Outdoor chef

Outdoorchef jest znaną międzynarodową firmą należącą do grupy DKB. Firma OutdoorChef produkuje wysokiej jakości grille gazowe, węglowe i elektryczne, oraz szeroki akcesoria do grillowania.

Grill na węgiel drzewny/brykiet OUTDOORCHEF jest wyposażony w innowacyjny, opatentowany komin "Funnel System" oraz zintegrowaną tackę ociekową. Gwarantuje to najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych płomieni.

Specjalny ruszt na zawiasach ułatwia nam napełnić węgiel lub brytkiet podczas grillowania. Nadmiar soku z pieczonego mięsa jest zbierany w emaliowanym zbiorniczku, który paruje w trakcie grillowania uniemożliwiając wyschnięcie potrawom z grilla

Ciepło może być łatwo regulowane w grillach węglowych Outdoorchef. Przez otwieranie i zamykanie specjalnych otworów, zwiększamy lub zmniejszamy spadek temeratury.
Nowy
Wykorzystane do stworzenia tego grilla drewno oraz stal nierdzewna dały wspaniały efekt – grill Classic 570 to połączenie elegancji i perfekcyjnego wykonania. Charakterystyczne, subtelne linie oraz zastosowane tu materiały wysokiej jakości sprawiają, że przygotowywanie posiłków na tym grillu pobudza wszystkie zmysły.     
Nowy
Grille węglowe z serii Classic Chacoral to dopracowane wzornictwo, oraz materiały wysokiej jakości sprawiające, że grillowanie staje się prawdziwą przyjemnością, łącząc w grillach OutdoorChef tradycję i najnowsze technologie. Konstrukcja i indywidualne rozwiązania technologiczne grilla Outdoorchef Classic Chacoral 570 zostały opracowane w Szwajcarii, wraz z opatentowanym systemem lejków pozwalającym na grillowanie bezzpośrednie i pośrednie.   Grille Outdoorchef Classic Chacoral 570 posiadają ułatwienia takie jak: pokrywa grilla na zawiasach i specjalny system rusztu pozwalający na napełnianie grilla brykietem przed, jak i w czasie grillowania, ruchome podwozie ze zintegrowanym uchwytem i dużymi kółkami pozwalające na łatwe operowanie grillem, misa grilla z otworem wentylacyjnym pozwalającym na regulowanie temperatury wewnątrz grilla, pojemik na popiół, występujący w zestawie wieszak na akcesoria.
Nowy
Grill węglowy Outdoorchef Rover 480 to kompaktowy grill ogrodowy o unikalnym wyglądzie. Wzornictwo wykorzystujące proste linie i zastosowanie materiałów wysokiej jakości tworzy idealne połączenie, sprawiając, że grillowanie staje się niezwykłym doświadczeniem. Wysokiej jakości konstrukcja i przemyślane rozwiązania techniczne zostały opracowane w szwajcarii. Grille Outdoorchef łączą tradycję i pasję grillowania z najnowocześniejszymi technologiami. Zastosowany system lejków pozwala na łatwe grillowanie bezpośrednie i pośrednie. Pokrywa grill na zawiasach i specjalna budowa rusztów ulatwia napełnić grilla węglem lub brykietem przed jak i podczas grillowania. Podwozie, zintegrowany uchwyt i duże kółka pozwalają na łatwe manewrowanie grillem.