Wüsthof

Niemiecka marka WÜSTHOF od prawie 200 lat zajmuje się produkcją noży kuchennych. Na rynku znana jest z szerokiej gamy produktów, oferujących noże zarówno do użytku profesjonalnego, jaki i domowego. Noże marki WÜSTHOF produkowane są w niemieckiej fabryce w Solingen. Ten fakt stanowi o ich wysokiej jakości i precyzyjności wykonania. Oferuje głównie noże kute wykonane  z jednego kawałka specjalnie hartowanej stali węglowej, dzięki czemu tną i kroją z niezwykła siłą.

Nowy
Wyprofilowany nożyk do obierania warzyw i owoców z nowej serii  noży niemieckiej marki Wusthof. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni - 6 cm ostrze, które służy do obierania warzyw i owoców.  Ostrze wykonane z stali nierdzewnej, ma specjalny zakrzywiony kształt, ułatwiający obierania Czerwona rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Wymiary: Długość ostrza: 6 cm Długość całkowita: 16,1 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Ostry jak brzytwa nóż wyprodukowany przez niemiecką firmę Wusthof. Dzięki ostrym ząbkom idealnie sprawdza się podczas krojenia steków i pizzy, a także innych produktów spożywczych. Świetnie radzi sobie z krojeniem warzyw i owoców z miękką skórką, np. pomidorów. Nadaje się również do krojenia bułek, twardych wędlin czy sera. Czerwona rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa i ma ergonomiczny kształt. Wymiary: Długość ostrza: 10,1 cm Długość całkowita: 20,8 cm Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen.
Nowy
Nóż do obierania pomarańczy. Seria Silverpoint to noże, których kształty są wycinane metodą laserową z arkusza stalowej blachy. Jest to tańszy sposób produkcji, ale nie ma to wpływu na jakość końcowego wyrobu. Ostrze noża jest wykonane ze stali, dodatkowo wzbogacanej pierwiastkami, tj. chrom, molibden oraz wanad, które zapewniają ostrzu długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Rękojeść wykonana jest z polipropylenu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto uchwyt ma ergonomiczny kształt. Na końcu uchwytu umieszczone jest srebrne koło, z wytłoczonym trójzębem - logo firmy, stąd też nazwa ‘silverpoint’ z jęz. angielskiego to  „srebrny punkt”.   Jakość oraz precyzję wykonania zapewnia firma Wüsthof - Made in Germany/Solingen. Główne zalety: Ostrze wykonane z stali chromowo-molibdenowo-wanadowej Skład stali zapewnia ostrzu długotrwałą ostrość Uchwyt noża ma ergonomiczny kształt, wykonany z polipropylenu Szeroki wybór długości i kształtów ostrzy noży z serii Sliverpoint Wyprodukowane w Niemczech Made In Germany/Solingen