Guzzini

"ZAPROJEKTOWANE BY CIESZYĆ" 
Włoska firma Fratelli Guzzini  założona w 1912 roku, pierwsze swe przedmioty wykonanywała z ręcznie zdobionego rogu. Dzisiaj Guzzini łączy nowoczesne materiały z antyczną tradycją porcelany, szkła, stali i drewna.
Renomowana pozycja Guzzini na rynku światowym pozwala na wprowadzanie do swej produkcji  nowych wzorów, kolekcji i kolorów, aby zaspokoić oczekiwania zarówno nowych jak i starych klientów.

Produkty z linii Mirage to propozycja włoskiej marki Guzzini. Projektantka serii- Luca Nichetto, przez wiele lat zajmowała się tworzeniem przedmiotów wykonanych ze szkła. Jednak linię Mirage postanowiła wyróżnić. Choć produkty wchodzące w jej skład do złudzenia przypominają szklane przedmioty, w rzeczywistości wykonano je z tworzywa sztucznego! Dzięki temu oryginalnemu rozwianiu wszelkie miski, sztućce, pojemniki i inne produkty wchodzące w składa serii, są jeszcze bardziej funkcjonalne. Zachowują wszelkie walory estetyczne, a nie trzeba obchodzić się z nimi tak ostrożnie, jak z naczyniami szklanymi. Poza tym wykorzystanie tego rodzaju tworzywa pozwoliło na wzbogacenie zewnętrznej warstwy przedmiotów regularnymi wgłębieniami. Dzięki temu pobudzają one zmysły dotykowe, oraz wzrokowe- odbijając światło sprawiają wrażenie wielotonalności koloru danego naczynia. W skład serii Mirage wchodzi kilkanaście produktów użytku codziennego. Większość występuje w pięciu barwnych kolorach. Produkty z linii Mirage można bezpiecznie myć w zmywarce. Miska sałatkowa wraz ze sztućcami do serwowania. Komplet w kolorze żółtym.
Seria Look to propozycja włoskiej marki Guzzini. Seria powstała z połączenia projektów kilku światowych mistrzów designu, między innymi: Angeletti Ruzza, Vidal`a czy Levien`a. Charakteryzuje się prostą formą, ograniczającą ozdoby do minimum, a skupiającej się na wydajności produktu podczas użytkowania. Produkty z tej serii wykonano z tworzywa sztucznego z chromowanym wykończeniem. Dzięki temu są funkcjonalne, np. nie trzeba obawiać się ich stłuczenia, a jednocześnie nie tracą eleganckiego wyglądu. Łyżki do sałatek z serii Look są idealnie dopasowane pod wglądem designu i kolorystyki do misek z tej samej linii.
Misa Mirage marki Guzzini wykonana jest z tworzywa sztucznego. Prosty kształt ozdobiony wgłębieniami nadaje misie nowoczesnego stylu. Ognisty czerwony kolor znakomicie podkreśla jej wyjątkowy charakter. Misa dostępna jest w różnych kolorach i rozmiarach. Czerwony 1 szt. w opakowaniu 25 cm