Guzzini

"ZAPROJEKTOWANE BY CIESZYĆ" 
Włoska firma Fratelli Guzzini  założona w 1912 roku, pierwsze swe przedmioty wykonanywała z ręcznie zdobionego rogu. Dzisiaj Guzzini łączy nowoczesne materiały z antyczną tradycją porcelany, szkła, stali i drewna.
Renomowana pozycja Guzzini na rynku światowym pozwala na wprowadzanie do swej produkcji  nowych wzorów, kolekcji i kolorów, aby zaspokoić oczekiwania zarówno nowych jak i starych klientów.

Pojemnik "FEELING" marki Guzzini, wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyposażony jest  w silikonową uszczelkę, dzięki której produkty na dłużej zachowają swoją świeżość.  Funkcjonalna konstrukcja sprawiają, że są bardzo praktyczne w użytkowaniu.
Pojemnik kuchenny w kolorze żółtym o pojemności 0,5 l. Pojemniki kuchenne Feeling to propozycja włoskiej marki Guzzini. Dzięki różnym wymiarom pojemników z pewnością można je dopasować do własnych potrzeb, do składników jakie chcemy w nich przechowywać. Pojemniki zaprojektowano według typowo włoskiego designu - dużo kolorów, oryginalna forma, tworzywo sztuczne. Silikonowa uszczelka oraz dobrze dopasowana pokrywka gwarantują świeżość zawartości. Pojemniki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: czerwonej, zielonej, pomarańczowej oraz żółtej. Występują w czterech rozmiarach: 0,5 l, 0,75 l, 1 l oraz 1,5 l.
Dzbanek na różnego na wodę lub soki włoskiej marki Guzzini Ciekawa forma dzbanka pięknie prezentuje się na stole Występuje w siedmiu kolorach i jest wykonany w całości z tworzywa sztucznego.Można go myć w zmywarce. pojemność 2 l wysokość 26,5 cm