Jura

Firma Jura to międzynarodowy koncern, powstały w 1931 roku, działający obecnie w ponad 40 krajach na całym świecie i specjalizujący się w produkcji automatów do kawy.
Sposród firm, które oferują EKSPRESY DO KAWY  szwajcarska Jura ma szczyci się najdłuższą  tradycją. Jura gwarantuje swoim klientom niezawodną jakość i wytrzymałość swoich produktów i co najważniejsze niepowtarzalny smak przygotowywanych napojów kawowych.
Nowy
Ekspres JURA IMPRESSA C50 opiera się na filozofii jednego włącznika. Można osiągnąć doskonałe rezultaty kawy w jeszcze krótszym czasie. Ekspres zapewnia najlepszą kawę w najwyższym standardzie , które zdobyło uznanie niezależnych testerów. Dzięki stabilnej i zwartej konstrukcji  ekspres Jura C50  łatwo jest znaleźć dla niego miejsce dla niego. Dzięki nowemu systemowi Eco nasz ekspres zużywa o wiele mniej pradu niz jego poprzednicy. System sterowania jednym pokrętłem Najlepsza jakość mleka dzięki Easy Fine Frother Oszczędność na prądzie dzięki Zero-Energy Switch I.P.B.A.S.©, inteligętny system zaparzacza Regulacja wysokości wylewki kawy Podana wyżej cena jest ceną detaliczną brutto, przeliczana jest według kursu euro z danego dnia. W sklepie istnieje możliwość płatności gotówką oraz kartą.
4490.00 zł
Nowy
Pionierska innowacja P.E.P.®: Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej Smakosze kawy cenią sobie elegancki model A7 za oferowaną przez niego różnorodność specjałów kawowych, a także intuicyjność obsługi, niewielkie zapotrzebowania przestrzenne i najwyższy poziom higieny. Wyraziste, jasne, bezkompromisowe linie, które perfekcyjnie uwydatnia modna biel, sprawiają, że muszą go mieć wszyscy miłośnicy wzornictwa. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku małych specjałów. Niewielki ekspres JURA, jak przystało na prawdziwy automatyczny ekspres do kawy wykonany w technologii One Touch, potrafi zaserwować wszystkie specjały, począwszy od latte macchiato, cappuccino i pianki mlecznej, a skończywszy na zwykłej kawie, espresso lub gorącej wodzie – w bardzo prosty sposób za naciśnięciem jednego przycisku. Dodatkowo przekonuje do siebie trybem oszczędzania energii dzięki wzorowej efektywności energetycznej.
Nowy
J9.3 TFT Carbon Tajemnicze wyrafinowanie –  carbon - solidny, a zarazem lekki materiał wykorzystywany w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz w produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego. Carbon to magiczny materiał, z jednej strony otoczony aurą tajemniczości, z drugiej synonim wysokiej jakości, wydajności i wizjonerskich innowacji.