Geist

Firma Geist to producent tradycyjnych żeliwnych naczyń chińskich, oferująca bogaty asortyment: woki, garnki do fondue oraz znane i lubiane przez pasjonatów orientalnej kuchni gorące talerze i półmiski. Naczynia firmy Geist bardzo długo utrzymują wysoką temperaturę dań, a ich specjalna powłoka zapobiega przywieraniu i przypalaniu potraw. Wyspecjalizowane w dziedzinie tradycyjnej kuchni chińskiej.
WOK żeliwny o średnicy 37 cm, z uchwytami drewnianymi i emaliowaną pokrywą stalową. W zestawie także kratka chromowana do parowania + pałeczki i szczypce. Można używać na dowolnej kuchence.
Talerz wykonany z żeliwa. Należy rozgrzać go lekko w piecu lub na kuchence aby podawane na nim dania były jak najdłużej ciepłe. Służy głównie do podawania mięsa np. kurczaka z warzywami.
Pełny zestaw do przygotowania fondue: kociołek o średnicy 18 cm na obrotowej tacy drewnianej, czarne kokilki ceramiczne do sosów oraz talerze i 6 widelczyków. W zestawie podstawa żeliwna z palnikiem. Można w nim przygotować wszystkie rodzaje fondue.