Outdoor chef

Outdoorchef jest znaną międzynarodową firmą należącą do grupy DKB. Firma OutdoorChef produkuje wysokiej jakości grille gazowe, węglowe i elektryczne, oraz szeroki akcesoria do grillowania.

Grill na węgiel drzewny/brykiet OUTDOORCHEF jest wyposażony w innowacyjny, opatentowany komin "Funnel System" oraz zintegrowaną tackę ociekową. Gwarantuje to najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych płomieni.

Specjalny ruszt na zawiasach ułatwia nam napełnić węgiel lub brytkiet podczas grillowania. Nadmiar soku z pieczonego mięsa jest zbierany w emaliowanym zbiorniczku, który paruje w trakcie grillowania uniemożliwiając wyschnięcie potrawom z grilla

Ciepło może być łatwo regulowane w grillach węglowych Outdoorchef. Przez otwieranie i zamykanie specjalnych otworów, zwiększamy lub zmniejszamy spadek temeratury.
Nowy
Najmniejszy ogrodowy grill węglowy z oferty Outdoorchef o powierzchni grillowania 590 cm2 urozmaici każde spotkanie na wolnym powietrzu. Dzięki wewnętrznemu lejkowi istnieje możliwość grillowania pośredniego i bezpośredniego w tym samym czasie. Grillowanie, gotowanie, pieczenie – od smażonej kiełbasy po wykwintne menu, to wszystko na jednym grillu. Najmniejszy kulisty grill węglowy (Ø 42 cm), wyposażony w unikalną technologię leja z Outdoorchef do gotowania bezpośredniego i pośredniego. Wystarczy zaledwie kilka prostych kroków i wszechstronny grill staje się grillem na świeżym powietrzu, czy na balkonie w mieście, w ogrodzie czy parku, nad morzem, w domu lub na kempingu. Grill węglowy CITY CHARCOAL 420 łączy w sobie cechy prawdziwych mistrzów: tradycję, oraz pasję grillowania, połączoną z technologią Outdoorchef ! Niezwykle kompaktowy, węglowy grill w kształcie kuli z unikalną technologią. Bardzo stabilny.
Nowy
Grille węglowe z serii Classic Chacoral to dopracowane wzornictwo, oraz materiały wysokiej jakości sprawiające, że grillowanie staje się prawdziwą przyjemnością, łącząc w grillach OutdoorChef tradycję i najnowsze technologie. Konstrukcja i indywidualne rozwiązania technologiczne grilla Outdoorchef Classic Chacoral 570 zostały opracowane w Szwajcarii, wraz z opatentowanym systemem lejków pozwalającym na grillowanie bezzpośrednie i pośrednie.   Grille Outdoorchef Classic Chacoral 570 posiadają ułatwienia takie jak: pokrywa grilla na zawiasach i specjalny system rusztu pozwalający na napełnianie grilla brykietem przed, jak i w czasie grillowania, ruchome podwozie ze zintegrowanym uchwytem i dużymi kółkami pozwalające na łatwe operowanie grillem, misa grilla z otworem wentylacyjnym pozwalającym na regulowanie temperatury wewnątrz grilla, pojemik na popiół, występujący w zestawie wieszak na akcesoria.
Nowy
Grill węglowy City Charcoal 420 – najmniejszy, a równie wydajny i komfortowy w użyciu, jak pozostałe grille z oferty Outdoorchef, a w dodatku najbardziej kompaktowy.   Grill węglowy City Charcoal 420 jest najmniejszym grillem ogrodowym w ofercie Outdoorchef, spełniającym jednak równie wysokie standardy, jak wszystkie większe modele.