Guzzini

"ZAPROJEKTOWANE BY CIESZYĆ" 
Włoska firma Fratelli Guzzini  założona w 1912 roku, pierwsze swe przedmioty wykonanywała z ręcznie zdobionego rogu. Dzisiaj Guzzini łączy nowoczesne materiały z antyczną tradycją porcelany, szkła, stali i drewna.
Renomowana pozycja Guzzini na rynku światowym pozwala na wprowadzanie do swej produkcji  nowych wzorów, kolekcji i kolorów, aby zaspokoić oczekiwania zarówno nowych jak i starych klientów.

Kolekcja Gemme powstała w wyniku połączenia elegancji, stylu oraz funkcjonalności. Seria obejmuje przedmioty codziennego użytku. Każdy produkt wykonany jest ze szczególną perfekcją i starannością. Misa w wyraźnym kolorze to doskonałe uzupełnienie do zastawy porcelanowej. Kolor: Cytrynowy Materiał: Plastik, tworzywo sztuczne Opakowanie: 1 szt. w opakowaniu Pojemność: 2.8 l Średnica: 22 cm Wysokość: 9.8 cm
Pojemnik kuchenny do miksowania na przykład składników na ciasto to pomysł włoskiej marki guzzini. Pojemnik posiada skalę litrażową na wewnętrznej krawędzi oraz wygodny, duży uchwyt. Występuje w czterech kolorach: czerwonym, białym, pomarańczowym i żółtym. Stanowi bardzo przydatny dodatek kuchenny ułatwiający przygotowanie lub miksowanie wielu składników. Gumowa podstawka pod pojemnikiem zabezpiecza go przed przesuwaniem po kuchennym blacie, gwarantując stabilność. Pojemnik jest bardzo łatwy w pielęgnacji.