Kai

Japońska marka Kai najleszy światowy producent noży japońskich.
Kai proponuje konsumentom bardzo duży wybór produktów.
Najwyższej jakości noże polecane są przez mistrzów kuchni na całym świecie. Noże wykonywane z bardzo trwałej stali nierdzewnej, są odporne na korozje i wybitnie ostre.
Noże Kai są dostosowane również do potrzeb zwykłych miłośników gotowania.
Nowy
Tarka z serii PURE KOMACHI, posiada ostrza w stylu japońskim, wykonane ze stali nierdzewnej. Specjalna technologia ostrzenia, poprzez wytrawianie ostrza kwasem, sprawia że tarka jest niezwykle ostra i nie będzie się tępić. Ponadto uzyskujemy precyzyjnie starte produkty przy minimalnym wysiłku, bez kruszenia, ale z zachowaniem aromatu i smaku. Tarka idealna do tarcia w cienkie słupki, tzw. julienne strips - marchwi, rzodkwi, ogórków, cukini oraz ziemniaków. Ergonomiczna rączka została wykonana z antypoślizgowego tworzywa. Nowoczesny design oraz niezwykła użyteczność czynią z tarek PURE KOMACHI nieocenione wyposażenie kuchni. Wymiary: długość całkowita - 26,7 cm, szerokość - 7 cm, długość ostrza 13,5 cm. Japońska firma KAI to synonim wysokiej jakości, wyroby z logo tej marki w swojej ojczyźnie mają status kultowych produktów. Poza uznaniem w Japonii, są one rozpoznawalne na całym świecie. Firma założona w 1908 roku, w mieście Seki rozwija się i sprzedaje wysokiej klasy noże i produkty pochodne, które charakteryzuje niezwykła ostrość i funkcjonalność.
Nowy
Noże KAI Pure Komachi 2 ze stali nierdzewnej z kolorową powłoką zapobiegającą przyklejaniu się krojonych produktów. Kolorowe noże kuchenne japońskiej firmy KAI przyciągają wzrok niebanalną formą oraz świeżym kolorem. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej o twardośći 53 HRC pokryte kolorową powłoką Non Stick, która zapobiega przywieraniu krojonych produktów oraz ułatwia czyszczenie noży. Oryginalny kształt polipropylenowej rękojeści zapewnia komfort cięcia. Noże KAI z serii Pure Komachi 2 to połączenie produktu o wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, które mogą stać się idealnym prezentem dla modnych fanów gotowania. 
Promocja
Zestaw trzech najbardziej uniwersalnych noży z linii Pure Komach 2: AB-5700 żółty nóż z ostrzem o długości 9 cm nadaje się do obierania i krojenia warzyw i owoców.  AB-5701 zielony nóż z ostrzem o długości 15 cm jest idealny do krojenia warzyw i owoców.  AB-5723 amarantowy nóż z ostrzem o długości 15 cm jest odpowiedni do  krojenia mięsa, warzyw i owoców.  Noże z serii Pure Komachi 2 marki KAI rozweselą Twoją kuchnię!Ostrza noży wykonane są ze stali nierdzewnej o twardości 53 HRC, pokryte kolorową żywiczną powłoką, która sprawia, że podczas krojenia żywność nie przykleja się do ostrza. Dzięki czemu noże bardzo łatwo się czyści, natomiast dla zachowania ostrości przez dłuższy czas, a także barwny kolor noża zaleca się mycie ręczne. Noże z powodzeniem można ponownie naostrzyć. Kolorowe ostrza to także kodowanie przeznaczenia poszczególnych noży, tak jak na kuchniach profesjonalnych, aby zapobiec krojeniu warzyw tym samym nożem co surowe mięso. Pozwala to uniknąć przenoszenia bakterii.Rękojeści są wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, które podczas pracy nie ślizga się w dłoni, a dzięki ergonomicznemu kształtowi zapewniają komfort użytkowania. Ponadto aby nie obciążać nadgarstków noże są lekkie.Japońska firma KAI to synonim wysokiej jakości, wyroby z logo tej marki w swojej ojczyźnie mają status kultowych produktów. Poza uznaniem w Japonii, są one rozpoznawalne na całym świecie.Firma założona w 1908 roku, w mieście Seki rozwija się i sprzedaje wysokiej klasy noże i produkty pochodne, które charakteryzuje niezwykła ostrość i funkcjonalność. Główne zalety: zestaw 3 noży z serii Pure Komachi 2 ostrza ze stali nierdzewnej o twardości 53 HRC ostrza pokryte powłoką nieprzywierającą w kolorze uchwytu uchwyty z wysokiej jakości polipropylenu jakość gwarantuje marka KAI