Guzzini

"ZAPROJEKTOWANE BY CIESZYĆ" 
Włoska firma Fratelli Guzzini  założona w 1912 roku, pierwsze swe przedmioty wykonanywała z ręcznie zdobionego rogu. Dzisiaj Guzzini łączy nowoczesne materiały z antyczną tradycją porcelany, szkła, stali i drewna.
Renomowana pozycja Guzzini na rynku światowym pozwala na wprowadzanie do swej produkcji  nowych wzorów, kolekcji i kolorów, aby zaspokoić oczekiwania zarówno nowych jak i starych klientów.

Fantastyczny zestaw do kawy espresso powstał w wyniku harmonijnego połączenia porcelany z tworzywem sztucznym. W komplecie znajduje się dwie filiżanki z łyżeczkami. Nowoczesny design znakomicie łączy się z wysoką jakością. Radosne kolory w zestawieniu z delikatną bielą tworzą niesamowity efekt końcowy. Zestaw dostępny jest w różnej kolorystyce. Idealnie sprawdza się w roli prezentu. Kolor: Czerwony Materiał: Porcelana Opakowanie: 1 kpl. w opakowaniu Pojemność: 50 ml
Obrotowy stojak na przyprawy to propozycja włoskiej marki guzzini. Stojak zawiera sześć pojemników na różnego rodzaju przyprawy. Możliwość obracania całego zestawu o 360 stopni ułatwia korzystanie z przypraw. Stojak występuje w czterech kolorach: żółtym, czerwonym, pomarańczowym i zielonym. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu pielęgnacji.