej fabryce w Solingen. Ten fakt stanowi o ich wysokiej jakości i precyzyjności wykonania. Oferuje głównie noże kute wykonane  z jednego kawałka specjalnie hartowanej stali węglowej, dzięki czemu tną i kroją z niezwykła siłą.

Nowy
Nóż do obierania warzyw i owoców z nowej serii kolorowych noży niemieckiej marki Wusthof. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni - 8 cm nóż, który służy do obierania warzyw i owoców. Z jego pomocą pokroisz także małe warzywa czy owoce lub zioła.  Ostrze wykonane z stali nierdzewnej, ma specjalny spłaszczony z jednej strony kształt. Pomarańczowa rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Wymiary: Długość ostrza: 8 cm Długość całkowita: 18,5 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Wielofunkcyjny i uniwersalny nóż to jedna z nowszych propozycji marki Wusthof. 10 cm nóż ma ząbkowane ostrze ze stali nierdzewnej oraz zaokrąglony czubek i jest niezastąpiony podczas drobnych prac kuchennych. Świetnie radzi sobie z krojeniem warzyw i owoców z miękką skórką, np. pomidorów. Nadaje się również do krojenia bułek, twardych wędlin czy sera. Czarna rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Nóż ceniony przez profesjonalistów sztuki kulinarnej oraz początkujących domowych kucharzy. Wymiary: Długość ostrza: 10 cm Długość całkowita: 20,5 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Nóż do obierania warzyw i owoców z nowej serii kolorowych noży niemieckiej marki Wusthof. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni - 8 cm nóż, który służy do obierania warzyw i owoców. Z jego pomocą pokroisz także małe warzywa czy owoce lub zioła.  Ostrze wykonane z stali nierdzewnej, ma specjalny spłaszczony z jednej strony kształt. Czerwona rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Wymiary: Długość ostrza: 8 cm Długość całkowita: 18,5 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.