Mk cafe

MK Cafe - producent kawy oraz wspaniałej jakości akcesorii.
W ofercie znajdują się akcesoria niezbędne do serwowania najwyższej jakości kawy - MK Cafe, m.in porcelana z logo MK Cafe oraz doskonale zbalansowana mieszanka kawy o charakterystycznym słodkim aromacie owocowo-kwiatowym z delikatną kwaskowatością owoców cytrusowych.
Espresso to wyjątkowy napój. Skosztuj go w naszej filiżance, dzięki której picie kawy stanie się jeszcze przyjemniejsze. Specjalna filiżanka ze spodkiem MK Cafe do espresso wykonana jest z wysokiej jakości grubej porcelany, dobrze utrzymującej temperaturę kawy.  Pojemność 70 ml
Pyszna kawa zasługuje na wyjątkowe naczynie. Cappuccino podane w specjalnej filiżance ze spodkiem MK Cafe z pewnością uprzyjemni każdą chwilę picia kawy. Filiżankę wykonano z wysokiej jakości grubej porcelany, dobrze utrzymującej temperaturę kawy.
Mieszanka Master to kompozycja najlepszych, specjalnie wyselekcjonowanych ziaren 100% Arabiki, pochodzących z upraw Brazylii i górskiego regionu centralnej Ameryki. To doskonale zbalansowana mieszanka o charakterystycznym słodkim aromacie owocowo-kwiatowym z delikatną kwaskowatością owoców cytrusowych. Dzięki doskonałemu połączeniu ziaren o różnym pochodzeniu otrzymujemy pełne body i jedwabistą gładkość potęgującą aromat orzechów i dymu. Średnio palona.