Brabantia

Marka Brabantia jest liderem w produkcji koszy na śmieci.
Kosze tej marki wykorzystywane są w biurach, szpitalach czy restauracjach.
Posiadają niezbędne certyfikaty UE. Wyróżniają się długoletnią trwałością.

Zastosowanie najlepszych materiałów, a także rygorystycznej kontroli jakości gwarantuje solidność produktów. Producent udziela 10 letniej gwarancji na swoje wyroby.

W asortymencie marki Brabantia możemy znaleźć kosze na śmieci, akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne w tym noże kuchenne.
Nowy Promocja
Cooler z serii Get Together zadowoli najbardziej wymagające gusta. Eleganckie i nowoczesne wykończenie podnosi walory estetyczne. Cooler do wina pozwala utrzymać stałą temperaturę chłodzonego wina. Prezentowany produkt jest odpowiedni dla wszystkich występujących na rynku butelek. Cooler wykonany jest ze stali nierdzewnej w matowym wykończeniu, a jego wnętrze wyposażone jest w neoprenową torbę, odpowiedzialną za utrzymywanie odpowiedniej temperatury. Wymiary: Wysokość: 20,5 cm Średnica: 11,5 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta! GRATIS!!! Otwieracz do wina, z którym otwieranie butelki wina to czysta przyjemność. Korkociąg marki Brabantia to korkociąg idealny! Duży uchwyt sprawia, że otwieranie butelek wina jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy parę razy obrócić go w prawo, aby wyjąć korek z butelki.  Wyposażony w nożyk do odcinania folii oraz spiralę z powłoką, która nie kruszy korka, ponadto końcówka spirali ukryta jest w obudowie korkociągu, więc możesz go bez obaw o zarysowania postawić na stole lub blacie. Pierścień centrujący zadba, aby spirala zawsze była wkręcana w środek korka, a sam korkociąg jest na tyle szeroki, że otworzy większość butelek z winem. Korkociąg jest wykonany z czarnego tworzywa. Wymiary: Wysokość: 17,5 cm Szerokość: 7,4 cm Głębokość: 4,6 cm Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!
Nowy
Kosz z wygodnym mechanizmem otwierania 'FlipBin'. Wystarczy lekko dotknąć, aby pokrywa automatycznie się podniosła do góry. Kosze na odpady marki Brabantia są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wiele z nich jest dodatkowo lakierowane metodą proszkową, aby nadać im koloru i oryginalnego wyglądu. Lakierowanie to odbywa się jeszcze przed ostatecznym zamontowaniem uchwytów, listewek ozdobnych itp. Zapobiega to ewentualnym odpryskom oraz korozji mimo dużej wilgoci panującej w pomieszczeniach, w których kosze są ustawione.    Lakierowany proszkowo na kolor metaliczny szary 30 litrowy kosz typu 'FlipBin' posiada szczelną pokrywę z wysokiej jakości tworzywa, która zapobiega przedostawaniu się zapachów na zewnątrz kosza.  Wewnątrz znajduje się plastikowy pojemnik, który można swobodnie wyjąć, ponadto posiada otwory, które zapobiegają efektowi zasysania pełnego worka, przy jego wymianie.  Mechanizm otwierający kosz 'FlipBin'  jest prosty w użyciu, wystarczy lekko dotknąć pokrywę, a ona cicho unosi się ku górze. Pokrywę można zdjąć, aby wyrzucić odpadki i założyć nowy worek. Wewnątrz kosza znajdziesz zestaw startowy worków Brabantia (rozmiar G), które są idealnie dopasowane.  Podstawa kosza została zabezpieczona tworzywem, aby zapobiec zarysowaniu podłogi i zapewnić pojemnikowi stabilność. Wymiary kosza:  Pojemność: 30 l Średnica: 29,2 cm Wysokość: 68,5 cm  Głębokość: 29,4 cm  Szerokość: 29,2 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!  Główne zalety: wykonany z lakierowanej stali nierdzewnej, pokrywa z wysokiej jakości tworzywa kolor metaliczny szary, pokrywa w kolorze grafitowym wygodny mechanizm 'FlipBin' szczelna pokrywa kosza wewnętrzny plastikowy pojemnik ułatwia czyszczenie kolorowa obręcz wewnętrznego wiadra nadaje mu oryginalny wygląd podstawa z tworzywa sztucznego zapewnia stabilność oraz chroni podłogę przed zarysowaniem możliwość zakupu innych akcesoriów marki z tej samej linii kolorystycznej 10 lat gwarancji producenta
Nowy
Pojemniki na żywność o pojemności1.4 litra wykonany z nierdzewnej, proszkowo lakierowanej stali Okienko w pokrywie kolor platynowy