Amefa

Posiłki to element życia codziennego

Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców. Wszystko aby  zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów.
Oferujemy bogate wzornictwo na każdą możliwą  okazję! Ze sztućcami Amefa codzienne kulinarne przyjemności staną się niezapomniane i wyrafinowane.
Promocja
Komplet deserowy Prestige firmy Amefa przeznaczony jest dla 6 osób i składa się z 13 części. Jest on niezwykle popularny dzięki swojej klasycznej formie i unikalnemu stylowi. Delikatny wzór w postaci trzech wyżłobionych równolegle kresek nadaje sztućcom elegancji i prestiżu. Sztućce wykonane zostały ze stali 18/10 i wypolerowane na wysoki, lustrzany połysk.     Każdy sztuciec marki Amefa wykonany został z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem innowacyjnych technik produkcyjncyh. Komplety sztućców charakteryzują się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością wykonania ze stali nierdzewnej o szlachetnym pochodzeniu. Różne linie dekoracyjne i szeroki asortyment to gwarancja, że znajdą Państwo u nas sztućce na każdą okazję.  
 Komplet sztućców Diana połysk firmy Amefa przeznaczony jest dla 12 osób i składa się z 72 części. Jest to bardzo popularny wzór, dzięki unikatowemu stylowi. Wyżłobiona na sztućcach fala dodaje im charakteru i świetnie prezentuje sie wśród każdej zastawy stołowej. Sztućce wykonane zostały ze stali 18/10 i wypolerowane na wysoki, lustrzany połysk.     Każdy sztuciec marki Amefa wykonany został z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem innowacyjnych technik produkcyjncyh. Komplety sztućców charakteryzują się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością wykonania ze stali nierdzewnej o szlachetnym pochodzeniu. Różne linie dekoracyjne i szeroki asortyment to gwarancja, że znajdą Państwo u nas sztućce na każdą okazję. 
Zestaw sztućców deserowych Diana połysk firmy Amefa przeznaczony jest dla 6 osób i składa się z 13 części. Jest to bardzo popularny wzór, dzięki unikatowemu stylowi. Wyżłobiona na sztućcach fala dodaje im charakteru i świetnie prezentuje sie wśród każdej zastawy stołowej. Sztućce wykonane zostały ze stali 18/10 i wypolerowane na wysoki, lustrzany połysk.   Każdy sztuciec marki Amefa wykonany został z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem innowacyjnych technik produkcyjncyh. Komplety sztućców charakteryzują się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością wykonania ze stali nierdzewnej o szlachetnym pochodzeniu. Różne linie dekoracyjne i szeroki asortyment to gwarancja, że znajdą Państwo u nas sztućce na każdą okazję.