Grunwerg

Angielska firma Grunwerg założona została w 1949 roku w Sheffield i do dziś pozostaje firmą rodzinną zajmującą się importem i dystrybucją szerokiej gamy produktów i akcesoriów do kuchni, szczególnie tych, które wykonane zostały ze stali nierdzenwej. I tak asortyment firmy stanowią noże, sztućce, garnki, pojemniki na żywność, termosy, dzbanki i wiele innych. Grunwerg posiada również kilkudziesięcioletnie doświadczenie w kreowaniu i rozwijaniu nowych marek takich jak Vektra (znakująca innowacyjne czajniki elektryczne) oraz rozpowszechnianiu marek znanych i cenionych takich jak Global.

Nowy Promocja
Elegancki zestaw sztućców dla 6 osób. Sztućce są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Nowoczesne i stylowe wzornictwo oraz wykończenie na wysoki połysk sprawiają, że ten model sztućców jest jednym z najbardziej popularnych wzorów sztućców marki Grunwerg. Zestaw zawiera: 6 noży, 6 widelcy, 6 łyżek oraz 6 łyżeczek do herbaty. Sztućce można myć w zmywarce. Podczas korzystania ze sztućców, warto pamiętać o kilku zasadach: umyć sztućce jak najszybciej po użyciu po umyciu wytrzeć do sucha miękką szmatka do mycia ręcznego używaj ciepłej wody i delikatnego środka myjącego wyjmując sztućce ze zmywarki, wytrzeć je do sucha podczas mycia w zmywarce postępuj zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia Główne zalety: wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 zestaw 6-osobowy nowoczesne i eleganckie wzornictwo wykończenie na wysoki połysk można myć w zmywarce 2 lata gwarancji
Nowy
Długi widelec idealny do serwowania pieczeni oraz wędlin. Wykonany z jednego kawałka stali nierdzewnej 18/10, wykończonej na wysoki połysk. Długość całkowita - 24 cm.  Wraz z innymi sztućcami z serii Windsor marki GRUNWERG tworzy serię niezbędnych w każdej kuchni małych narzędzi.
Nowy
Zgrabny i poręczny nożyk do owoców, który w dodatku elegancko się prezentuje. Wykonany z jednego kawałka stali nierdzewnej 18/10, wykończonej na wysoki połysk. Jego odpowiedni ciężar, ząbkowane ostrze oraz idealny kształt ułatwia obieranie i krojenie owoców. Długość ostrza - 6,5 cm. Długość całkowita - 13,3 cm. Wraz z innymi sztućcami z serii Windsor marki GRUNWERG tworzy serię niezbędnych w każdej kuchni małych narzędzi.