Guzzini

"ZAPROJEKTOWANE BY CIESZYĆ" 
Włoska firma Fratelli Guzzini  założona w 1912 roku, pierwsze swe przedmioty wykonanywała z ręcznie zdobionego rogu. Dzisiaj Guzzini łączy nowoczesne materiały z antyczną tradycją porcelany, szkła, stali i drewna.
Renomowana pozycja Guzzini na rynku światowym pozwala na wprowadzanie do swej produkcji  nowych wzorów, kolekcji i kolorów, aby zaspokoić oczekiwania zarówno nowych jak i starych klientów.

Pojemnik kuchenny w kolorze żółtym o pojemności 0,5 l. Pojemniki kuchenne Feeling to propozycja włoskiej marki Guzzini. Dzięki różnym wymiarom pojemników z pewnością można je dopasować do własnych potrzeb, do składników jakie chcemy w nich przechowywać. Pojemniki zaprojektowano według typowo włoskiego designu - dużo kolorów, oryginalna forma, tworzywo sztuczne. Silikonowa uszczelka oraz dobrze dopasowana pokrywka gwarantują świeżość zawartości. Pojemniki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: czerwonej, zielonej, pomarańczowej oraz żółtej. Występują w czterech rozmiarach: 0,5 l, 0,75 l, 1 l oraz 1,5 l.
Produkty z linii Mirage to propozycja włoskiej marki Guzzini. Projektantka serii- Luca Nichetto, przez wiele lat zajmowała się tworzeniem przedmiotów wykonanych ze szkła. Jednak linię Mirage postanowiła wyróżnić. Choć produkty wchodzące w jej skład do złudzenia przypominają szklane przedmioty, w rzeczywistości wykonano je z tworzywa sztucznego! Dzięki temu oryginalnemu rozwianiu wszelkie miski, sztućce, pojemniki i inne produkty wchodzące w składa serii, są jeszcze bardziej funkcjonalne. Zachowują wszelkie walory estetyczne, a nie trzeba obchodzić się z nimi tak ostrożnie, jak z naczyniami szklanymi. Poza tym wykorzystanie tego rodzaju tworzywa pozwoliło na wzbogacenie zewnętrznej warstwy przedmiotów regularnymi wgłębieniami. Dzięki temu pobudzają one zmysły dotykowe, oraz wzrokowe- odbijając światło sprawiają wrażenie wielotonalności koloru danego naczynia. W skład serii Mirage wchodzi kilkanaście produktów użytku codziennego. Większość występuje w pięciu barwnych kolorach. Produkty z linii Mirage można bezpiecznie myć w zmywarce. Koszyk na pieczywo w kolorze pomarańczowym.