Guzzini

"ZAPROJEKTOWANE BY CIESZYĆ" 
Włoska firma Fratelli Guzzini  założona w 1912 roku, pierwsze swe przedmioty wykonanywała z ręcznie zdobionego rogu. Dzisiaj Guzzini łączy nowoczesne materiały z antyczną tradycją porcelany, szkła, stali i drewna.
Renomowana pozycja Guzzini na rynku światowym pozwala na wprowadzanie do swej produkcji  nowych wzorów, kolekcji i kolorów, aby zaspokoić oczekiwania zarówno nowych jak i starych klientów.

Seria Look to propozycja włoskiej marki Guzzini. Seria powstała z połączenia projektów kilku światowych mistrzów designu, między innymi: Angeletti Ruzza, Vidal`a czy Levien`a. Charakteryzuje się prostą formą, ograniczającą ozdoby do minimum, a skupiającej się na wydajności produktu podczas użytkowania. Produkty z tej serii wykonano z tworzywa sztucznego z chromowanym wykończeniem. Dzięki temu są funkcjonalne, np. nie trzeba obawiać się ich stłuczenia, a jednocześnie nie tracą eleganckiego wyglądu. Łyżki do sałatek z serii Look są idealnie dopasowane pod wglądem designu i kolorystyki do misek z tej samej linii.
Pojemnik "FEELING" marki Guzzini, wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyposażony jest  w silikonową uszczelkę, dzięki której produkty na dłużej zachowają swoją świeżość.  Funkcjonalna konstrukcja sprawiają, że są bardzo praktyczne w użytkowaniu.
Kolekcja Gemme powstała w wyniku połączenia elegancji, stylu oraz funkcjonalności. Seria obejmuje przedmioty codziennego użytku. Każdy produkt wykonany jest ze szczególną perfekcją i starannością. Misa w kolorze pomarańczowym to doskonałe uzupełnienie do zastawy porcelanowej. Misa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Pomarańczowy Plastik, tworzywo sztuczne 1 szt. w opakowaniu 4 l 25 cm 11 cm