Guzzini

"ZAPROJEKTOWANE BY CIESZYĆ" 
Włoska firma Fratelli Guzzini  założona w 1912 roku, pierwsze swe przedmioty wykonanywała z ręcznie zdobionego rogu. Dzisiaj Guzzini łączy nowoczesne materiały z antyczną tradycją porcelany, szkła, stali i drewna.
Renomowana pozycja Guzzini na rynku światowym pozwala na wprowadzanie do swej produkcji  nowych wzorów, kolekcji i kolorów, aby zaspokoić oczekiwania zarówno nowych jak i starych klientów.

Dzbanek włoskiej marki Guzzini pozwalający w ciekawy, kolorowy sposób prezentować soki, wodę, napoje Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co gwarantuje wieloletnią satysfakcję z użytkowania. Wygodny, stabilny uchwyt ułatwia sprawne przenoszenie i podnoszenie z zawartością Jest lekki a zarazem bardzo dokładnie wykonany, można go myć w zmywarce.
Kolekcja Gemme powstała w wyniku połączenia elegancji, stylu oraz funkcjonalności. Seria obejmuje przedmioty codziennego użytku. Każdy produkt wykonany jest ze szczególną perfekcją i starannością. Misa w wyraźnym kolorze to doskonałe uzupełnienie do zastawy porcelanowej. Kolor: Cytrynowy Materiał: Plastik, tworzywo sztuczne Opakowanie: 1 szt. w opakowaniu Pojemność: 2.8 l Średnica: 22 cm Wysokość: 9.8 cm
Marka Guzzini tworzy przedmioty wyjątkowe pod każdym względem. Nowoczesny design, ciekawa kolorystyka harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i stylowością. Kolekcję Vintage tworzą produkty codziennego użytku. Innowacyjny kształt charakterystyczny dla każdego produktu podkreśla ich styl i smak. Żółty Plastik, tworzywo sztuczne 1 szt. w opakowaniu 24 x 24 cm 6.5 cm