Broilking Grill

Nowy
Grill gazowy Broil King Baron 340 gwarantuje niezawodną funkcjonalność oraz łatwość obsługi, co daje ogromną radość wszystkim miłośnikom grillowania. Urządzenie zostało wyposażone w ciężkie dwustronne ruszty żeliwne, system Flav-R-Wave wykonany ze stali nierdzewnej, palniki wykonane w technologi Dual-Tube oraz zawory Linear-Flow zapewniające prezycyjną kontrolę temeperatury. Bardzo przestronna szafka pozwala zmieścić 11 kg butlę gazową, oraz przydatne akcesoria do grillowania. Grill gazowy Broil King Baron 340 oprócz dużej funkcjonalności posiada również nowoczesny a zarazem klasyczny design. Grill został wyposażony w 3 palniki Dual-Tube wykonane ze stali nierdzewnej o mocy 8,8 kW oraz kuchenkę boczną o mocy 2,7 kW.     Stylowe modele serii Baron są jak kuchnia na tarasie, tylko znacznie bardziej praktyczne. Przestronna szafka oraz duże boczne półki zapewniają wystarczającą ilość miejsca na wszelkiego typu przybory kuchenne i przyprawy. 
3899.00 zł
Grill Crown to urządzenie, na którym zawsze możesz polegać. Dzięki wysokiej technologii wykonania grill zachowuje świetny wygląd przez długie lata. Prosty w obsłudze,  wystarczy przekręcić pokrętło i wcisnąć przycisk zapalarki, a po kilku minutach możesz rozpoczynać grillowanie. Można grillować powoli i równomiernie lub szybko w bardzo dużej temperaturze. Legendarny palnik Super 8 Infinity jest gwarancją najlepszych efektów. Budowa palnika gwarantuje doskonałe rozprowadzanie ciepła, równomierne nagrzewanie piekarnika i długotrwałość. 360 otworów pozwala na rozgrzanie się  grilla do temperatury 315°C w ciągu paru minut.
Sovereign 90 urządzenie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności i trwałości. Wykonane ze stali nierdzewnej trwałe i stylowe części i panel sterowania sprawiają, że są one porównywalne z ekskluzywnymi urządzeniami kuchennymi. Elementy budowy zapewniają lepszą wydajność, dłuższą żywotność i jeszcze większą radość z grillowania na świeżym powietrzu. Sovereign 90 dzięki nadzwyczajnym zdolnością zatrzymywania ciepła, oprócz możliwości grillowania bezpośrednio na ruszcie, może być używany także do pieczenia konwekcyjnego, grillowania na rożnie i przygotowania dodatków na palniku bocznym.
Grillowanie poza domem stało się niebywale wygodne przy użyciu przenośnego grilla gazowego Porta-ChefTM. Grill Porta-ChefTM uznawany jest za jeden z najlepszych grilli przenośnych. Mocne i trwałe uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Mocne nóżki, które szybko i łatwo się rozkładają  - gwarantują stabilność całego grilla. Stalowy palnik o mocy 5 kWh umożliwia przygotowywanie doskonale wypieczonych potraw, a duży piekarnik i ruszt pozwala na gotowanie dla wielu osób.
Nowy
Grill węglowy Rover 570 to urządzenie zapewniające grillowanie, które jest komfortowe, zdrowe i przyjemne.   Grill węglowy Rover 570 posiada unikalny system leja. Ta oryginalna technologia, stosowana zarówno podczas grillowania bezpośredniego, jak i pośredniego, sprawia, że tłuszcze z grillowanych potraw nie spływają na węgiel, a do specjalnego pojemnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu niwelowane jest niebezpieczeństwo wzniecenia szkodliwych dla zdrowia płomieni. Korzystanie z tego grill jest niezwykle wygodne – otwierany ruszt ułatwia wsypywanie i równomierne uzupełnianie węgla, nawet gdy grill jest rozgrzany, a wysokość, na jakiej się znajduje, zapewnia komfortowe grillowanie. Ponadto, dzięki przystępnie napisanym instrukcjom, grill jest bardzo łatwy w montażu.   Potrawy przygotowywane na grillu Rover 570 są wyjątkowo smakowite dzięki odpowiedniemu nawilżaniu. Tę wyjątkową soczystość zawdzięczają sokom, parującym na nie podczas grillowania, zebranym wcześniej w specjalnym pojemniku jako nadwyżka tłuszczu.     Wszystkie elementy grilla (pokrywa, ruszt i lej) pokryte są emaliowaną powloką, którą łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, elementy pokryte taką powłoką są bardzo estetyczne oraz trwałe – odporne na korozję. 
Nowy
Grill węglowy City Charcoal 420 – najmniejszy, a równie wydajny i komfortowy w użyciu, jak pozostałe grille z oferty Outdoorchef, a w dodatku najbardziej kompaktowy.   Grill węglowy City Charcoal 420 jest najmniejszym grillem ogrodowym w ofercie Outdoorchef, spełniającym jednak równie wysokie standardy, jak wszystkie większe modele. 
Nowy
Najmniejszy ogrodowy grill węglowy z oferty Outdoorchef o powierzchni grillowania 590 cm2 urozmaici każde spotkanie na wolnym powietrzu. Dzięki wewnętrznemu lejkowi istnieje możliwość grillowania pośredniego i bezpośredniego w tym samym czasie. Grillowanie, gotowanie, pieczenie – od smażonej kiełbasy po wykwintne menu, to wszystko na jednym grillu. Najmniejszy kulisty grill węglowy (Ø 42 cm), wyposażony w unikalną technologię leja z Outdoorchef do gotowania bezpośredniego i pośredniego. Wystarczy zaledwie kilka prostych kroków i wszechstronny grill staje się grillem na świeżym powietrzu, czy na balkonie w mieście, w ogrodzie czy parku, nad morzem, w domu lub na kempingu. Grill węglowy CITY CHARCOAL 420 łączy w sobie cechy prawdziwych mistrzów: tradycję, oraz pasję grillowania, połączoną z technologią Outdoorchef ! Niezwykle kompaktowy, węglowy grill w kształcie kuli z unikalną technologią. Bardzo stabilny.
Nowy
Wykorzystane do stworzenia tego grilla drewno oraz stal nierdzewna dały wspaniały efekt – grill Classic 570 to połączenie elegancji i perfekcyjnego wykonania. Charakterystyczne, subtelne linie oraz zastosowane tu materiały wysokiej jakości sprawiają, że przygotowywanie posiłków na tym grillu pobudza wszystkie zmysły.     
Nowy
Grille węglowe z serii Classic Chacoral to dopracowane wzornictwo, oraz materiały wysokiej jakości sprawiające, że grillowanie staje się prawdziwą przyjemnością, łącząc w grillach OutdoorChef tradycję i najnowsze technologie. Konstrukcja i indywidualne rozwiązania technologiczne grilla Outdoorchef Classic Chacoral 570 zostały opracowane w Szwajcarii, wraz z opatentowanym systemem lejków pozwalającym na grillowanie bezzpośrednie i pośrednie.   Grille Outdoorchef Classic Chacoral 570 posiadają ułatwienia takie jak: pokrywa grilla na zawiasach i specjalny system rusztu pozwalający na napełnianie grilla brykietem przed, jak i w czasie grillowania, ruchome podwozie ze zintegrowanym uchwytem i dużymi kółkami pozwalające na łatwe operowanie grillem, misa grilla z otworem wentylacyjnym pozwalającym na regulowanie temperatury wewnątrz grilla, pojemik na popiół, występujący w zestawie wieszak na akcesoria.