Victorinox

Firma Victorinox to  światowy lider w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych i kieszonkowych zestawów narzędzi. Również noże kuchenne i profesjonalne marki Victorinox cieszą się światową renomą. Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości.
Prestiż  firma osiągnęła dzięki nieprzerwanej, ponad stuletniej tradycji.
Dwuczęściowy zestaw kuchenny w pudełku prezentowym, zawierający: 1. Nóż do mięsa z szerszym ostrzem o długości 19 cm (5.1903.19) 2. Widelec do mięsa z polipropylenową rączką (5.2103.15)
179.00 zł
MiniChamp w idealny sposób łączy niewielkie rozmiary z wielką funkcjonalnością. W tym małym breloczku zdołano umieścić aż 16 różnorodnych narzędzi, co sprawia że jest to bardzo poręczne urządzenie wielofunkcyjne przydatne przy każdej okazji. Opis: 1. ostrze 2. nożyczki 3. pilniczek do paznokci z: 4. - przyrządem do czyszczenia paznokci 5. szpatułka do usuwania skórek 6. śrubokręt z: 7. - miarką 8. ostrze do otwierania listów 9. obieraczka do cytrusów z: 10. - skrobakiem 11. otwieracz do kapsli z: 12. - magnetycznym śrubokrętem gwiazdkowym 13. - przyrządem do zdejmowania izolacji 14. kółko 15. pęseta 16. długopis
- ostrze długości 18 cm. - rękojeść: niebieska FIBROX (antypoślizowa) z ochroną antybakteryjną MICROBAN